bugün

şimdi de yeni yasa çıkacağı söylenmektedir. resmen anayasayla bu yasaklanacaktır.
arkadaş sanane elin vajinasından pipisinden. git devlet meselelerini çöz! hala senin o beynine göre hareket eden yasalar var. senin keyfine göre! 13 yaşında kızlara tecavüz edilirken eden şerefsizlerin bir gün sonra serbest kalmasını çöz. önce bunları cezalandırmayı sağla adalet sistemini çöz önce! tecavüze uğradı, adalet sisteminin içine sıçtığından çözemiyorsun yetmiyormuş gibi o şerefsizin kızın içine bıraktığı sperm sırf yasalardan dolayı bir bebek mi olacak? neymiş yasa mı varmış olacak? kürtaj yasak mı diyeceksin! doğuracaksın mı diyeceksin.

padişahım çok yaşa!
Yakında don rengimize karışacağını düşünüyorum.
saçmalıktır, komiktir. bunun tartışılabilmesi dahi türkiye için hakarettir. bir başbakan kalkıp halkın vajinasına karışıyorsa ve kalkıp ona 'sen ne diyon toprraaağm' denmiyorsa bu acizliktir.

ya o kadar saçma ki, karşı bile çıkmak saçma geliyor. çünkü gerçekten çok saçma. bu saçmalıkların ise gündem olması ülke adına ne yazık...
nüfusun az olduğu dönemlerde uygulanan mantıklı yasakları, nüfusun çok arttığı bu dönemde tekrar getirme mantığı çözülemeyen kişinin keyfine göre yasaklama talimatı vermesidir.

dünya ekonomik sisteminin krizlerle boğuştuğu, ilerinin görülemediği bir çağda nüfusu artırmaya çalışmak, yoksulluk ve sefaleti davet etmektir. çok olmak, kaliteli olmak demek değildir.
ve ayrıca lütfen okuyunuz;
(bkz: başbakanın lafı değiştirmek için kürtaj demesi)
lan ben bile benden bir çocuk istemezken rte'ye ne oluyor.
başbakanın ilgilenmesi gereken bir durum değildir. herkes ateşli geceler sonucunda çocuk sahibi olmuyor maalesef. insanların başına ne kadar çirkin olaylar geliyor, o zaman bir devlet adamı çıkıp da yardımcı olmuyor. ''tecavüzcünle evleniver artık, napalım.'' diyen bir zihniyet bunu da der gerçi, şaşırmamak gerekir. kürtaj cinayettir doğru fakat ailesi tarafından istenmeyen bir çocuk, istemediği bir çocuğa ebeveynlik etmek zorunda kalan aile toplum açısından hiç de sağlıklı olmayacaktır.
yakında pozisyon kanunu da koysalar şaşırmam.
yakında başbakan 3 çocuk olsun diye kadın erkek hepimizi sikecek.

(bkz: bu daha başlangıç ey saltanat yanlıları)
ben yaptım oldu diyen bu adamlar gün geçtikçe güçleniyor. korkarım bunu da yasaklayacaklar ve bu sefer kendine şiş saplayıp ölen zavallı kadınların haberlerini okuyacağız. bela okumak istemiyorum ama...
(bkz: Vajina bekçiliği)Kürtaj kasıtlı olarak yapılan bir eylemdir.
önce sigara sonra içki sonra kürtaj..

bu işte bi terslik var.

ileriye gitmek varken geriye gidiyoruz sürekli.

evet sigara zararlı.
evet içki de zararlı.
kürtaj da zararlı sezaryende öyle.

ama kime ne?
sana ne demezler mi adama?
sen önce terörü bitir, milletin kukusundan sana ne demezler mi?
neymiş başbakanmış, ülkenin tüm sorunlarına el atmalıymışmışmış.

evet, bizim ülkemiz o kadar güzel o kadar temiz bi ülke ki sadece kürtaj sorunu var.
ananı da al git diyeceği kimse kalmamasından korkuyor olabilir. *
'tayyibin girmediği bi orası vardı, oraya da girdi mübarek' şeklinde yorumlanabilir.
--spoiler--
Ankara'da 2001-2002 yıllarında dillerde dolanan bir söylence vardı ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama şöyle vuku bulmuştur:

i.melih gökçek ankara'da yerel kanalın birinde genelevlerin şehir dışına taşınması hatta kaldırılması konulu bir tartışma programındadır derken telefon gelir, telefondaki bir hayat kadınıdır ve i.melih gökçekle tartışma içine girer.ardından dayanamaz hayat kadını ,bombayı patlatır:

+meliiiiih, değil ben dünyanın bütün orospuları bir araya gelesek senin gibi bir orospu çocuğu doğuramayız!
--spoiler--

bu konuşmanın yapıldığı kadını tanımak, bu konu hakkındaki görüşünü almak istiyorum.
elinden, alnından öpeceğim.