bugün

bu konu üstüne arının da düşüncesi alınası durumdur.
sapık,gözü dönmüş bir zihniyettir..
baldınız baldan tatlı olduğunu söyleyen kesin,armudun iyisini yiyen ayı cinsindendir!

(bkz: bozayı)
erkek başlığı altında irdelenmesi gereken atasözüdür. yavşak diye tabir edebileceğimiz bir atamız tarafından ileri sürülüp teorem haline getirilmiştir.
çirkin, korkunç ve ahlaksızca bir anlam kazanmışlığı yüzünden türkçeden çıkarılması gereken söz öbeği.
bir şahin k filmi.
kendi kız kardeşinin baldız olabileceği aklına gelmeyen zihni bulanık boş adam sözüdür.
utanmazliktir. ayiptir.
bunu espri olarak kullanan varsa o da kafayi kadinlarla bozmus sapiktir.
kimin çıkarttığını merak ettiğim, iğrenç, çirkin, berbat bir cümle.
iffet diye bir film vardı. cemil-müjde ar ilişkisi vardı. ondan sonra müjde ar'ın kız kardeşi vardı. cemil orda da vardı. müjde ar'ın sülalesinin ırzına gözünü dikmişti cemil, tabi müjde ar'ın oynadığı karakterin diyelim. işte bu lafı ne zaman duysam iffet filmi gelir aklıma. sözlükte de cemil abi nickli biri var bu arada.
(bkz: sapkin atalarin sözleri)
abazan kelime grubu. bu lafı çıkaran denyonun acaba hangi ruh haliyle bunu söylediğini çok merak ediyorum. ruhu abazan dedikleri bu olsa gerek. karısı yetmiyor bide baldıza göz koyuyor. daha başka vecizeleride vardır bunun.

(bkz: kayınvalide karpuzdan hallicedir)
(bkz: eniştenin karısı bir içim su)
(bkz: kayınpeder de aslında fena değilmiş)
bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü durumudur.
bunu diyen sapık şöyle de der.

baldız baldan tatlıdır
altından gıymatlıdır.
enişteleri baldıza sulanmaya teşvik eder.
baldiz baldan tatlidir derler emme baldiz anzer baliysa is degisir.
bir diğeri için (bkz: yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
(bkz: zehirli bal)
(bkz: sevgiliyi terkedip ablasıyla çıkmaya başlamak)
(bkz: sevgili evde yokken kız kardeşine musallat olmak)
ve son olarak tabikide (bkz: iğrençsiniz ibneler)
Balda her çiçeğin poleni vardır. Baldızda ise kocasının ve eniştesinin.dolayısıyla bu söz yanlıştır.
hülya avşar'la evlenen biri için geçerliliğini yitirmiş deyimdir.

(bkz: helin avşar)
edit: imla
Liverpool’un kaptanı gerrard’ın, baldızını hamile bıraktığı iddia edildi.

http://www.milliyet.com.t....2010/1258724/default.htm
karı bok gibi olsada şahin k'nın durmaksızın bastıra bastıra, yüklene yüklene anal sex yaptığı sahnedir ama sonucu bokla biter.
yakışıksız bir düşüncenin söyleme dökülmüş halidir.
aslında baldızların kıymetli olduğunu delalet edendir, asıl sapık ve ahlaksız olanı baldız yedek akçe gibidirdir.
ayrıcana baldız ve hatun tek yumurta ikiziyse vay haline. baldızı götürünce suç üstü olursa
-puu sana hem de kardeşimle mi ?
+haa ayşe sen sensen bu kim ?
-o gülşen
+aa bak sen şu hınzıra sesde çıkarmıyo sen sandım hayatım neyse gülşenbizi rahat bırak bakalım

(bkz: iki kız kardeşi ayarlamak)