bugün

bilhassa sevdiğin insanlar olmak üzere herkese yüksek bir tolerans eşiğin olsun, çabuk parlama, hatta hiç parlama..soğukkanlılığını koruyan her daim kazanır unutma.
Bugün uzun zamandır ulaşamadığım içsel huzura kavuştuğumu hissediyorum. Umarım sürekli olarak böyle devam eder. Karanlık bir evrenden ışık dolu bir evrene geçmiş gibiyim. içimdeki umutsuzluk, tükenmişlik, ağlama ve her tarafı parçalama hissi sönmüş gibi. Hiçbir şeye gücüm yokmuş gibi hissederken bir anda yine her şeyi yapabilirim duygusunu geri kazandım. Bütün bunlaraysa dün akşamki bir ağlama krizi ve bir pişmanlık neden oldu diye düşünüyorum. Sevgilimin her durumda yine yanımda olduğunu göstermesi, beni inanılmaz bir rahatlamaya sevk etti. Şimdi o denli yalnız hissetmiyorum. Belki de kullandığım hormonal ilaçlar bu duygu durum değişikliği sebebi ama karanlığa bir daha giremem. Gerçekten delirmenin eşiğindeydim. Umarım herkes bu rahatlamayı yaşar. Tek istediğim geçici olmaması. Doğaya biraz kulak verme ihtiyacı duyuyorum. En büyük dinginlik orada bulabileceğim sanırım
Kendini kendine hediye et.
ettiğin her küfürde döktüğün her gözyaşında haklısın ulan. ama hayatta bizim dışımızda gelişen şeyler var maalesef.belli bir süre sonra hayatındaki bu durağanlık sol bulacaktır.
duygusuzlar lobisine hoş geldin. öğrenmen gereken tek şey asla hiçbir şeyi öğrenemeyeceksin. ne kadar çabalasan da şans denen o şey yanında değilse eğer boşa kulaç atıyorsun demektir. her ne ise o şey işte. anlayamayacaksın hayatın çarklarının dönüş yönünü. hayat denen şeyin ağırlığının üst limiti nedir asla bilemeyeceksin, sadece katlanarak arttığını göreceksin. etinin ne kadar morararabileceği hakkında en ufak fikrin olmayacak ya da ne kadar çürüyebileceğin hakkında. herşey bir anda olacak sen sadece seyredeceksin. karabasan gibi olacak, aslında müdahale etmeye yetkin olacak fakat parmağını bile oynatamayacaksın. o kadar bir anda olacak ki reflekslerinin o kadar hızlanmasına imkan yok. bir an salıncaktasın, bir bakmışsın ki pöf sadece yaşamaya çalışmaya çalışıyosun. yalnız başına, kendin bile seni terk etmiş. işte o an anlayacaksın vazgeçebilenlerin vazgeçilmez olduğunu.
küfür edince rahatlıyorsun . Yardır gitsin mk ne olacak sanki.
her şeye hazırlıklı ol.
accik kendine gel.bu ne bokem ya?!
Yanlış yaptın. Keşke en baştan her şeyi anlatsaydın.
hayatının en önemli kararını bu kadar basit vermemeliydin.
kendine acımayı bıraktığında her şey çok daha güzel olacak.
eveet. buraya da ilk kez yazıyorum belki. hak ettin. şimdi sana sövücem. hazır?

senin ben kafanı sikeyim. ileriyi göremeyişini sikeyim. tahmin yeteneğinin amk. o kadar malsın ki. iyi niyetin bi tarafına girsin senin. senin ben toptan aq. aptalsın olm sen. süzme salaksın.

teşekkürler.
git yat lan artık saat kaç deyusun çocuğu.
kimseye hak ettiğinden fazla değeri verme geri zekali verme.
evet sosyal bir masturbasyonun orgazmını paylaşacağım.

aslında buna kusmak ta diyebilirsiniz bilmiyorum.

duygusuz bir sevişme değil anlatmak istediğim.

yani demek istediğim... şeyler nasıl olur?..

neyse şikayet etmiyorum sadece şaşırıyorum ne kadar da yalnızım diye. oldukça sevilmek yetmiyor sadece
bir servetiniz var ve nasıl onun sarrafı olmaz ve harcayamazsınız. nasıl?

ve bu konuda insan kendini nasıl ölü hisseder. fark edilmeyecek kadar mutsuz nasıl olur bir insan.

bir efkarım var a dostlar dağılmıyor.
hakkın bildiğine sığındım.
yumdum gözlerimi yaşlarını efkarıma dağıttım
yürek bu yaralandı mı? yaralandı
feryadına kulak veren de yok.

arada sırada sorguluyorum sadece alıştım ama... yani bu gönül dostu işi... bir şeyler paylaşmak istiyor insan işte .

yalnızlık allaha mahsustur diye bir söz var. doğrudur amenna. elimde yapayalnız bir kalp var sen de biliyorsun.

dediğim gibi arada sırada sorguluyorum.

ve elimde sadece bir kalıyor. sabır.

bunlar tamamen içimde kuruttuğum bir gülün solmuş yapraklarından ibarettir. yazdıklarım lütfen başka şeylere yorulmasın..
sabret. tek söyleyeceğim bu.
neden bir türlü olmuyor? neden her seferinde "acaba kaderimdeki kişi o mu?" diye bakıyorum? neden her seferinde umutlanıp sonra da ümidimi yitiriyorum? "sen istersen seninle dünyanın öbür ucuna gelirim" diyebileceğim kişiyi neden karşıma çıkarmıyorsun?
benim imtihanım da bu mu, sevgi bu kadar uzak mı?

gözlerimin içine bakıp koşulsuz şartsız "seni seviyorum" diyecek kişiyi karşıma çıkar; fiziğini, tipini önemsemiyorum, bu sözü duysam ben zaten o kişiyi severim, onun sevdiğini bileyim yanında kendimi güvende hissedeyim yeter, ben çoktan aşık olmuş olurum zaten ve bir ömür gider inşallah.
Dünyanın en berbat şeyi bu be. Sen ağlıyorsun ama uğruna ağladığın kişi onu sevdiğini bilmiyor. Hatta ondan nefret ediyorsun sanıyor. Aklına bile getirmiyor belki de sevdiğini. Vay be. Vay be..
Şu takıntılarından artık vazgeç.Kimse arkandan sandığın kadar iş çevirmiyor.Bir de erken kalkmaya alış, sen eskiden böyle değildin.Yaşlandın sanırım...
bak çocuk, seni üzerim. kalbini de kırarım.
iyice dengesiz oldun sen...
iş iş diye öleceksin biraz vakit ayır kendine olmaz mı kardeş?
gel seni bir öpeyim. *
sabretmeyi öğren. dua et. daha çok oku. daha az konuş. daha çok yürü. daha az uyu.
Gül biraz.