bugün

hiç bir zaman sevmediğim ve uzun bir sürede sevmeyi düşünmediğim insan -bu kelime şüpheli- topluluğu.
hepiniz dangalakların önde gidenisiniz. tek derdiniz mal mülk paylaşımı. malsınız lan. acıyorum size.
sevgili akrabalarım; size diyecek neyim var diye düşünüyorum... hala düşünüyorumm... kuzenim bu akşam sözleniyor ona buradan bir ömür boyu mutluluklar diler kucak dolusu sevgilerle kokulu öpücükler gönderiyorum. * * *
hepiniz iki yüzlü yavşaklarsınız.
allah sizden razı olsun, zor zamanlarımızda yanımızdaydınız. sözlüktetkiler dahil birçok akraba akbaba misali davranırken siz en şık davranışları sergilediniz.
sizden olabildiğince uzakta yaşamak istiyorum. mümkünse mürüvvetime gelip halay da çekmeyin. canlarım benim.
bir kere de iftara çağırın allahsızlar.
küçük dayı sana teşekkür ederim. şu zor zamanımda 6 aydır kapatmak için ıkındığım kredi kartı borcum için ne kadar diye sormadan direk kredi kartımın limiti kadar harçlık göndermişsin. teşekkür ediyorum sana ama işin içinde maddiyat olduğu için değil bana hep çocukluğumdan beri her türlü destekte bulunduğun için. akrabalarım arasında beni her daim düşünen, kendi çocuklarından biri gibi gören insan olduğun için. ailem kadar benim geleceğim hakkında düşünüp sıkılan ve beni çocukluğumdan beri isveçe götürmek istediğini söyleyip geleceğimi düşünmen için. Ayrıca 3 çocuğuna da çok teşekkür ederim hep beni kendileri gibi gördükleri için, benim için tee o ülkede okul baktıkları ve her daim kendilerini arayabileceğimi söyledikleri için. yenge aynı duyguları senin için de besliyorum bir tanesin. diğer dayı bırak allah aşkına ya senden cacık olmaz. teyzecim açık ve net söylüyorum ben çocukken bizi yazlığında istemediğin için, gecenin bir köründe arabaya binip ankaraya gitmemize neden olduğun için sana tilt oluyorum. hata annemde ve bende sen boşandığında kalacak yern olmadığında sana kapımızı açtık, hatta şu anda oturduğun evin yarı hissesi annemindi de annem sırf kardeşisin canısın diye düşünüp o hisseyi sana karşılıksız verdi. 3 kuruşun hesabını yaparsın, paragözün tekisin. ne halin varsa gör. zaten bu yüzden seni anneannem hariç bütün aile sevmiyor. bir tek anneannem ve kendi kızın seviyor. kendi oğlun bile sana ayar oluyor biliyorum. kendi oğluna bile her zaman ters davranan birisiydin. baba tarafı sizin için çook uzun yazı yazmam gerek o yüzden es geçiyorum sizi. sizin de tilt odluğum akrabalarımdan farkınız yok. birkaçınız hariç.
tanım : akrabalara duyduğumuz hislerin dökümüdür.

amca:bak evlisin.kaç kere kaçamağını yakaladım.sense hala facebooktaki erkeklerin hesabını soruyorsun.*
teyze:sana birşey söylemek kırşehire yayın yapmakla eşdeğer.

teyze2:hamile kadını balgattan gop a yürütebilecek kadar pintisin.oha yani

hala:yahu açgözlüsün insan yeğenine hediye alacağına parfümlerini yürütür mü be?!

dayı:ota boka bira içme bahanesi yaratma.* (bkz: öpüjem)

kuzen:çok fena kırosun lan.nasıl ayı soyadı taşıyoruz kahroluyorum.
Sanki biraz lağım gibi kokarlar değil mi? Ah evet, işittiniz o kokuyu!
babamın akrabalarını sevmiyorum ama annemin akrabalarını severim. bazılarını tabi. şimdi onlara ithafen, kısa mektup tadında bir şeyler yazacağım efendim.
dede, senden nefret ediyorum. akraba olduğumuz için utanıyorum. ve bir an önce ölmeni istiyorum. sadece halam ve babama acıdığım için, bunu hiç dile getirmedim. hatırlarsanız, ibrahim tatlıses'in vurulduğu günün sabahında "bu adam ölsün artık." * demiştim. o gece vurulmuştu. ama, ciddiyim, artık ölmelisin.. kötü biri olduğunu biliyorsun. herneyse..
babane, iyisin hoşsun ama kocan gibi boşsun. hadi bakalım demet akalın, güle güle.
teyze,
oğlunla asla evlenmeyecegim.
halacım,
kızın asla bana benzemeyecek.
ve sen hala oğlu,
senden hep nefret edecegim.
Akraba olmamiz her sosyal medyada birbirimizi takip etmemiz anlamina gelmiyor.
büyük halamın beyinsiz oğlu...bundan sonra görüşeceğimiz ilk yer birimizin cenazesi olsun tamam mı?
konuyu uzatmanın anlamı yok ben o gün söyleyeceklerimi söyledim. ya benim dediğim olur yada bu iş. ol maz.
bir gün olacak olan hadise. olmayabilir de.
(#20920754)oldukça gereksizsiniz.
Umarım işe yaradığınızı görürüz.