bugün

Sözlükte i*nelik yapan yazarı susturma biçimi.

görsel yani.
gay değil, gayliğini sürekli belli eden sürekli gay olduğunu söyleyen yazarlara söylenmesi gerekendir.
pek s*kimde olmayan bir cümlemsi.

uludağ sözlük çerçevesinde denendi onaylandı.
genelde eşcinsel içerikli başlık açan kişiler potansiyel gay adayı.

aramıza hoş geldin.
Lgbt'den rahatsız olmuyorum. Türkiyede bunu düzgünce yasal olarak evliliğe taşımalarını da isterim.
Fakat her alanda gay olduğunuzu bu kadar belli ederseniz, diğer insanlar da böyle fikrini söyleyince tek kelime edemezsiniz. Bizi ne cinsel tercihiniz ilgilendiriyor ne de homofobik düşünceleriniz.

(bkz: ben sana soruyor muyum kimi sikiyosun diye)
Bir insanın ne olduğunu belli etmesi ve hayatını içinden geldiği gibi yaşamasının ne sakıncası var anlayabilmiş değilim. Erkek olan sabahtan akşama kadar sözlükte at kostursun erkek olduğunu her türlü belli edecek ifadelerle ama Gay olanın Gay olduğu, kadın olanın kadın olduğu belli olmasın. Kadın olmak ya da Gay olmak saklanması
gereken bir durum çünkü. Ama insanlıktan nasibini almayanlarin bu sözlükte her türlü nefretini ve kinini kusmasi, kufretmesi ve erkek olduğunu belli etmesi serbest. Çok şahane gerçekten. Başkasına tahammülü olmayanın kendisine tahammülü yoktur esasen. Kendiyle o kadar kavgalidir ki kendisiyle
barışık,içinden geldiği gibi davranan, özgür her insanı tehlike olarak algilayip her fırsatta saldırır. Ben böyleleriyle ilgili acıma duygusundan başka birşey hissedemiyorum.
Söyleneni değil söyleyeni aşağılayan bir söylem.