bugün

daha çok uyu.
Her şey yolunda gidiyor lan ama biraz daha kasarsan 10 sene sonra kıyaksın be olm. He bu arada tam hayalindeki gibi bir eşin olacak. Hadi yine iyisin köftehor.
tam bir salaksın. ınan bana gotunun yemeyeceği hatalar yapacaksın ama yine de güzelsin...
ne yaparsan yap ama bu ülkeyi terket.
kurtar kendini.

bu yalancı, sahtekar, orospu ruhlu karaktersiz insanlardan.
seneye ayrılıyorsun, izmirle vedalaş...
bir de insan he deyince herşeyi yapamıyor gerizekalı çocuk, yavaş hayal kur.
on yıl sonra gecenin bir vaktinde uykusuz vaziyette sözlüklere yazıp, entryler okuyacaksın. senden olmaz. boşuna kasma.
Bak simdi ortalama 8 sene sonra karsina bi adam cikicak ona o sacma ve kucuk yalani sakin soyleme sonra pisman olucaksin. Nolur durust ol ve onu kaybetme nolur.
Naber la Yarram. Bakıyom da hala karı kız işlerindesin ve başarısızsın. Merak etme iki yıl sonra düzelecek herşey. Hele şu liseyi bi bitir de.
Ha bu arada üniversiteyi ilk yıl kazanamayacaksın ona göre. Benden bu kadar. Hadi Eyvallah.
seni çok özledim, nereden nereye...
23 yaşındayken hayat daha kolaydı dimi?
ooo askerden dönmüşsün. hayat yeni başlıyor evet. neler olacak neler. arabayı çok hızlı sürme. başına ne gelir bilinmez...
o cenazede ağla belli mi olur farklılaşır herşey.
gayet iyi gidiyorsun kur o sirketi. bak ben on yil ilersini goruyorum sakin vazgecme.
la bebe o bisiklete binme yada binde gör ebenin ödekeresini amk ortaokullusu...
Ortaokulda o kadar derslerine önem verme, siktir et gitsin. Arkadaşlık ortamının kıymetini bil ve her anını dolu dolu yaşa. istediğini ye iç kudur.
Son olarak ortaokulda o seni sürekli üzen sapık piçide kafaya takma. Hatta ne kafaya takacaksın ki. Beden eğitimi dersinde o götün çantasını al tuvelete at.
10 yil sonrasindan yaziyorum sana kucugum. Kendini yok yere uzme hic olur mu? Akrabalar yilan guvenme onlara inanma. Senin tek dayanagin annen ve kardeslerin. Merak etme baban da gelecek cok yakinda. Gunesli gunleriniz olacak ailecek uzulme. Kimseye yaranmaya calisma. Tertemizsin hep oyle kal cunku 10 sene sonra hayallerini gerceklestirmeye cok yaklasmis olacaksin. Ayrica baban yaninda ve bir de mert adinda guzel yuzlu mavi gozlu bi kardesin olacak. Simdi inandigin hicbir akraban yannda olmayacak. O yuzden dedigimi yap uyma hic onlara. Aska gelince boncuk gözlü kız,5sene sonra biri girecek hayatina. Uzun bi iliski olacak bu ama saglikli degil lutfen ask diye arkasina siginip hata yapma yeniden. Sen 10 sene sonra ben olunca ben yine 20 sene sonraki ben olacagim. Bakarsin yine yazarim sana. Seni ozleyecegim kucuk kiz.
o bilgisayar ağzına sicsin.
Şu an lale devrini yaşıyorsun. Maddi sıkıntın geçti işin var araban var. Hayal ettiğin ne varsa oldu. Sadece evdr kaldın o da nazarlık hadi bakalım.
Sümüğünle oynama.
sadece 10 yilda hayal ettigin herseye ulastin.
gezdin tozdun ve calistin.
bunaldigin anlarda aklin onun yetmedigi zamanlarda kalbin seni hep feraha cikardi.
yol ayrimlarinda hem dogru karar verdin.
2 ay sonra oss ye gireceksin bekledigin neticeyi alamasanda aldigin puan hedeflerin icin yetecek. bu yuzden endiselenme rahat ol.
suanda burnu surtmek istedigin insanlar hayatin henuz 1.level i, daha ne cetin savaslar cikacak onune ve hepsini bir bir asacaksin, ama asla bitmeyecek.
icinde bulundugun durum sana gore hep zor biliyorum ama her biten olay yenisinin baslangici.
kiz arkadaslarinla aran hep ayni. pekde bi degisklik yok. 7 mizde neysek 17 de 27 de sanirim 37 mizdede ayni olacagiz.* bunu okudugunda gulecegini biliyorum o yuzdende swh yapistirdim.
suan nerde oldugunu yazmiyorum. ilkokulda aldigin atlasi ac, gozunu kapat, sana ve bana hep yardim eden hiasiyatin soylesin nerde oldugunu.
ve son bir sey daha. ne bir kalem ne bir otomobil ne bir ev nede baska birsey daha fazlasini istiyorsun ve yapmaya muktedirsin.
Her zamanki gibi okumak için çok geç kaldın. On yıl geciktin bu sefer.
babamın ingiltere de pokemon fabrikası var,sana da yazın bir pidgeotto getirebilirim istersen diyen kıza inanma . yalan söylüyor amk. sonradan hayak kırıklıgı yaşarsın.
hastaneye iğne vurulmaya gidince ölü taklidi yapiyomuşsun ya dingil, keşke hep öyle kalaydin da şimdiye cennette kebap gibi yaşardik..

iste bunlar hep akil o zamanda olaydi ya..
yanindakilerin değerini bil. Hani şu her hatanda arkanda duran, seni büyütmek için evlenmeyen dayın var ya içerde olan suan hani heh işte ona güzel sarıl kıymetini daha çok bil, çünkü 10 sene sonra olmayacak o yanında bi sabah birlikte çıktığın evden akşama cenazesiyle gelicek o eve. bide deden var torunum torunum bütün sakarya ya seni tanıtan, herhangi dükkana girdin mi ' ben ciddi' nin torunuyum ' diyip her istediğini almanı sağlayan deden var ya ona da çok iyi davran cunku tam 10 sene sonra oda yalnız birakicak seni hemde dayın bıraktıktan 4 ay sonra. en güvendiğin dağlara karlar yagicak, annen ve sen kalıcaksın, hiç tahmin eder miydin o zamanlar dayının seni bırakabilecegini? hayır. belki de yarın ben seni birakicam. o yüzden yaşadığının, yanındakilerin her zaman kıymetini bil.
tercihlerini gözden geçir birader derdim ama yine bildiğini okuyacaksın..