bugün

programına konuk ettiği israil hükümet sözcüsünü sözleriyle yerin dibine sokan channel 4 anchormani.
(bkz: bana türklerin gemilerle geldiğini mi söylüyorsun)
akp hükümetinin en büyük destekçisi olduğunu kanıtlamış sunucu.
israil'i ayar manyağı yapan sunucu.
cCc jon snow reis cCc
ingilizlerin tarih boyunca en gelişmiş istihbarat servislerine sayip olması ve her zaman denge politikasında en iyi olmaları bunun bir show amaclımı yoksa gercekten yanımızdamı diye dusunduruyor ama gerek ab de gerek natoda gerekse siyasi anlamda en fazla avrupada destek aldıgımız ulkenın ingiltere olması insanları rahatlatıyor bu bunun yanınında Jon Snow nın israil sozcusune verdigi ayar bizleri sevindirmistir.
israil sözcüsünü sinek gibi duvara yapıştırmış olan alkışlanası.
israil'li sözcüyü itin götüne sokup çıkarmıştır.
(bkz: piç)
(bkz: bastard)
(bkz: game of thrones)
game of thrones dizisinde stark soyadını en çok hak eden çoçuktur.
ufaklıkları saymıyorum. onlar da iyi bir stark olacak gibi hele ufak kız...
ama bu çocuk eğer stark soyadını taşısaydı winterfill'da etkisini her türlü gösterirdi.

not: tabi bu yorumum dizi tabanlıdır.
kurtunun ismi ghost olan stark hanesi üyesi. eddard stark'ın annesi belli olmayan piç oğlu.

(bkz: game of thrones)
uğur boral'dır.
--spoiler--
5. kitapta ölen song of ice and fire karakteri.
--spoiler--

(bkz: a dance with dragons)

Edit: muhtemelen 6. Veya 7. Kitapta yazar tarafından, en olmadı dizinin ilerleyen bölümlerinde senaristler tarafından hortlatılacak karakter.

Ölümü bir zamanlar kardeşim dediği zalımların elinden, hain bıçak darbeleri ile olmuştur. Amma velakin herkes bilirki, bir stark ulu kurdu ölmeden ölmez.

Edit 2: bir önceki editte dizideki senaryoyu tutturmanın getirdiği mutlulukla şunu haykırmak istiyorum;

Rhaegar + lyanna = aegon targeryan = jon snow.

Ayrıca üç ejderhadan en az sevdiğim viserionu night kinge iteleyerek tüplü ocaktan doğalgaz bağlatılmış ocağa çevirmen ve gemide halan olacak daenerys e tıklaman herkesin hoşuna gitmiştir, helal olsun sana.

Tabi zalım grr martin kitabı henüz yayınlamadığı için gerçek akibetini bilemiyoruz, o sebepten habire uyduruyoruz o ayrı, nam-ı diğer azor ahai.
genelde stark ve lannisterlar birbirlerini sevmeseler de kendisi tyrion lannister'a saygı duyar.

zira tyrion kendisine hep dürüst davranmış ve biraz alaycı bir üslupla olsa da sürekli nasihatlarıyla yardımcı olmaya çalışmıştır.

bu nedenle tyrion duvardan (bkz: the wall) ayrılırken kendisine teşekkür etmiş, ve "güle güle lordum" şeklinde selamlamıştır.

başlarda kendisini fazla emo bulup pek sevmemiştim, ama sonra kanım ısındı. sağlam çocuk vesselam.
game of thrones'daki en acıların çocuğu karakterdir. dizide kit harington tarafından canlandırılmaktadır.
(bkz: adamın dibi)
o beyaz tenine kıvır kıvır kıvır saçlarına taptığım.akıbeti ile ilgili(ilerki bölümlerde ya da sezonlarda bilemiyorum)ekşide kitabı okuyup girinin kitapla ilgili bilgi içerdiğini belirtmeyen denyolardan birinin çok fena bir spoilerına denk geldiğimdir.daha da başlığa sezon bitinceye kadar girmemeye karar verdim.çok üzgünüm çok.
nesildaşım yazardır. hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
(#15349063) özetleme kabiliyeti gelişmiş yazar. yazsın bol bol. okurum ben.
birine benzettiğimi biliyordum.nihayet buldum.kesinlikle haluk piyes'e benziyor kendisi.karakteri canlandıran kit harrington tabi.evet.benziyor.
akıllanmayan ve akıllanacak gibi de görünmeyen game of thrones karakteri. biri öpecek o güzel kar beyazı yanaklarını en sonunda ama o zaman da iş işten geçmiş olacak.

bir olaydan da ders çıkar, bir dur bir düşün be kardeşim. bu ne aymazlıktır. ygritte 2 dakikada koydu sana teşhisi. aptalsın.
game of thrones'ın en acınası, sevilesi, bağırlara basılası kişisi.
adam gerçekten beni korkutuyor şu an. *
eşcinsel olduğu yönünde görüşlerin çığ gibi büyüdüğü game of thrones karakteridir.
bugün peşime takıp zirvelere sürüklediğim insan. teee şehrin bir ucundan kalktı geldi vallahi bravo. gerçi zirvede 50 dakika falan durabildik anca, rahat battı bize. taksimin ara sokaklarının hepsine olmasa da, bir kısmına dalış yaptık, ıslak hamburger yiyip sarımsaklanıp da parklara saklandık. boynunda nikonuyla gezen ergenlere "nikoncu" damgası vurduk. hatta sevgilisine hediye hazırlayan liselilere yardım için beraber karton tutup fotoğraf çektirdik. muhtemelen birlikte çektirdiğimiz ilk fotoğrafı asla göremeyeceğiz. *

yine de zirve = jon snow'du benim için. zirveyi renkli, eğlenceli kılan insandı.
duvarda ki ya da duvarın daha kuzeyinde ki jon snow'lu bölümlerde izleyiciyi diziden soğutan uyuz karakter.