bugün

(bkz: saxo)
kelimenin saksafondan geldiği söylenir.saksafon çalan kişi aletten ses çıkarabilmek için nefes verilen yeri önce yalar.*doğruluğu kesin olmamakla birlikte saksafon çalan kişiler adına talihsiz bir durumdur.
sopranos 'ta klarnet çalmak olan argoda oral sex.
(bkz: oral sex)
ileri geri hareket. *
extrem, komplike ve hatta spontane olarak gelişen sex jimlastiği *
(bkz: blowjob)
citroenin türk argosunda ne anlama geldiğini bilmeden yalnışlıkla piyasaya sürdüğü bir araba modelidir.
boğaz enfeksiyonuna neden olabilecek sex çeşidi.
(bkz: saxon)
(bkz: anglo sakson)
gençler arasında çok tercih edilen zararsız cinsel birleşme.
eylemin abartılması sonucu malum organın "baş" tabir edilen kısmının morarması, olayın akabinde üç dört gün başı mor bir penisle gezilmesi gayet olasıdır. nerden mi biliyorum? (bkz: bir arkadaş)**
citroen özellikle vts olanını ilk çıkardığında çok tutmuş araçtır.

karizması yüksek bir öğrenci babasının aldığı 0 km citroen saxo vts ile fakülteye gelir ve ilk gün havasından geçilmemektedir.
ta ki koridorun diğer başından muzip bir öğrencinin tüm fakültenin duyacağı şekilde bağırması duyuluncaya kadar;
- özer hayırlı olsun abi. baban sana saxo çekmiş.
saksafon un kısaltması.
yeni başlayanlar için alıştırma
görsel
Kızların ağızlarını genişletmesi ve boyun kaslarını geliştirebilmeleri için geliştirdikleri ata sporu .
o işten bile zevkli diye arkadaşımın anlata anlata bitiremediği oral seks. anal sekse tercih edilir mi bilemem ama ben iyisini de gördüm kötüsünü de. teklif hep karşı taraftan geldiği için kadınlar da bu işten bizim kadar haz alıyorlar mı diye düşünmeye başladım.
kimisine göre seksten daha fazla zevk veren ilişki biçimi.
el işi göz nuru denilir yani.
türkçe'deki en seksi kelimedir.
ayıptır. günahtır. yapmayın yaptırtmayın. ya da yapın amk banane.
ağza malafatı vermek. ve daha sonra hızlı aralıklarla gidip gelmek suretiyle yapılan eylemler bütününe verilen addır.
(bkz: monica lewinsky)
bir fantezi çeşidi.
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
türk versiyonları için:
(bkz: klarnet)
(bkz: gırnata)