bugün

evet efendim..

yerleştirilmiş yani pis erkeğin esmer katamaran dalgasını aşk yaşıyor olduğunuz hatuna sizden önce şakır şakır daldırdığı, sevgilinizin bacak omza şekilde esnetilerek arkalı önlü iyi çalıştırılarak bu ne sevgi ah bu ne daly.rak şarkıları söyletilen bayanla aşk yaşamak, öyle bir iğrenç ve müstehcen kevaşeye saygı, sevgi duymaktır.

yahu düşünsenize manitanızı s.tiklerini. manitanıza g.tten yaslamışlar, bekaretini almışlar size de elemanın eski çürüğüne aşık olmak kalmış. bi de size böyle aşk cümleleri konuşuyor yani o an aklınıza geliyor o eleman manitanıza yaslamış ulan şakır şakır cumfest düzenlemiş suratında. böyle yemek yaparken eline yakışmaz lan s.kiş yapmış karının. neyse muhaha diye gülerler yerleştirilmiş bayanla aşk yaşadığınıza. şahsen ben başkasının yerleştirdiği bayana selam dahi vermiyorum örnek vermek gerekirse:

mesela iş yerinde iş arkadaşlarım oluyor orda bile kasavet basıyor. kısaca karı benim yanımdan geçerken selam verdiği zaman saçlarına bakıyorum. eğer evli değilse ve saçları ıslaksa oo akşam yerleştirmişler buna kesin diyorum çünkü zina yapan kadınlar genelde sabah işe gelmeden banyo yapar ki anlaşılmasın ama benden kaçmaz.
üniversiteye ösym nin yerleştirdiği kızla aşk yaşamak gibidir.
araya adam sokup yurda torpille yerleştirilen kıza aşık olmaktır.
kendi içinde fırtınalar barındıran olgu, durum ne ki bu.

hayır, yerleştirmenin inanılmaz kabalığının verdiği iğrençlik var ama yazarın küçük oyunlarla araya şıkıştırdığı bayan kelimesi beni düşündür-mü-yor....

iyi yerleştirememiş olabilir mi acaba. bir kol atsak mı ya da başka bir şey mi atsak.
bu düşünce ile gidilirse gelecek yıllarda herkesin bekar kalacağı mantığını çıkardığım başlıktır. ne yazık ki günümüzde üniversite çağına gelmiş temiz kız bulmak çok ama çok zor ve buda gösteriyor önümüzün evliliklerinin hepsi bu şekilde olacak. Zor, ama alışması gereken duygu sanırım. aşk denilen olguyu bacak aralarında değil kalpte aramak lazım, orada tutku ile istemek lazım. Çünkü bu denli düşünürsek, hayatın çok garip bir yer olacağı kanaatindeyim.
günümüz türkiyesinde birçok midesizin gerçekleştirdiği eylem.
türkiye'de gayet sık rastlanan olaydır ama ilişki aşktan evliliğe dönüşmeye başladığında önceden başkasının son dönemde de er kişinin kendisinin yerleştirdiği kadın bırakılıp daha iönce kimsenin yerleştirmediği bir kız bulunur.

bu ahlaksızlığı savunmak mümkün değildir fakat olan biten genelde böyledir ne yazık ki.
olaya bakış açısına göre hak verilebilecek eleştiri. konulan kız seninle takılmasına rağmen bir yandan da başkalarıyla halvet oluyorsa bir tür 'gavatlık'tır.
aşkın süresine göre değişir.
erkekliğe sığar!
ancak başkasının yerleştirdiği bayandan doğmuşlara dert olur.
(bkz: bu ne sevgi ah bu ne dalyarak şarkısı)
Kisi aski secmez, ask kisiyi secer. Ask durduk yere kimseyi secmez yinede yaptirmaz tercihini.
annesi yerleşik düzende yaşayanlara ters gelen yaşam biçimi.
SABAH iŞE SAÇI ISLAK GELEN KiŞiLERE KEVAŞE GÖZÜYLE BAKAN KiŞi iLE AŞK YAŞAMAK KADAR iĞRENÇ DEĞiLDiR.

sen bunları fazla düşünme, düşünme işini bize bırak!
sadece modern düşünceli insanlar tarafından onaylanan ve mahalle baskısını tavana çıkartan olay.
Tariften tarife, zikirden zikire fark vardır.
"Benden önce başkasıyla cinsel hayatı olmuş birisini kabul edemem" demek vardır,
bir de
yukarıdaki başlıkta olduğu gibi, kendi cinsel fantezileri ile doldurulmuş bir yazıda, namus kavramı altında, gizli namus düşmanlığı yapmak vardır.

Birinci söylem kendi görüşüdür denilerek saygıyı hak edebilir, ancak kendisinin de aynı cinsel masumiyette kalma beklentisi saklı kalmak üzere...
ikinci, yani halihazırdaki başlık ise kabul edilemez. Kişinin tahayyülü, bilimsel açıdan incelenecek olsa, altından kimsenin bilmek istemeyeceği bastırılmış duygularının ortaya çıkacağı muhakkaktır. Kaldıki bu haliyle bile, bilmek istemediğimiz duyguları, kamusal alanda görünmektedir.

Verilmesi gereken cevap, bir şarkı da olduğu gibi: "sen o alacası içinde fesatla hangi günü gün edicen?" şeklindedir.
kamu kuruluşuna kpss ye girmeden vaşkası tarafından yerleştirilen bayanla aşk yaşamaktır.
döşemeci misin aslanım neyi yerleştiriyon? yağlı troll.
düşünsenize çocuğunuz 12 yaşına gelmiş annesini emiyor ama o emdiği göğüslere daha önce başkaları amerikan saksosu yapmış. ne kadar iğrenç?
(bkz: başlığı anlamamak)
başladı yine sol frame tecavüzüne.
bunlar hep amerikanın oyunları hep.
" aman tanrım o mu geldi" tepkisi verdirten önerme.

gelmemiş sakinim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar