manası "oha aq ülkeye saldırıyolar elin spikerinden haberi alıyoz" dur.
spikerin cevabı daha hoşuma gitti.

- ne bileyim aq git türklere sor
eşek şakası gibi geçen konuşmadan bir replik.

ayrıca jon snow ismindeki spikerin buradaki troll'lerden biri olduğuna kesin kanaat getirdim. iki dakikada ortalığı zkiştirdi, çakallığıyla ünlü yahudi bürokratı mala bağladı.
(bkz: 4ün 2siyle geliyorum go go go)
adam ciddi ciddi türkiyenin kendilerine savaş açabilme ihtimaline gülmüş.bu video türkiyenin karizmasını cizdirir.
şu bölüm etkileyicidir:

sunucu: türkiye'den özür dileyecek misini?
israilli yetkili: ne için?
sunucu: vatandaşlarını öldürdüğünüz için!
israil sözcüsünün hiçbirşeyden haberdar olmadığı anlaşılan olaydır. insan türk medyasını bari takip eder bu kadar önemli olaydan sonra. oradan buradan haber duymakla olmaz.
videoda "türklerden özürdileyecek misiniz?" sorusuna "ne için?" diyen bu dingellerden malesef sözlüğümüzde de mevcuttur, zihniyet hepsinde aynıdır vesselam. vaktinde filistin'e saldırmalarına karşın açılan; israil halkını masum sanmak başlığına israil uyruklu yazarımsı; "terör ve haksiz tepki kurbani olan israil halkini masum sanmaktir ki zaten suclu olmasini gerektirecek birsey olmadigindan masumlugunu tartismakda gereksizdir." cevabını vermiştir mesela.
-nerden biliyosunuz,bu bir varsayımdır.
-arayın türklere sorun.
-siz ciddi misiniz?
-katılıdığınız için teşekkürler.ÇAT (yüzüne kapatılır)
(bkz: gemiler geldi hocam)
iSRAiLiN iÇiNDE BULUNDUĞU ŞAPŞALLIK HALiNDEN KAYNAKLANMAKTADIR.
ADAM NE YAPTIMI DÜŞÜNMEKTEN, NELER OLUYORA GEÇEMiYORKi.
BU ARADA, AVRUPANIN ARiSTOKRATiK HALKINA YARAMAMIŞ O TOPRAKLAR. HiTLERE ASIL ŞiMDi KIZDIM. AVRUPANIN EN KÜLTÜRLÜ VE ELiT SINIFINI, ORTADOĞUNUN KURAK iKLiMi YOKETMiŞ. ADAMLARIN BEYNi BUHARLAŞMIŞ, PELTELEŞMiŞ. iSRAiLi YEŞERTTiLER AMA KARŞILIĞINDA AKIL SAĞLIKLARINI YiTiRMiŞLER. YAKINDA YETiŞTiRDiKLERi OTLAKLARDA MEEEE LEŞiRLER. AMA TAVSiYE ETMiYORUZ. ZATEN ELi TETiKTE, EKTiĞiNi BiÇTiRMEK iSTEYEN ARAP DÜNYASI, KURBANLIK SAYILAMSADA KITIR KITIR KESER ADAMI.
BiZ EL ÜSTÜNDE TUTTUK 350 YIL, iNGiLiZiN BiR SÖZÜYLE, FIRSATINI BULUNCA MiLYON TÜRKÜ KESTiLER ANiMALLAH.
"a a are you serious?" demekten kendini alamamıştır efendim. daha beter olacaklar ya dur bakalım.
adamların sikinde değil türkiyenin ne düşündüğü. bu videoda açık bir şekilde görülmekte.
canlı yayına hükümetini temsilen birini çıkarıyorsun onu bilgilendirmiyorsun ama. bu ciddiyetsizliği gösterir. birde bu temsilcinin cevapları var ki ayrı bir ciddiyetsizlik.
özet olarak işin tamamı ciddiyetsizlik üzerine.

ayar var burada diyenler videoyu nasıl izlemiş merek ediyorum. ayarı teğet bile geçmiyor.
sunucunun acayip piçlik yaptığı video.altına sıçırttıracaktınız lan adamı. *
adamın gülüşü 'lan türkiye kim? bize savaş açacak.' gülüşüydü. video tamamen yanlış anlaşılıyor.