hoş gelmiş. inşallah zenci erkektir.
kürt milliyetciligi yapan, yapmayanları da nazik bi dille uyaran yazar müsvettesidir efendim. senin yerin daglardır daglar diyerek eksiliyorum. türkiye türklerindir.
bir vatansız komünist yazar daha türk askeri düşmanıdır kendisi. (#28229079)
Vatanla veya vatanla ilgili bir kavramla bir ilgisine denk gelememiş olmamız kendisinin ironi sever bir arkadaş olduğunu düşündürmektedir.
Lgbt, kızıl moskof, ateist bir soysuz kansız vatansız aşağılık bir yazardır.
Bak aslanım,

Türklerle derdin ne bilmem, ilgilenmem de ama şunu bil burası türk vatanıdır, gerekirse o barikatları yıkarlar bunu bil yaZarı.
futbolla ilgili üzücü çıkışlarını bir süredir büyük bir hayret ve üzüntüyle izleyip sonuç olarak donuza eklemeye karar verdiğim yazar. kendisini büyük bir mutlulukla donuza eklerken sözlüğe donuzu getiren zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızı okumayacak ve bundan mutlu olsam da bir gün kendisinin futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim.
Barikatın karşı tarafından (o))) çektiğim yazar.
pkk destekçisi yazar. pkk ve ypg yi barış elçileri gibi göstermeye çalışıyor.

belki yiyebilirdik, ama gel gör ki 2 günde 4 vatan evladına saldıran bir orgütü savunuyor. keşke senkronize çalışsanız, belki o zaman kandırırdınız insanları. keleşli barış elçileri sizi.
yandaşları tarafından savunulan yazar.
Nickini gördüğümde coşup sibel yalçın destanı söylediğim yazar.

dalga dalga geliyoruz
barikatın ardı vatandır!
(#28635861)

(bkz: gey lütfen)
Terörist yaftasıyla fişlediğimiz yazar.

(bkz: Türk devletinin gücünü göreceksiniz)
"vatan" kelimesini utanmadan nick'inde kullanan terörist sevici bir sürüngen.

umarım o vatan k***istan falandır.
Türk askerine laf atarken pkk lı götü şakildaklilara laf vermeyecek kadar adamlığa sahip yazardır.

Mhp liler hakkında dediklerinin birçoğu doğrudur.
(bkz: mhp lilerin 30 ağustos bayramını kutlamaması)

Belirli bir kesmi karalayacağım diye yalan beyan paylaşan cahil pkk sempatizanı. Xeşke okumak nedir bilsen hewal.
cahil bir solcu daha. mhp hakkında saçma sapan başlıklar açıyor. ayarı yiyince susuyor. örnek olarak:

(bkz: mhp lilerin ballı ve de şanslı çocukları) // 3-4 gün boyunca başlığa tekrar tekrar yazıp durdu. fakat oktay vural örneğini verdiğimde ayarı yediğini farketti bir daha yazmaya yüzü olmadı.

(bkz: mhp lilerin 30 ağustos bayramını kutlamaması) // başlık altında ayarı alınca bir daha yazmadı aynı şekilde. mhp'nin zafer bayramını kutladığını çocuklar bile biliyor.

son olarak şöyle bir yazı yazmış: (bkz: barikatlarin arkasi vatandir/#28715511)

kurtuluş savaşını övmüş fakat mustafa suphi'yi savunmuş. siz mustafa suphi'nin, biz mustafa kemal'in evlatlarıyız. siz rus köpekliği yaparken biz vatanı kurtarıyorduk. mustafa suphi'yi karadeniz'e gömende, yunan'ı denize dökende biziz. o gün rus köpeğiydiniz, şimdi abd bombalarıyla "biji serok obama" sloganları altında rojava devrimi yapmaya çalışıyorsunuz. bu vatan asla ve asla barikatların arkasında saklanıp yabancı güçlerin kucağına oturanlara kalmayacaktır.
Cahil PKK sempatizanı yazmaya değmez.
pkklı olduğunu düşündüğüm yazar .normalde hiçbir yazarı eleştirmemeye dikkat ederim .ama pkklılar farklı bunları ifşa etmek vatan borcudur .
Teröristleri destekleyerek kendi ismini karalayan bir ergen. 18-19 yaşlarına geldiğinde pişman olucak bu yaptıkları için.

Biri şunu anasına babasına şikayet etsinde kurtulalım lan.
emeğin iktidarı gibi zırvalarla ergen benmerkezciliğini tatmin etmeye çalışan yazar. senin gibiler 2 çanta parayı görünce bedenini ruhuyla beraber satıyor. senin ağababaların iran, israil sen hangi emeğin iktidarından bahsediyorsun gafil.

"Tanrı buyurduğu için, kendim devletli olduğum için kağan oturdum. Kağan oturup aç, fakir milleti hep toplattım. Fakir milleti zengin kıldım. Az milleti çok kıldım."

bu satırlar yüzlerce yıl önce yazıldı. eğer türkleri kurttan başka bir varlığa benzetecek olursak bu anka kuşu olur. bu millet yıkıldıkça, kırıldıkça güçlendi. çok uzaklara gitmeye gerek yok korelilere sor onlar sana anlatır türk'ü. nato ordusunun karşısında eriyip gittiği çin ordusunu durduran tugayı sor.

bu millet çin in seddini geçti sizin kıytırık barikatlarınızı mı geçemeyecek ? sizi üzerimize salanların götü yese kendisi saldırırdı. itle köpekle bizi yormaya parçalamaya çalışmazdı. bunu da sakın unutma. köpek.
(bkz: sözlükteki pkk lı yazarlar)
(bkz: vatan haini)

Aynı zamanda dikkat çekmeye çalışan bir troll ergen.

Kendisinin en yakın zamanda kabristana, pardon k*rdistana gitmesini temenni ediyorum.
hiç bu toplara girmem, girmek de istemem ama hiç tanımadığınız insanlara terörist, vatan haini vs. gibi yaftalarla, saldırmak, tehdit ve küfür etmek nedir arkadaş ya? var olmasının temeli, bir gruba ( çoğunluk ve erk olan mümkünse) aidiyet hissetmeye dayanan aciz insanların boş fanatizminden daha tehlikeli bir şey yok cidden.

sözlük çoğunluğunun istediği şeyleri yazmıyor diye, neredeyse linç edilen yazar.
Anka kuşunun türklerde olduğunu bilmeyen yazar.

Bizde öksökö adında bir mitolojik öğe var ruhlar alemi ile insan dünyasının arasında gardiyan görevi gören.

Bu sembol büyük selçuklu devleti nin bayrağında bulunur.

Of of bunlarla aynı havayı solumak zulüm AMK.

Not:bu öksökö islamiyet sonrası değil göktanrı inancı döneminden beri vardır.

Edit:öksökö çift başlı bir kuştur.
(bkz: kürt lütfen)