bugün

yazarların fenerbahçe'ye türkiye kupasını alamamasına istinaden iyi dileklerini, önerilerini bu açmazdan çıkmak için yeni fikirlerini paylaşabilecekleri duvar.

rakiplerine saygı duy artık, bu kadar antipatiye sadece şeytan dayanabilir, aksi halde her finalde böyle domaltırlar adamı.
canınızı sıkmayın güzel kardeşlerim. olur böyle şeyler. keşke bu kadar erken havaya girmeseydiniz, keşke son düdük çalmadan 5 milyon t-shirt bastırmasayadınız ama neyse.

(bkz: bu da size ders olsun)
allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.
Âl-i imrân(*) Sûresinin 54 . Ayeti
2-2 biten altay-konya maçının sizinle bir alakası yoktur. lütfen tribünde kalın...
o kadar para verip aldığınız oyunculara bir yıl ara verseniz mütevazi bir kadroyla ligi normal tamamlayıp, transferde harcanan para ile altyapıya önem verseniz dünya çapında oyuncular çıkarabilirsiniz. ve artık sürekli oyuncu almak yerine oyuncu satarak da piyasa da önemli yere sahip olabilirsiniz.
türk futbolu artık senden sıkıldı. özellikle başına gelen mafya kılıklılardan. bundan 30 yıl sonra, bundan 30 yıl önceki st etienne durumuna düşüceksin. yani umuyorum. saygılar.
(bkz: 28 sene mi oldu oha fenerbahçe)
uludağ sözlük moderasyonunun fenerbahçe başlığını yönlendirmesi gereken başlık. örnekleri var olmasa eyvallah dursun. başım gözüm üstüne ama ben bu yazıyı beşiktaş a yazdım ve ben bu yazıyı ankaragücü ne yazdım başlıkları yönlendirilmiştir.
(bkz: takıma sahip çıkmak başkana sahip çıkmak)
--spoiler--
bank asya birinci lig birinci lig bank asya!
--spoiler--
juventus ligden düştü bir sene sonra bitime 5 hafta kala geri geldi. zaman her zaman en iyi ilaçtır.
emre, lugano, baroni ve aykut kocaman'ı gönderin. nihat özdemir ve ali koç'un olmadağı bir yönetim kurun. başkanlığa saadettin saran'ı getirin. teknik direktörlüğe alex'i getirin, size bir fenerbahçe ekolü yaratsın.
satır aralarına gizlemektense, aşkı satırlarca yazmak... kimbilir seni anlatmak kendimde ama sensiz... sen benim söylenmemiş son sözümsün bu hayata karşı dimdik duran... ve sen benim söylenmemiş son sözümsüz hayatta bana yoldaş olan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, hayatın dimdik duvarlarını yıkmak için söylenmeyi bekleyen, umutsuz belki ama umuduma kaynak olan... ve sen benim söylenmemiş son sözümsün; seni benle anlatan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, söylendiğinde her yanı aydınlatacak olan ve sen benim söylenmemiş son sözümsün; hiç bilmediğim, hiç görmediğim bir coğrafyada açan nadide bir çiçek gibi kokusu içime dolan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, senden önce yitirdiğim nice müsvedde gecelerin hesabını ortadan kaldıran ve sen benim söylenmemiş son sözümsün, bir nevi kendimden firar...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, çocukluğumuz aynı mevsimde geçmese de, ölümümü seninle aynı mevsime koyan ve sen benim söylenmemiş son sözümsün, ölümden önce ölüm gibi bir sevdaya salan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, içimdeki beni kaybettiren...kabul et sanadır ilticam... ve sen benim söylenmemiş son sözümsün, içimdeki susamış sevdaya bir dirhem ferahlık verecek olan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, ezberimdeki tüm replikleri unutturan... ve sen benim söylenmemiş son sözümsün, hayatın en nadide suflelerini bana sunan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, yüreğimdeki sevda ağırlığınca beni susturan...ve sen benim söylenmemiş son sözümsün, beni ezberden aşka, sevdaya koşturan, konuşturan...

sen benim söylenmemiş son sözümsün, bundan böyle varlığım adının kapladığı yer kadar... ve sen benim söylenmemiş son sözümsün, yüzümü yüzüne kapattım ama dilsizim, özlemden öte ölüme kadar.....
insanların taraftarlık geyiğine iyice ruh hastası olduğunu gösteren başlıktır. *
rıdvan'ın dediği gibi; seni ne kadar çok sevdiğimizi sana pis elleriyle dokunmak isteyenlerle kavga ederken daha iyi anladık.
tüm futbolcuları tek tek alnından öpüyorum. ayağınıza, yüreğinize sağlık!
bugün günlerden Fenerbahçe!
Ulan sen nasıl bir takımsın ? Hayır , ezeli rakipsin dedik cart dedik curt dedik. Ulan galatasaraylıları bu kadar mı sevmiyosun da sırf iddaaları tutmasın diye maç kaybediyosun ? ilk yarı 2 dedik tamam tuttu. 2. yarı ulan nasıl gerizekalı bir takımsın da 3 tane yiyosun. Olmaz arkadaş , olamaz ya. Son 2 senedir hangi maçta fenerbahçeyi favori görüp iddaa da bassam adamlar kaybediyor. Bana mı gıcığın olum senin ? Bu maçı kazanamadıktan sonra o emenike , kadlec , alper falan girsin sana amk.
Doğru yol van Persie ya da Nani değil. Türk oyuncular kilidi açar. Ersun Yanal fenerbahce'sini bunun icin çok severdim. Hocamızın türk oyunculara daha çok forma verdiği görülmüştür. Yani yerli oyuncular hem daha iyi anlaşır hemde çabuk kaynaşır. Size örnek olarak da 6 sene üst üste türkiye ligini karadeniz kadrosuyla kazanan Trabzonspor'u veriyorum.
igrencsiniz ibneler.
rvp'yi sikin.

gönderin takımdan pezevengi.
Lütfen kupamızı verir misiniz? Teşekkürler.

Sırf şu cümleyi ağız tadıyla söyleyebilmek için diyarbakırlı halimle Trabzonsporlu oldum. Lütfen verin şunu! Yetti bu bencillik ve açgözlülüğünüz!!