bugün

(bkz: behzat ç harun/#19276505)
91. bölümde ağlatmış dizidir. bu dizi bittiği zaman diyalogları hatırlayıp yine ağlayacağız lan!
91. Bolumu ile bu ulkenin vicdani oldugunu bir kez daha kanitlamistir.
100. bölümü ile son bulacak ve benzeri gelmeyecek olan türk dizisidir.
http://www.youtube.com/watch?v=v7JJ9RwcoZ8

--spoiler--

"sahici bir sarsıntı, sahte bir dengeden iyidir."

--spoiler--
herkesin "nasıl da bitirdiler." dediği ama uğruna çükünü kıpırdatmadığı dizi. eskiden buralar girdiden geçilmezdi, şöyle efsaneydi böyle unutulmazdı, ne oldu? daha bitmeden bitti, kimsenin çükünde değil.

süper baba, yeditepe istanbul, bizimkiler, kaygısızlar gibi dizilerle birlikte yıllar sonra da anılacaktır.
su son 2 aydir erasmusum aga, homesick olmadim behzatsick oldum. oyle bi dizi.
biticeğini an itibariyle öğrenip çok duydulandığım dizi :(
televizyonda kesinlikle izlemediğim,
bipsiz halini izlemek için 1 gün fazladan beklediğim dizidir..
ankaralı olduğumdan olmayanlara nazaran daha iyi süzdüğüm, ara sıra bire bir kendimi gördüğüm sahneleri olan süper ötesi dizi.
ama artık şunu adam gibi yayınlayın be kardeşim.
inanır mısın nerede kaldığını unuttum.. sezon finali gibi sürekli ara mı verilir lan?

son olarak özellikle 91. bölümünde gözlerimin dolmasına sebep olan ama arkasından harun'a kahkaha attığım dizi..
tam anlamıyla duygu karmaşası yaşatıyor insana.
zamanla bozdu diyenler oldu fakat, ben her bölümünü ayrı bir zevkle izledim.
kurtlar vadisi misali, dizi bitince filmi çevrilecek olan dizidir.
yeni bölümünün bu akşam olmayacağı dizi.
izleyici kitlesinin bütün hevesini kaçırmış dizi. ayda bir bölüm yayınlıyorlar neredeyse.
Behzat Ç. 92. Bölüm Fragmanı için

http://www.tvyo.com/video/behzat-c-92-bolum-fragmani
bugün son bölümüne bakayım derken, dün yayınlanmamış olduğu, öğrenilen dizidir.
92.bölüm fragmanı ile uzun zamandır kaybettiği ivmeyi tekrar kazanacak gibi gözüken dizi. zira amirim çok kişi tarafından satışa uğruyor. özellikle her defasında şüphelenilen tahsin müdür'ün satışı kötü olacak. sıkı bir bölüm geliyor gibi, beklediğimize değsin bari.
Ankara'nın her yerinde karşınıza bu dizinin ekibi çıkabilir. Kankla kurtuluştayız behzat ç. setini gördük. Bir gün sonra halamlara gittim tam evin karşısında yine bu dizi. Gerçekten bir Ankara polisiyesi.
son bölümünü izleyeceğim linki yollayan arkadaşın daşşağını gezdiren yesin.
10 numara 5 yıldız dizi.*
Spartacus bitti diye üzülmeyin behzata gelin. Ayni asi ruh amirimde de mevcut.
Sağlam dizidir. Bitecek olması üzücü bence. Son bir film yapıp veda edecekler daha doğrusu buna zorlandılar. Neymiş efendim yapımcı firma kötü günler geçiriyormuş vs . Palavra bunlar efendim palavra.
Ercümentin bir an önce dönmesi için dua ettiğim dizi. O gidince dizi karaktersiz bir hal almıştır. Yine de hiç yoktan iyi.
92. bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

http://www.startv.com.tr/dizi/behzatc
(bkz: bugün günlerden Behzat ç)
izlerken ergenleştiğim dizi. şöyle ki, her sahnesinde o kadar zevk alıyorum ki yüzümde liseli aşık kız gülümsemesiyle izliyorum diziyi.. bitmeyeydi iyiydi.
bu gecemin konuğu dizidir efenim heyecanla bekliyoruz.
görsel