itaat etmeyi kabullenmiş zihniyete sahip olduğu halde neye hangi yüzle isyan ettiğini anlayamadığım kız tipi.
kendi kişisel tercihi kapalı olmak olan, kimseye ne baskı kuran ne de baskı altında kalan hayatını da rocker olarak geçiren güzel insandır. bazı ayrılıkçı zihniyetlerin hedefleri olsalarda onlar insan olarak yaşarlar konserlere de gider hayatın tadını da çıkarır. özgürlüğü serbest seks ile karıştırmayan hayatının her alanında özgür olan insandır ayrıca.
cok pis kafa salar.
incubus konserine babası ve annesiyle gelen bir örneğine şahit olunulmuştur.
rock dinlemeyi seven sıradan bir müziksever. insanların giyim tercihleri ile dinledikleri müziğin illa ki alakalı olması gerekmez ki.rock müzik evrenseldir.
inançları doğrultusunda klılık kıyafet bürünmüş.. ama asla kendine at gözlüğü almamış ve beynin çürümeye bırakmamış insandır.
baş örtüsüyle headbang yaptığı an görülesi kızdır. (bkz: kabuklu rocker)
muhtemelen içtende g string giyiyordur siyah siyah.*
cok pis kafa sallayamayan aksi takdirde basortusu bozulacak kızdır*.
imam hatiplim adli suan hangi grubun soyledigini hatilayamadigim ama isteyenlerin youtubedan bulabilecegi parcanin klibinde cokca gormustuk bu arkadaslardan.
şaşırmış kız.
(bkz: ya rocker)oha lan...
takım elbiseli rocker kadar gereksiz bir tamlamadır. zira müziğin giyim kuşamı bağlayan bir tarafı yoktur. kaldı ki inançları da bağlamaz. ha olayın özü şu olabilir. abidik kubidik sataşmalarla birilerini tahrik etmektir amaç denir, maskeler indirilir. yoksa rock müziği kendi evcilik oyununuzda oluşturduğunuz kamusal alanlardan biri haline getirmenin bi manası yoktur. *
evrensellik, şekilcilik iye size yutturulan şey bilkentli kızların türbanına uygun converse giymesiyle aynı şeydir. türban siyasi bir simgedir ve bazı sevgi pıtırcığı böcekler olduğuı sürece yayılmalarını tamamlayacaklardır.
Başörtüsünün engel oluşturması sebebiyle rahatlıkla kafa sallayamayacak olan kız tipidir.
daha "oha" dedirten versiyonu için:

(bkz: başörtülü gothic kız)
stagedive yaptırılası hatundur. sadist olduğumu dusunmeyin ama atlayış anında çevik bir hareketle turbanı kafadan çıkarıp paraşut olarak kullanacağından bi sakınca gormuyorum ben.*
aile ve çevre baskısıyla örtündüğü ama bir şekilde bundan kurtulmanın yolunu arayan kızdır.
harbiden çok komikler paylanço misali.. acı ama gerçek.. yani ikisinin karışımı bişi.
(bkz: örtülü ödenek)
kabuklu fıstık.
rocker : rock müzik dinleyen ve bu müzikten zevk alan herkes.*
başörtüsü : müslüman her kadının kur'an-ı kerim'de açıklandığı gibi kapanmasına yardım eden kumaş,bez, örtü*.

rocker tanımında da gördüğümüz gibi 'rocker' ların başörtüsü kullanmaması gerekir' gibisinden bir ibare yoktur.
bahsi geçen şahıs istediği gibi giyinip rock dinleyebilir.

+şş nuray, tanga giy kız. bak çok güzel zevk alıyosun rock müzikten..
-hmm... ya yok denedim ben, sütyensiz dinleyince daha bi güzel oluyor. yine de sağol.
(bkz: yok böyle bir sey)
başörtüsüyle uğrastığı için, basörtünün primini arttıran bilincsiz adamların acmaktan, sorunsal olarak göstermekten bıkmadığı saçmasapan yobaza ve yobazlığa karsı durus baslıklarından sadece biri. bırakınız yobazlar kendi baslığını açıp kendi içlerinde reklamlarını yapsın, mutlu olsunlar. bunlara karsılık vermenin bir anlamı yok..
barisarock 2007de bol bol boy gösteren ahlaksız, pislik, terefsiz, denyo, kabız insan.

pis satanisler.
(bkz: converse giyen türbanlı kız)
(bkz: kategorizasyon hastalığı)