bugün

entry'ler (223)

türk kızlarındaki zenci merakı

zira türkiye'de zenci bulunmadığından dolayı türk kızlarının böyle bir merakı olup olmadığı konusunda araştırma yapılamaz. o nedenle saçma bir söylem olmuş.

fes erkeklere saygınlık ve eşitlik kazandırır

zira günümüz erkekleri çeşit çeşit jöleler kimyasallar böyle sağa sola yatan saçlar yaptıkları için saçı açık erkeğin hatun kişisi açısından tahrik edici bir özelliğe sahip olabileceğini düşünüyorum. bu nedenle erkeklerin fes takarak saçlarını kapatmalarını saygı ile destekliyorum. böylece bir erkeğin saçını düşünmeksizin onunla aynı ortamda çalışabilir, onun bir erkek olduğunu unutabiliriz. bu da erkeğe sadece cinsel bir birey olmadığını zekanısını da önemsediğimizi hissettirecektir ki fes takmanın erkeğe saygınlık ve eşitlik kazandırdığı gerçeğini destekleyecektir.

bikini kadınlara saygınlık ve eşitlik kazandırır

bikinin ne kadar önemli bir buluş olduğunu vurgulayan başlık. bikini giyen kadın vücuduna güvenen kadındır. dolasıyla çevresi tarafından saygınlık kazanır. bu kadar güzel kalorili yiyeceğe rağmen nasıl selülitsiz ve sımsıkı oluşu herkes tarafından kıskanılır. Vücuduna güvenen kadın, her şartta kendine güvenli bir birey olacaktır. iş hayatında eş hayatında. hayatın zor şartlarına yarışabilecek güvende olacaktır ki bu da zor rekabet ortamında kadına bir eşitlik getirecektir. kadının duygusal yapısını sertleştirecektir. o nedenle kadınların bikini giymesini destekliyorum!

seven ne yapar ne yapmaz

Kartal Tibet'in Hülya Koçyiğit'i filmlerinden birinde yatağa düşürmek için kullandığı duygusal görünümlü şeytan kelimeden * yola çıkarılarak açılan başlıktır.

evet efendim gelelim fasulyenin faydalarına. seven ne yapar ne yapmaz?

seven insan enayi gibi uzakta olsa da bekler.
seven insan saf gibi yemez yedirir giymez giydirir.
seven insan cuma akşamlarını sevdiği insanla onun sevdiği savaşlı kavgalı vurdulu kırdılı fimleri seyretmek için sinameye gitmek ile harcar.
seven insan ilgi alanı içinde doğası gereği olmamasına rağmen, sevdiği insanın arkadaşları ile cips bira futbol maçı seyrederek cumartesi akşamlarını öldürebilir.

bu hikaye sizin saflık ve enayilik derecenize göre uzar gider. ama asıl soru; seven ne yapmaz?

sandığınız cevabı vermek aklımdan bile geçmedi. kişisel bir şey ben karışmam. ama seven insan ayak yıkamaz. tiksinç bir şey ya! öküz git kendin yıka. anana da yıkatıyor musun?! efenim zaten böyle insan sevilmez. *
geyiğin dibine vurmam sebebiyle dipte sürünerekten siz sevgili okuyucularımı selamlıyor entry mi sonlandırıyorum.

seven ne yapmaz

tamamiyle katılmadığım cümledir. seven ne yapmaz. ne yapmaz efendim ne yapmaz? söyleyin de öğrenelim. yıllardır seven ne yapmaz ne yapmaz diye yetti üstümüze yaptığınız toplumsal baskı. yapmıyorum efendim yapmıyorum zorla mı. madem aile geleneği yapmıyorum. genç kızlarımızın kanmaması gereken cümledir. libodusu yüksek ne yaptığını bilmeyen con con erkeklerin ağlarına kız düşürebilmek için kulladıkları av kelimesidir. seven ne yapmaz? seven ne yapar ne yapmaz bunları sıralamak gerektiğini düşünüyorum.

(bkz: seven ne yapar ne yapmaz)

atasözü olduğu sanılan sözler

(bkz: seven ne yapmaz)*

edit: evet atasözü değil film sözü.

türbanlı kadını muayene etmeyen laik doktor

aksinin daha çok gerçekleştiği durumdur.
(bkz: laik doktora muayene olmayan türbanlı kadın)

azimut

Türkiye'de de bursa da üretim fabrikaları bulunan motoryat şirketi.

kalça üstüne dövme yaptıran kızın asıl amacı

tabii ki bir amacı olan kadındır. kadınlar hiç bir şeyi amaçsız yapmaz. yatakta eşine seksi görünmek için yaptığı bir şey değildir, aksine yatakta kendini daha kadınsı daha seksi hissetmek için yaptığı bir harekettir. amaç sokak zırtapozlarına hitap etmek değil, amaç kendi egosunu tatmin etmektir. *

her türbanlı bayanın altında son model cip olması

(bkz: her türbanlının içinde bir victoria secret olması)

günaydın diyen erkeğe cevap vermeyen kadın tipi

muhtemelen günaydın diyenin günaydın deme şeklinden kaynaklanıyordur. yoksa ben böyle bir kadın hiç görmedim hayatımda. günaydın derken bile taciz edebilmek yeteneğine sahip olan erkeklere sormalı nedenini?*

türbanlılar okuyamadığı halde eşitlikten bahsetmek

milli selamet oldular, yetmedi refah partisi oldular, o da yetmedi fazilet oldular, o da yetmedi kılık kıyafet değiştirip bünyasine rüya misali türban takman çağdaş kadınları da ekleyerek oyunlarına kaldıkları yerden devam ettiler. her seferinde cumhuriyeti tehlikeye düşüren girişimler de bulundular. her seferinde laikliği tehlikeye düşüren hareketler de bulundular. her seferinde din ile devlet işlerini birbirlerine karıştırdılar. neyin eşitliğini tartışıyoruz allah aşkına? Ülkemizi iran'a çevirmeye çalışan bir devlet cumhuriyeti baltalamaya çalışan devlet, devletin tüm mallarını çatır çatır hiç pahasına araplara satan devlet, dış borcunu 2002'den beri büyüttükçü büyüten devlet, 2002'den beri türbanı din için değil bir simge olarak kullanıp insanlara dini sömürü yapan devlet... ülke de ne hukuk ne adalet ne eğitim bırakan devlet.. neyine eşitliği tartışıyoruz allah aşkına? kim eşit? eşit olan bir şey yok. eşit olmak için aynı samimiyette olmamız gerekiyor. eskiden devlete girip çalışırım deniliyordu, benim çocuklarım böyle bir şey diyemeyecek çünkü devlete ait her şey satıldı. tek derdimiz üniversiteler de türbanla okutulması kaldı? önce doğuda yüzlerce okuyaman çocuğa ulaşsınlar, önce açlıktan ölen insanlara ulaşsınlar, önce dış borcu bitirsinler, önce devleti tek tek araplara satmayı bıraksınlar. haa masum türbanlı kızlarımız üniversite mi okumak istiyor? iran, ırak, suriye, arabistanda istedikleri gibi dinlerini yaşayarak okuyabilirler. istedikleri eşitlik orda.

tonla eksi de alsam artı da alsam amacım türbün değil. amacım üniversitede türbanlının okuma problemine kadar ilk okula gidemeyen çocuklarımız var! bunlar çözülsün önce! önce bu çocuklara eşitlik getirilsin. sonra duygu sömürüsüne kaldığınız yerden devam edin.

rahat sözlük

uzun bir aradan sonra tekrar açılmış sözlüktür. hızla eski hızını yakalamaya çalışmaktadır. bunu yakalar mı yakalayamaz mı? *

ayrıca #7307703 böyle de bir şey var.

sözlüğün başlık çalması

bir çok sözlükte karşılaşılan sözdür. falanca sözlük filanca sözlükten bakın başlık çalmış. aha da kanıtı bakın "zxxhgfjfjfkflk" bu başlığı ilk ben açtım şimdi o sözlükte prim yapıyor anasını satayım. ne iş diye söylenir başlık açan. haklı mıdr haksız mıdır bilemem bunun için araştırma yapmak gerek. ama asıl sorun şu ki sözlüğü karalamak adına ortaya atılmış çirkin bir iddiadır bu. sözlük başlık çalamaz kardeşim! sözlük nasıl kendi kendine başlık çalsın! ancak hain bir yazar çalmıştır o başlığı ki bu durumda karalanması gereken sözlük değil yazardır. bulun o yazarı bana onu var ya... diye başlanabilir cümleye. ama sözlük başlık çalmış demeyin kendinize güldürmeyin.

öpüşürken heyecanlanan kadın modeli

öpüşmeyi seven kadındır. hoşlandığı erkeği öpmeyi daha çok seven kadındır. muhtemelen seks öncesi sevişmeyi de çok seven kadın olabilir kanımca. ki bunların hepsi doğruysa seksi de hissederek yaşacağının belirtileridir ki cidden başarılı. ama eğer karşında ki odunsa "bad kisser" ise yazıklar olmuş kadındır. ilk adımda kadının şevki kaçacaktır. idare etmeye çalışacaktır karşına çıkmış hevesini kırmaya çalışan "fake erkeği". muhtemelen öpüşmeyi çok sevmeyen bad kisser sevişmeyi de çok uzatmadan sekse geçmek isteyecektir ki bu da kadınları tanımama ve toyluk belirtisi olacaktır. bu da başta büyüleyici bir şekilde anlattığımız şehvetli heyecanlanan iyi öpüşen kadının tüm şevkinin kaçıp anlamsız bir seks yaşaması demektir ki içler acısıdır. zaman kaybıdır.

söyler misiniz şimdi sorun kimde?**

seks başlığı

bazı fındık kurtlarının sözlük içinde özgürce seks hayatlarını, hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeyleri anlatabileceği ayrı ayrı başlıklar açarak sözlüğü çöplüğe çevirmek yerine tek bir başlık altında istedikleri kadar pisleşebilecekleri başlıktır. sözlükte yazmanın özgürlüğün sadece seks fıkraları üzerine tartışmak sanan ergen kesim için paha biçilmez bir başlıktır. vatana ergene hayırlı olunası başlık!

seks hayatını teşhir etme hastalığı

Bildiğin ergen hastalığıdır. bilinçsizliğin verdiği cahillikle bunu teşhir etme gereksinimi duyarlar. oysaki sapıklığın lüzumu yoktur. dünyayı yeniden keşfedip defalarca onun yuvarlak olduğunu söylemenin bir anlamı yoktur.

bu ergenlerin büyüyüp bu hastalıklarından kurtulana kadar sözlükten men edilmeleri sözlüğü rahatlatacak bir zafer oalcaktır.
(bkz: 4 ekim 2009 uludağ sözlük ergen üye yasağı)

hanım kız

Uludağ sözlük ergen ekibi ile henüz tanışmamış kız modelidir. zira tanışmış olsa hanımlıktan çıkıp üslubünü bozup iki çift osmanlı tokatı fırlatacağına eminim. insanda hanımlık mı bırakır bu bücürler!

bu kitlenin sözlüğe girişinin yasaklanması ile nesillerden beri gelen hanım kız tabiri bir bakıma korunmuş olacaktır.( (bkz: 4 ekim 2009 uludağ sözlük ergen üye yasağı)
evet işte bu!

4 ekim 2009 uludağ sözlük ergen üye yasağı

Her an olmasını beklediğim yasaktır. 4 ekim 2009'un ulus olarak ne önemi var bilmiyorum ama sözlükte ki ergenler için önemli bir gün olsa gerek ki sözlüğü gereksiz fantezilerine alet ederek cinsel dürtülerini başlıklara taşıyarak, sözlüğü boğmuşlardır. Bu ergen kitlenin cinselliği sözlük başlıkları ile yaşamaları ne kadar üzücüdür ancak bunlara acımak yersizdir. Aksi takdir de sözlüğü küçük dünyaları ile sık boğaz etmeleri an meselesidir. o nedenle 4 ekim 2009 uludağ sözlük ergen üye yasağı tüm yazarlarımıza hayırlı olsun! Uludağ sözlük'ün kurtuluş günü olan bugün, tarihte elbet yerini altın harflerle yazılmış bir şekilde alacaktır.

hare

Beyaz çikolatalı mochasının harika olduğu likör. hem hafif hem keyifli hem alkol oranı iyi (%17). *