bugün

bunu kolay kolay söylemezdim ama hile dolu oyun.
param olsa da oynasam derdine son. kod siteleri 10 tl ye çalıntı hesap satıyor.

oynamak isterdim de kim indiricek şimdi 100 gb data.
açık ara farkla piyasadaki birinci dünya savaşı konulu en iyi oyundur.*
hikaye modu pek te tarafsız olmayan oyun.
bir çok noktada itilaf devletleri övülürken merkezi güçler gömülüyordu. tüm

çok oyunculu kısımda böyle bir şey yok, en çok oynanılan mod operasyondur.

--spoiler--
bu operasyonların yarısı ücretli içeriklerden oluşmaktadır.
her 2 haftada bir birisi ücretsiz olarak topluluğa açılıyordu.

bir kaç hafta önce bu durum değiştirildi ve onun yerine her hafta ücretli olan bir harita topluluğa açılmaya başlandı.
2 ay önce ise tekrar eskisinde dönüldü, ancak bu sefer 1 ayda bir değişiyordu.

şimdi ikisi de kalktı, topluluk şikayetçi.
--spoiler--
Battlefield serisinin 1. Dünya savaşında geçeni.
Playstation'da 600 saat üstünde oynamışım. Bırakmazdım da serverlar boşaldı. Pc'de başladım şimdi, klavye mouse alışkanlığım zayıf olduğundan iyi tokatlanıyorum ama hala seviyorum. Shooter oyunları içinde de atmosferi en iyi olan diyebilirim.
Usa ya da alman askeri olup t*rk öldürmenin inanılmaz zevk verdiği oyun.
Muhteşem oyun.
battlefield 4 ile en iyi battlefield oyunudur kendisi.
oynaması zevkli, hala oynayanı bolca olan bir oyundur.
şu iki sahne bile muhtişim.:
şu 30 saniyelik videoya buyurmaz mısın ?
drednot'un gelişi

yapımcılar doğal olarak kazanan tarafı tutmuşlar hikaye modunda.
çok oyunculu da ise zaten operasyon modunda, savaş başlamadan önce milletin derdini ve birbirlerine saymalarını görüyoruz. aslında güzel oluyor, gaza getiriyor.
hele 'petrol diyarı' operasyonunun ilk haritasındaki osmanlı konuşması muhteşem. aynı şekilde fransızlarve almanlar'ın konuşmalarıda muhteşem.

ps4 den oynuyorum. ahlaklı, üsluplu kişiler isterse beraber oynayabiliriz, buradan mesaj atmanız yeter.
Kaç gündür oynuyorum müptelası oldum

Oyundaki silahların taramalı/makineli olanları da o dönemde üretilen prototipleri onları da koymuşlar haliyle birinci Cihan harbi silahlar kısıtlı onlar da haklı

Türkçe seslendirme de var Çanakkale Savaşında

Yakın mesafe silahı olarak da Osmanlı topuzundan tut abd siper bıçağına oradan sopa ve çivili sopadan satıra kadar seçenek bol keşke Muşta felan da olaymış.
10 tl ye çalıntı hesap alıp oynadım bence piyasadaki en eğlenceli oyun.
Yaklaşık 700 saatlik oyun sürem var, her ne yaparsam yapayım dönüp dolaşıp bu arkadaşın kollarına bırakıyorum kendimi.
battlefield 1 battlefield serisinin hatta call of duty dahil fps oyunlarının kralıdır bu oyunu oynarken aldığım zevki tek bana gta san andreas vermiştir.
Cod serisinin önüne aldığım yegane oyun.

Defalarca oynayıp aynı zevki vermesi de ilginç.
Allah gibi oyundur.

Son zamanlarda bf5 yüzünden bu şahesere vakit ayıramıyorum ama bu, oyunun allah gibi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Oynayan vadan hayinidir. Ejtad öldürürken eli titremeyen bir nesil olsa olsa hayin fedoncudur.
son günlerde origin üzerinden 20 liraya premium hesapla birlikte alınabilecek güzel bir oyun.
öğrenme eğrisi biraz dik, silah ve mühimmat bakımından yer yer tutarlı ama bazen anakronistik, bir modu dışında (bkz: team deathmatch) görev bilinci ve takım oyununun esas olduğu, özene bezene tasarlandığı her halinden belli haritaları ile asıl "büyük savaş"ın atmosferini bizlere olabildiğince taşıyan birincil-şahıs perspektifli video oyunu.

özellikle orta ölçekli haritalarda, optik kullanmadan gez-göz-arpacık üçlüsüyle ne kadar etkili olunabileceğini geç de olsa keşfettiğim, yakın zamanda yeni oyun battlefield v'in çıkmasıyla oyuncu tabanı maalesef o tarafa kayacak olan birinci dünya savaşı simülasyonudur.
battlefield 2 kadar başarılı değildir ama yinede ceketimi satıp bir battlefield 1 sahibi olmak isterim.
Allah muhammed gibi saran oyun. Multiplayer konusunda daha iyisini görmedim, oynamadım.
gerçekçiliğin ırzına geçmiş oyundur.

oyunda geçen yerlerin gerçekte de birebir var olduğunu gösteren videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=KdUkNHFbpOk
çanakkale geçilmez sözünü oynatan onaylatan oyun!!
Oyunu oynamadım ama şu şarkısı çok güzel;

https://www.youtube.com/watch?v=DYYO1VZOag4
Titanfall 2 ile beraber paket olarak 2 oyuna toplam 43 lira gibi muazzam indirimli bir ücret vererek sahip olabileceğiniz oyun..

Not: Bu ücret ps4 oyuncuları için geçerli olup ps store'nin geçici indirimidir..
nedense istemsiz olarak sürekli ingiliz askeri olarak osmanlı askeri öldürdüğüm oyun.
Son dlc apocalypcse in müzikleri artik zirve olmuş. Hele o tema müziği.

https://youtu.be/V1-gJNJ3SDY
efsane soundtrackleri olan oyun.

https://youtu.be/HJvZWvecU4Q