bugün

En yakın arkadaşımın bir türlü kilo alamadığı, kürdan bacaklara sahip olması, kuru bir popo ve küçük memelerden ibaret kızcıklar. Bana "bir erkeğe yetememekten" bahseden zavallıcık. Artık arkadaşım değil o bakımdan.
hangisi daha iyi sanal seks yapıyorsa, ağzına alıyorsa, kucakta hopluyorsa onun alacağı vs.
Normal etli kızlar da var sözlük ehem.
Turk kizlari evlenince zaten balik etli oluyor zayif alip balik etli kullanmak pek bi akillica...
zayıf kızın her türlü alacağı versustur. hem zayıf hem şişman kızla birlikte olmuş erkeklerin anlayacağı üzere.
balık etli kızın zayıf etli kıza her konuda bin bastığı versus.
her zaman balık etli kızlar bir sıfır öndedir.
balık balina cinsi olmadığı sürece balık etlinin alacağı versus.
kemik kemirmek isteyenler için zayıf kızlar, normaller için ise balık etlilerdir çekici olan.
fark etmez kafam uysun yeter.
kemik sevmek mi yoksa tene dokunmak mı sorusunun cevabı olan tene dokunmak hususu olduğu için balık etli kızlar açık ara farkla alır.
attin mi elini beline et gelecek eline kemik degil balik etli kizlar candir.
Balık etli Kızın büyük ara farkla alacağı versustur. O ne LAN öyle Zayıf, kuru hatun. Balık etinin tadı başkadır tadan bilir.
Minyon ve hafif balik etliyse evet kesinlikle o yok uzun boylu balik etliyse 30 yasindayken 40 gosterme olanagi cok yuksektir o yuzden zayif kizdir ama balik etliler olarak cok tatliyiz kilo alin azcik cirpilar sokakta cubuk kraker olarak dolasmayin artik.
balık etli kızları 2 günde yatağa atabilirsin.
Balık etli kadın gerçek kadındır. Yatakta tadı doyumsuzdur Zayıf kadın öylemi bitsede gitsek gibi sevişilir.
seçim yapcak lüksüm yok.

kız
Ben balık etliyim mesela. Bende kuru kızları Severim çünkü o kadar kilo da versem en fazla 55 e düşüp sonra geri altmış a çıkıyorum. Yada o kadar yemek yesem 70 e çıkıp geri 60 a düşüyorum. Yani illa belli bi kiloya çekiyor. Hep orta kilolu oluyorum.neyseki boy varda zayıf duruyoz yine.
ikisinin de yeri ayrıdır sanırım.
götü güzel kızın alacağı versus.
Balık etli bir kiz olarak soylemeliyim ki zayif kizlari oldum olasi kiskanirim bende isterdim zapzayif olup kemiklerim ciksin.
kimine balık etli olmak çok yakışır kimine ise narinlik. kişiden kişiye değişebilir.
kadınların metalaştırılmasıdır.
Balık etli kız yazanların çoğunlukta olduğu görüyorum. fakat sorsanız bütün victoria secret mankenlerini bilirler. hani balık etli kız?
tabi ki balık etli kızlar alır.

çok tatlıyız balık etli kızlar olarak.*
güncel Önemli Başlıklar