normal taburelere gore yuksek olan cafe diskonun club gibi mekanların bar bölümünde konuşlandırılan tahta metal ya da aliminyumdan yapılan, altında ayak koyma desteği olan oturak. bir baska deyişle teoman ın dogum gününü kutlarken an itibariyle babasının öldüğü yasta oturduğu nesne.
boyu 170'ın altında olan kişiler için kabus yaşatma etkisine sahip, sütun bacaklı tabure.
teoman'ın şarkısında olanı herkes tarafından farklı şekilde idrak edilen taburedir. bahsi geçen şarkıdaki bar taburesini "parta kulesi" sanan bile vardır.
Oysa herşey çok güzel olabilirdi , ta ki tabureden inene kadar. eğer boyunuz kısa ise kesinlikle tavsiye edilmez. Hatun kişi, sandalyeden indiğinizde bir anda gerçek kimliğiniz ile karşılaşır ve orda herşey biter. *
filmlerdeki bar tanışma sahnelerinin görünmezi ama vazgeçilmezi..kız iş atar adam yanında ki bar taburesine oturur iki içki söyler ,biri kendine biri hatuna.muhabbet başlar.
bir komik bir komik bir çocuk...

anlaşılan sözlüğe analı bacılı bir giriş yapmak istemiş, muhtemelen mermi manyaklığını da ergin kardeşlerden duymuş. kendileri beni ancak şelpe manyağı yapabilir ki hakikatten beni deli eder!

gelelim sadede...

hadi ben senin o yadigar ejder karalaması yüzüne karşı söylemeye utanırım çekinirim, sence!

sen öteki tarafta peygamber 'in karşısında neler diyeceksin onu merak ederim?!?

alevi cemaati olarak namaz kılmazuk, oruç tutmazuk, dergah diye cem evi açtık karılı kızlı türkü söyliyik!

vay babooo!

her zaman kıçımın altında olur bar taburelerinin yerleri. hiç belden aşağısını yaklaştırmayı düşünmedim haa...
teomanın üzerine oturması gereken taburedir.
beni ölümle tehdit etmiş vatandaş. tekrar eden ağır küfürler de cabası.

ne kadar ciddi olduğunu bundan sonraki adli aşamalarda görmek isterim.
ruhunuzun yakasından alkolün tutup sarstığı yerde bedeninizi ayakta tutan nesne.