bugün

Kanal d'nin yeni formatındaki yarışması. Yarışmanın sunuculuğunu Ufuk Özkan ve şule zeybek yapacakmış
Sacma sapan olacak gibi.
Gene yapmacık bir program daha geliyor.Halk ilgi göstermese böyle şeylerle uğraşmazlar.
seks yoksa bir hiçtir.

zaman kaybı program.
Nedendir anlamıyorum her zaman yapılmış olan programlar tekrar ediliyor.. Çok sıkıcı bir hal almaya başladı bu durum.
birinin bu aptal tv programlarına dur demesi gerekmiyor mu. ben mi yanlış düşünüyorum. bu ülkede geçen hafta bomba patladı. neyin heyecanı bu lan.
yakın zamanda ''big brother'' diye bi program vardı, o da bunun gibi evde yarışmacılar falan. ben bu yarışmanın onun kadar da süreceğini zannetmiyorum çünkü çok net bu yıl içindeki en kötü yarışma formatı ve programı. evin bahçesinde çorap falan toplatıyorlar koca koca adamlara, bi de yalandan kavga ettirip reyting bekliyorlar. sezonu kesinlikle göremez.
Bize ne kadar saçma ve gereksiz gelse de büyük bir kitle tarafından heyecanla takip edilecek yarışmadır. Vasat insanlara hitap eden vasat bir program.
şu evde geçen yarışmaları oldum olası sevmedim onu da gördüm bir daha tiksindim. kocalar karılarını en uzun süre kucaklarında tutmaya çalışıyordur. ağladım lan. bu ülke insanı bu kadar boş şeyleri nasıl üretip, çekip, sunuyor ve seyrediliyor.
Şule zeybek acilen öğle haberlerini sunmaya devam etmeli.
kesinlikle izlenmemesi gereken saçma sapan şeyler. izlendikçe saçmalıklar artıyor. reyting kaygısı başka bir şey değil.
Ulan az önce kendimi bunu izlerken buldum. Sonra kavgalar çıkınca farkettim. Cok pis bir şey karadelik gibi yutuyor. Hemen değiştirdim ama.

insanlığın laneti programlardan biridir. Birisi de adam gibi karşılıklı konuşmuyor gördüğüm o ki hepsi arkadan bıcır bıcır..
iğrenç format,iğrenç sunucular,iğrenç yarışmacılardan oluşan program,allahtan akşam kuşağında değil.
yine insanları oyalayacak boktan bir program daha. saçma sapan insanları bir araya toplayarak başlayan yarışma.
Zap yaparken denk geldiğim bir kaç dakika bile izlemeye tahammül edemediğim dandik ötesi dandik bir program.. ne bu be kıskançlık, çekememezlik, fesatlık diz boyu iğrenç. . Elbette bu programı izleyen gereksiz kesim vardır insanlar sever böyle şeyleri.
Erkeğin ağzına sıçan türk kezbanlarının ve sümsük türk erkeklerinin bulunduğu ev, ıyk.
Eskisi bile bundan kat kat iyidi.Bu kadar laf sokma yoktu,arada bir eğlendiriyordu.Kısmetse olurdan bir tane daha çıkmış oldu başımıza.
Hep aynı mantıktaki saçma programlardan. Bir sürü çirkef insanı aynı eve tık sonra da kavgalarını kameralara yansıt. Bravo harika bir yarışma programı yaptınız. Buradaki insanlar da sırf iki kuruş para ve reyting için eşleriyle gereksiz yere kavga etsinler. Tabi efenim.
Oha amk bunun evi de mi var?

Napıyolar swinger mı?
bu tarz programlar dünyanın bir çok ülkesinde var. ama dijital/kablolu gibi platformlarda abonelik sistemi ile izlenebiliyor. bizdeki gibi parasız kanallarda yayınlanmaz.
Mide bulandırıcıdır.
Böyle bir program da mı çıkmış? ismi bile itti şu an.

Saçmasapan yarışma, dizi dolu her yer. Popüler kanalları izlemiyorum zaten yıllardır.
swinger evi falan sanırım.
Oha yuh çüş tepkisi verdiren program. KaVGA gürültü gırla gidiyor vallahi.
bu ev muhabbeti bi yerden tanıdık geliyo ama durun hatırlıyacam