bugün

(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil)

Eğer gerçekse , diyene küfredeceğim söylemdir. Yakında erkekleri de kapatacaklar bence. Ben kendime şimdiden türban beğenmeye başladım.
iftira.
bir kısım insanı kışkırtmak ya da kin kusmak için söylenmiş sözdür. analarımız, bacılarımız da geziyor o sokaklarda. *
s.klenmediği takdirde çok komik gelen söylem.
zamanında çok ders çalışmanın yan etkilerini şimdiden görmeye başlayan profesör söylemidir.

e beyin kaldırmıyor belli bir yaştan sonra.
bu genellemeyi çevresinden yapmış belli diye düşünmemize neden olan söylemdir.
sözüm ona o profesorun karşsına, karısı bide kızı getirilince "hangisi orospu?" sorusuna vereceği cevabı merakla beklenendir.
kafasına göre ortalama alarak "profesör" ünvanını ne kadar hakettiğini sorgulatan kişinin önermesi.
edit: imla.
soz konusu profesorun "duzeltiyorum, basi acik her iki kadindan biri hayat kadini degildir" diyerek, ilk soylediginden geri adim atmadan kivirtabliecegi sozdur.

saka bir yana, eger bu sozu soyleyen kisi cidden profesor ise vay halimize. eger boyle birsey yoksa, boyle birsey oldugunu soyleyen de profesor. o zaman da vay halimize.
başı kapalı iki kadından biri = x , x= ? denklemini çözmeye maruz bırakır.
(bkz: profesör olmakla adam olunmuyor) şöyle ki; "Bir insanı ahlaken eğitmeden sadece zihnen eğitmek topluma bir bela kazandırmaktır. " Roosevelt.
-baba bak ben profösör oldum,
+hanıım koş koş bizim sığırlar konuşuyor.
bütün genellemeler yanlıştır.
yok daha neler ya miillet başlık açmak için başlık açıyor yakında tüm açık kadınlar orospu diyecekler utanmadan geri zekalılar kuran ı kerim i okumadan insanlara iftira atıyorsunuz. kuran ı kerim de türban yoktur örtünme vardır vücudu teşhir etmeme vardır.
(bkz: başı açık iki erkekten biri hayat erkeğidir)

böyle bakınca daha da komik oluyor. yok yok bu cümle her iki türlü de yarılarak gülünmesi gereken cümledir. hay allah gül gül öldüm ne biçim adammışsın hüsamettin sen yaa!
profesörün tezi değil sağıklığıdır.
-başı açık iki kadından birinin götü de açık mıdır lan?!göt.. oh..evet!
açık olsa keşke, oğlumm düşün bi yarısı hayat kadını diyelim, bi düşün varsay.. istanbulu bi düşün.. resmi ama sağlıklı. oh.. lan yılladır haybeye okumuş, menemşe hocanın başıda açık demi? yan odadamı şimdi? lan 4 bayan hocadan hangi ikisi acaba?
bunu söyleyen iddiacının kesin sülalesinde başı açık birileri vardır ki o zaman bu genellemeye göre her iki akrabasından biri hayat kadınıdır.
bazı hayat kadınlarının ödedikleri vergi, bazı türbanlıların kocalarının kaçırdıkları vergiden daha fazla olduğuna göre, ilk bakışta görüldüğü kadar aşağılayıcı olmayan ibaredir.
tanımı yapanın gözlemlerini kendi ailesi ve sülalesi üzerinde yaptığını gösteren açıklamadır...
(bkz: algıda sıçıcılık)
e be mal. velev ki istanbul'da 750 bin hayat kadını çalışıyor. iyi de, bu hayat kadınlarının kaç tanesi t.c. vatandaşı ve nüfus sayımında yer almış sorarım sana geri zekalı. tutmuşsun istanbul nüfusunu kendine baz almışsın embesil mahluk.

tanım: üniversitelerimizde öğretim veren çok değerli profesörlerimizin yerine çeşitli atamalar sonucu getirilen bir takım organizmaların düşünebileceği önermedir.
zürefa sokakta yapılan bir araştırma ise yanlıştır.
Hayat kadınlarının tanınmamak amacıyla başlarını kapatmaları durumunda göte kaçabilecek bir önermedir.
tespiti yapan kişinin bütün sülalesi kapalı değilse artık ya annesi ya da bacısı hayat kadını oluyor! bu öyle sapıkça bir şey ki bütün anne bacılara ağır itham niteliğinde!
başı kapalı her iki kadından 1.5 unun da şeriatçı olduğu iddiasıyla cevap verilebilecek bir iddia. Komiktir. ne cevap, ne de iddia doğru değildir.