bugün

https://twitter.com/sebep...tatus/1531575512451227650

ulan bir tane polis bekçi de mi yok şunları tutup nezarete atacak!

(bkz: sahilde seks yapanların paki ve romen olması)

(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
çağdaş demokratik ülkenin gözbebeği bebek te vuku bulan benim eve 1 km uzaklıkta arada balık tutuğum hatta adamlardan biri tanıdığım videodur. vay a k.
travma yaratacak cinsten video, sığınmacılardan ve istanbuldan bir kez daha nefret ettiren video.
suriyeliye benziyorlar * hatta dikkatli baktım adamların suriyeli olduğunu pek çok kişi söylüyor, kadında büyük ihtimal ya eskort yada fahişe falan.

https://twitter.com/Multe...tatus/1531582086766809088
suriyelilere benziyormuş. yok mülteciymiş. nereden anladınız amk. yani bir bakışta insanın hangi ırktan olduğunu anlayabiliyor musunuz. hem kınamayın, kızmayın. yakında sizin solcular lgbt ciler sokakta öpüşmeyi savunanlar güzelleme yapanlar am benim belletirimciler bunu da özgürlük konusu yapacaklar. evet evet, çok değil 10 sene sonra sokakta sevişmeyi sizin gibi modernist özgürlük budalaları yüzünden özgürlük meselesi olarak ele alacağız.
şeriyat gelecek derken seks devrimi oldu ülkede.
Öncelikle hiç onlayamadığımı ve ahlak anlayışına ters olduğunu belirteyim ama beni ilgilendirmeyen olaydır, ahlak bekçisi değilim. Benim için bu görüntüden ve bebekteki çıplak adamdan daha ahlaksız olan şey şu: sosyal medyada hiç tanımadığı insanların ilgisini çekmek için her türlü teşhirciliği yapanlar, 10 gün içinde farklı kişilerle ilişkiye girenler biliyorum, onlar ahlak dersi yorumları yapınca sinirlerim bozuluyor işte. Sahneye çıplak çıkanları destekleyenler var, ki kendi tercihleri herkes istediği gibi giyinsin beni hiç ilgilendirmez ama onları destekleyip bebekteki çıplak adamı eleştirmek ikiyüzlülük işte. Siz var ya sahilde ciftleşenlerden çok çok daha ahlaksızsınız emin olun ve kirlenmiş, kapkara olmuş iç dünyanızla, o pis ellerinizle bunlar böyle yapıyor diye hedef gösterip, kendinizi temiz göstermeye çalışarak ucuzlaşmayın, siz çok daha rezilsiniz, 10 kat daha rezilsiniz...
ümmete laf yok. din kardeşlerimiz hayvanlar gibi seks yapmasın mı? boşuna mı o kadar hayvan besliyoruz ülkemizde...
(bkz: gerçek islam bu değil)
Bebek sahilinde cinsel ilişkiye giren bir çiftin görüntüleri sosyal medyada büyük yankı buldu. Görüntülerin büyük tepki çekmesinin ardından harekete geçen istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili re'sen soruşturma başlattı. Kimlikleri tespit edilen şahıslar, gözaltına alındı. Sabıka kayıtlarının kabarık oldukları öğrenilen Carmen Maria T. ve Özgür K.'nin ilk ifadeleri ortaya çıktı. Kadın kendisini "Biz dans ediyorduk" diyerek savunurken, erkek şüpheli ise suçlamaları kabul etmedi.

https://www.sondakika.com...983356/?ysclid=l3uc5afo6h
öpüşmek suç değildir.

https://www.uludagsozluk.com/e/45598219/
görsel
Garip lan gerçekten. Yoga yapmak yasak ama bam güm vuruşmak tamam. Başımıza bunları saranlar bile kurtulmak isteyecekler ama geçmiş olsun artık.
Ne manyak insanlar var laiklik git sokak ortasinda sey et demiyorya.
Samimiyetinizi sevsinler sizin. Hani çağdaşlık modernlikti? Yapan mülteci olunca mı rahatsız oldunuz?
kendinize bir oda bulun.
Şu sıralar sosyal medya üzerinden çok ciddi bir algı mühendisliği yapılmaktadır. Adım adım planlanmış ve icraata konulmuş bir dizi yurdum insanını germe gayreti içinde olan ithal istihbarat çalışmaları gibi geliyor bana. Kural-Ahlak tanımayan en piç arkadaşlarım da oldu ama onlar bile yapmaz bu tür public seksi. Adamın biri banka çırılçıplak soyunmuş güya güneşleniyormuş, biz de yedik. deli yapmaz lan bunları kimi sikiyorsunuz siz.

demem o ki sevgili dostlarım; 90 larda tv-sinema-tiyatro üzerinden tecrübesiz ve saf insanlarımızı manipüle ederek toplumda derin yaralar açtılar. Sivas katliamı belgeselini izlemenizi tavsiye ederim. Şimdilerde daha tecrübeli ve sistemli sosyal medya üzerinden farklı tiyatrolar dönmektedir. Bunlara komplo teorisi diyenlerin de alnını karışlarım. geçmiş-geleceğe yön verecekse, işte bu noktalarda vermesi lazım. sevgiler.

üstteki yazara katılıyorum. bu topraklarda doğup büyümüş bu toplumun bilinciyle yetişmiş en arsız insan bile değil orta yerde çiftleşmek donunu indirip işemez bile. ama hindistan'da pakistanda görüyoruz adamlar yolun ortasına çömelip büyük tuvaletini yapıyor.

bizim milletimiz asildir en kadim milletlerden biri olmanın getirdiği bir ağırlık vardır üzerinde. ama bunlarda yok.

bir paki'ye 2019'da vatandaşlık vermişler 3 senede 19 farklı suçtan hakkında işlem yapılmış. kadın ise romanın biri nasıl vatandaşlık aldığı belli bile değil carmen maria tekcanoğlu diye isim mi olur.
çakma dinci parti akp döneminde gerçekleşmiştir.
terbiye önemli tabi.