bugün

naçizane tavsiyelerle açıklanabilecek olan karamboldür.
(bkz: seks)
sikin oğlum sevgilinizi. tecrübeyle sahip. yiyen kız öyle akıllanıyor ki aklın hayalin durur abicim. mum gibi oluyor şerefsizim.
(bkz: 4 s kuralı)
dikkat... karşılıklı saygı sevgi hoşgörü bilmem ne diyecek ana kuzusu lümpenler çıkacaktır umarım. sakın aldanmayın oğlum. fasa fiso hepsi.
(bkz: coca cola nın gizli formülü)
e=mc2 olabilir.
istisnaları olsa da ana maddeleri dürüstlük ve saygı olan formüldür.
Hiç başlamamak.
izele göre; bir sen bir ben bir de bebek.
Kadının boğazından geçer...
(bkz: sakso)
kim ne dersin şahsi tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki;
anlayış+saygı dır.
adamın çüküne, taşşana laf etmiceksin. yok bu küçük duruyor yok bu eyri falan demiceksin. şaka da olsa yapmıcaksın. ha bir de herif boşaldıktan sonra, bir halıdan bir duvardan ne bileyim bir mandadan nekadar sıcaklık bekliyorsan okadar ilgi alaka bekliceksin. ''neden böyle hayvan hayvan davranıyorsun be ağzına yüzüne sıçtımın herifi'' falan diyip, ilgi alaka beklemek için diğer ereksiyon gününe kadar sabredilmesi gerekir. alın size başarılı ilişki. alıp, göte sokmalık tam.
yoktur. kişilere , zamana ve mekana göre değişkendir. şans ya da kader...
son derece kolay olan formüldür.

insanlar arası düzgün ilişkiler için:

-dürüst olun,
-diyaloglara önem verin -bakın diyalog diyorum- hep siz konuşmayın ya da hep dinleyen taraf olmayın,
-karşınızdaki insan size sır veriyorsa, saklayın,
-hayallerinden bahseden birine gülmeyin, gerçekçi biri olabilirsiniz ama tepkiniz kalp kırıcı olmasın.

bu böyle sürer.

not: ilişki sadece kadın-erkek arasında olmak zorunda değildir neticede.
çok bilinmeyenli tek formüldür. bilinmeyenlere değer vererek bulacaksınız, başka şansı yok.
karşıdaki insanı anlayıp empati kurabilmektir.
(bkz: empati)
yok formül mormül. en azından ben bilmiyorum.
düzenli sekis yapmak.
akışına bırakmak.
düzenli bir seks hayatına sahip olmak.
platonik ilişkidir. kavga da etmezsin işte...
bilgisayarda programlamaya çalışırsanız, mavi ekran çıkar.
(bkz: yalan)
karşılıklı olarak ödün vermektir. bunun başka bi çaresi olamaz. çünkü iki farklı kişilik asla her konududa anlaşamaz.
Anlayi$li olmak.
saygıdan başka bir şey değildir. *