bugün

bankoların ardında duran bankacı kadının bacağını nereden gördün? diyesi geliyor insanın.
bankaya sürekli işi düşen bacak manyağı erkek söylemidir. özellikle müşteri ilişkileri departmanında fazla takılmıştır, ordaki sarışına selam eder, erkeğe bol şanslar dilerim.
(bkz: cv de aranan özellikler)
(bkz: hepsi okumuş çocuklar)
bir dönemler sürekli bankalara girip çıkan biri olarak söylemeliyim ki kesinlikle doğru olan genellemedir. gerçekten şaşırtıcı...
(bkz: bankacı kadın poposu)
(bkz: şermin hanım)

(bkz: akbank)
(bkz: tüpçülerin güzel götlü olması)
bankada bulunan kalemi yere atarak görülebilecek durum.
sözlükteki sapık populasyonunun gördüğü durum.
valla kamyon damperi gibi göte sahip oldukları gerçeğini değiştiremeyen gerçek...

akşama kadar oturmaktan tava gibi yayılıyor basenler, kadınlar da haklı anasını satayım.
valla çoğu bakımlı olurlar biraz ondan öyle geliyor.
genelde müşteriyle karşılıklı oturararak iş yaptıkları için özenle güzel bacaklı hanımlar seçiliyor.

aynı kasiyerlerin genelde şişman ama güzel yüzlü olmaları gibi.
doğru tespittir. yalnız, o kadar bakımı benim bacaklarıma yapsalar, alayına taş çıkartırım.
Bacak fetisleri icin surekli banka islemleri yapma sebebi.

Hakkat dogru lan.
faiz oranları bacaklara göre mi artıyor diye düşündürendir.
Kara çarşaf giysinler bazıları daha mutlu olur belki de!
tamamen yanlış bir genelleme. süreklü oturarak çalışan insanlarda varis olur. selülit olur. bankacı götü diye bir tabir var nihayetinde.
komşunun tavuğu meselesi. biraz bakımlı olduklarından öyle sanılıyorlardır. güzelleri var ama tamamı değil tabii.
onu bilmiyorum ama geçen bir bankadan hesap açtırmak için oturup görüştüğüm kadın çok güler bir yüze sahipti. ben hayatımda bu kadar tatlı konuşan ve çok mutlu bir bankacı görmedim. işini iyi yapıyor demek ki müşterisi olarak memnun kaldım. işi bu çünkü zaten, güler yüzlü olmak. belki hayatında mutlu olmayabilir ama işini çok iyi yapıyordu. kendisine de ne kadar tatlı bir dili olup işine böyle devam etmesi gerektiğini söyledim. bacak muhabbetinden uzak oldu konu biraz ama bunu söylemek istedim sadece. keşke her bankacı o kadın gibi işinden zevk alsa.
Özellikle garanti bankasının hatunları baya güzel oluyor.