bugün

manyak gibi bütün gün koca şirkete geri sayım yaptırdım. az kaldı laaa.
say say bitmiyor kardeşim nezaman başlayacak bu dizi, sabah 4-5 gibi uyuyan ben şimdiden uykum geldi nasıl bi ruh haliyse artık bu. Bide bu kadar bekliyoruz falan ya umarım boktan bir bölüm olmaz...
hiç izlemediğim dizi.
sabırsızlıkla beklenen dizi.

her zaman olduğu gibi biralar hazır. başlandığı an kafaya dikilmeye başlanacak.
(bkz: başlasa ya artık la)
an itibariyle başlamasına 40 dakika kalan dizidir. sabırsızlıkla beklenir.
3.sezonun ilk bölümüyle akbabanın aziz başkomserin elinden nasıl kurtulduğunu ve savcıyı ercününmü yoksa müsteşarın mı öldürttüğünün açıklığa kavuşmasını beklemekteyiz.
--spoiler--

Bahri keltoşu tam karşıdaydı , acaba bu bahri ikili değil de üçlü mü çalışıyor. Hem hanımefendi, hem ercü hemde müsteşar. Evet psikopata bağladım
--spoiler--
bomontiler hazır bekliyoruz,sessiz bir şekilde star tv'miz hazır.
bu nasıl bir sevgidir ki dakikalar sayılıyor dizi için ben başka bir dizi hatırlamıyorum görmedim duymadım türkiyede bu denli sabırsızlıkla beklenen arka sokaklara selam olsun siz arka sokaklarda sürtmeye devam edin biz amirimiz ile ankara sokaklarının am.na k.yup patıs etmeye gidiyoruz.
an itibariyle başlamıştır efenim.
yayın günü ve saati ofsayt olan dizi. alışmıştık iki sezondur pazar gecesi izlemeye. sevilmeyen pazar gecelerinin ilacı olmuştu. şimdi bir tuhaf geldi. olmadı amk olmadı.
tv de görünce bi sevinç yaşadım tarifi yok sevgisi büyük sonunde be amirim yaşam tarzımız döndü geri .
tam yatacağım sırada yeni sezonun başladığını gördüğüm dizi.

şimdi başladı yetişin lan.
hayat senin amına koyayım. behzat amirime bir mutluluğu çok gördün ya...
bu kadar acı bir insana nasıl yüklenir lan sorusunu sordurtuyor bünyeye, vallahi kendimi amirimin yerine koyuyorum hayatta dayanamazdım.
büyüksün amirim.
ve savcı esra'nın otopsi raporu da geldi...amirim sadece karısını değil, doğmamış evladını da kaybetti...
o sansürlu biralar kimse girse acaba diye düşündüğüm dizimiz.
Behzat'ın şizofrenik hareketleri iyi hoş ta, çakma behzat'ın arabayla adamı kovalaması kurgunun amına koymuştur. kafanız mı güzel lan senaristler?

Edit: sahnenin sonunu beklemeden heyecanla yazmıştım bu entry'i, bi an çakma behzat yakalayacak sandım amına koyim. yoksa biz de biliyoruz behzat'ın hayal dünyasında olduğunu.
ankara aşkımı kabarttı gene nalet gelsin.
müdürün yüzünden esranın hamile olduğunu anlayınca üzüldüğüm dizidir.
utanmasalar 00.00da yayınlayacakları dizi aynı zamanda.
behzat ç. nin kage bunshin no jutsu kullandığı bölümdür.
--spoiler--
behzat, sen akıllı adamsın,
ama konu kadınlara gelince biraz salaklaşıyosun galiba
--spoiler--
* *
sanki araya hiç aylar girmemiş gibi, bir hafta ayrı kalmışız gibi gelen dizidir.
özlemişiz evet, ama ne bir soğukluk ne bir unutkanlık, çok da güzel çok da samimiler, hiçbir şey değişmemiş.
her sezon başı bir mezarlık sahnesi çekilen dizi. biraya sansür mü olur gecenin bir yarısı.
Harun'un piclige tam gaz devam ettigi dizidir.