bugün

entry'ler (108)

nabi avcı

''intihar eden öğretmen ilgi çekmek için yapıyor'' diye saçma sapan bir beyanat veren milli eğitim bakanı. oturduğu koltuğun altında kalınca suçu dışarıda aramaya başlayan sayın bakan. beceremiyorsan git.

süleyman sarıbaş

akp malatya eski milletvekili. http://www.bugun.com.tr/g...yaptiracak-haberi/1520078

bana masal anlatma

cengiz bozkurt'un döktürdüğü film. diğer oyuncular da ellerinden geleni yapmışlar ama erdal bakkal acayip sıyrılmış. ayrıca burak aksak'ın da kafasına sağlık.

ziraat bankası

an itibari ile internet bankacılığı kullanılamayan sözde büyük banka.

hd iskender

saçma sapan garsonlarının kol gezdiği iskender salonu. iskenderine gelince denemeyin bile. canpark avm'dekinin önünden bile geçmeyin.

nasuh mitap

düzenin içinde eğilip bükülmemiş devrimci lider.

ozan doğulu

sezen aksu sarkilarinin b.kunu cikarmayi kendine gorev bellemis sozde muzik adami.

altinoluk kahvalti salonu

urla'dan gelirken izmir'e 20 dakika mesafede bulunan servisi hizli urunleri kalitesiz kahvalti salonu. gereksiz pahali.

yusuf yerkel

yanında bulunduğu adamın ruh halini,hareketlerini benimsemiş insan!

yusuf sana o kadar nefretle bakıyorum ki anlatamam. benim için şu dünyada yüzüne tükürüp en ağır lafların söylenmesi gereken ilk insansın tabi patronunu da unutmamak lazım. o tekmeyi bana atsan bu kadar zoruma gitmezdi lan.

edit: imla.

orhan kural

ağzının ayarını kaybetmiş sözde profesör.

kardeş payı

izlerken hiçbir şeyin içilmemesi gereken dizi.

ulan hilmi halıyı batırdık senin yüzünden.

20 mart 2014 twitter e girişin engellenmesi

faşizmin ete kemiğe bürünmesi durumudur.

valla korkuyorum artık. şu seçim olsa da kurtulsak gerilimden. hayır yüzde 70 alsan neye yarar sayın başbakanım!

berkin elvan

maalesef kendisinin tırnağı bile olamayacak onursuzların verdiği emirlerle öldürülmüş halk çocuğudur. eliniz diliniz vicdanınız kurusun.

kardeş payı

arkasında çok önemli bir beyin gücünü, önünde de şahane oyuncuları barındıran dizi.

bari siz dağılmayın la.!

26 şubat 2014 galatasaray chelsea fc maçı

4-2 galatasarayın alacağı maçtır.

kardeş payı

selçuk aydemir'in kaleminden çıkan yeni dizi.

gerçek halk otobüsü 500t nin unutulmadığı şahane dizi.

türkiye büyük millet meclisi

içerisinde bazı vekillerin hayvanlaşabilme hakkı olan yer. maalesef.

baba profilinin en iyi oturduğu ünlü

orhan aydın.

twitter

siyasetçi abilerimizin ablalarımızın aktif olarak kullandıkları sosyal paylaşım sitesi. bakıyorsun nerede bir durum olsa orada hemen bir siyasi çıkıyor karşımıza. çektiriyor güzelinden bir fotoğraf gönderiyor takipçilerine. eskiden oralı bile olmadıkları durumlara şimdi canla başla sarılmaya başladılar. çünkü biliyorlar aferin alacaklarını. önceden, kardeşim hep ben çalışıyorum ama vatandaşın haberi olmuyor hepimizi aynı kefeye koyuyor o yüzden ben de yapmıyorum diyorlardı. şimdi koştura koştura gidiyorlar.

diyeceğim o ki: sağolasın twiter kardeş sayende yalandan da olsa siyasetçilerimiz sokağa çıkmaya başladı.

yazarların aldığı ilk telefon

siemens a55 tir. o kadar çok özelliği vardı ki yaz yaz bitmez. en sevdiğim ise arka kapağını öne arkaya ittirmekti.