bugün

görgüsüzlüğün bu kadarına pes dedirten durumdur.
kadın hamile doğumuna 2 ay var ve bebek doğmadan hoşgeldin partisi yapmak istiyormuş.. üşenmemiş bir de davetiye bastırmış bunun için ve altına bir dipnot yazdırmış (yardırmış mı deseydim ki); bebeğin ihtiyaçlarını bilmemne mağazasındaki listeden öğrenebilirsiniz diye!! haa unutmadan bu arada davetliler yiyip içtiklerinin ücretini kendileri karşılayacakmış..

peehhh ne akıllılar var ya bu memlekette.. kadın resmen doğmamış çocuğa don biçiyor ve üstelik o donu başkalarına alın diyor!
du bakalım o cocuk sağ salim doğacak mı? o cocuğu sağ salim sen kucağına almış olacak mısın? hadi bunlar oldu diyelim, benim sana getireceğim hediyeden sanane? hadi onu da geçtim benim sana getireceklerime güvenerek mi o cocuğu peydahladın? vs vs vs...

hadi hepsini geçtim bir de bu sonradan görmüşlük, görgüsüzlük çağrısında yediğimin içtiğimin parasını da ben ödeyeceğim hıı!!

bsg canım benim bsg..
"hoş geldin" değil de "hoş geleceksin" bari olsaymış.
sorunlu anne adayıdır.
Şampiyon olmadan şampiyonluk kutlaması yapan fenerbahçe kadar kötü durumda olmayan annedir.
demet Akalın'dır. hira bebek için yapmıştır, hira bebek henüz doğmamıştır. not düşülsün tarihe.
Doğmamış çocuğa don biçmektir.
bu insanlar niye böyle bilinçsiz davranır anlamam.
daha kolay çıkış yapması adına düşünülmüş olabilir.

ahh bi de hiç bi zaman anne olmayacak sizler yorum yapıyor ya.

tamam mantıksızdır falan ama kadın o.çok da sorgulamamak lazım.
Saçmadır, gösteriş yapmak icin düzenlenmiştir.
sabırsızlıkta master yapmış zavallı kadın.
kafayı görmeden bilmem nereyi sıvamaktır affedersiniz.