bugün

zamanında* download kutucuğundaki hareketli beyaz nesneyi fareyle takip edince hızın yükseleceği inancında olan neslin, artık çağın gerisinde kaldığının ve şimdikilerin telepati sistemine geçtiğinin göstergesidir. ha gerçi hala sürekli masaüstü yenileyip orgazm olan modeller var.
(bkz: kuantum teorisi)
(bkz: murphy kanunları)
(bkz: mükemmel tespitler)
trende bağlı bütün olaylarda, en üst seviyeyi normal kabul etme hastalığı vardır. bu yüzden düşüş hayal kırıklığına sebep olur. ekonomi iyi bir noktadayken "ekonomi normale döndü" deriz. aslında o durum muhtemelen olması gerekenin çok üstündedir. sürekli kriz muhabbeti buradan gelir.
"hevesi kursağında bırakmak" deyiminin hayattaki "bakınız"ıdır.
insanı, tanımlanamayan gizemli bir gücün download hızıyla oynadığı hissine yönelten olaydır.
bir nevi, insanın kendi download'ına nazar değdirmesidir. download görünce saçı tutmak gerekliymiş, o şekilde etkilenmiyormuş efendim.

(bkz: sır kapısı)*
(bkz: üçüncü göz)
nazara gelmiş download hızıdır.
(bkz: hay ben bu ttnetin)
(bkz: bitmez tükenmez ttnet küfürleri)
(son bkz:o sen bakmadığında da öyle)*
gel quiknet gel quiknet bitsin bu gurbet / evde rapid mozi flash yüzüne hasret şeklinde şarkılar mırıdandıran durum.
torrent e her bakıldığında olan şeydir. ben en son bakmamaya karar verdim. takılsın kendi halinde. yalnızlık neymiş öğrensin.
Kesinlikle gerçekleşen eylemdir. Kim demiş insan beyin gücünü tam olarak kullanamaz diye ? Burda kullanıyoruz. Çünkü o kadar eminiz ki indirme hızının kalbinden mızraklanmış bir vampirin kan kaybettiği gibi kilobayt kaybedeceğinden. Yani;

(bkz: ismail kel kafandan sen suçlusun)
sayınca uğursuzluk getirir teorisinin temsilcilerindendir.
(bkz: nazar değmesi)
sayma kızım bereketi kaçar! anne söylemi gibi bir durum söz konusu olabilir.
nazara inandıran olay.
bakmadan önce bismillahirrahmanirrahim denilmesi gerekir,
bakarkende maşallah.
kişide batıl inançlara yol açar, pc başından uzaklaşmaya sevk eder.
(bkz: cenabet paylaşım)
isviçreli bilim adamları tarafından sebebi hala araştırılandır.
cenabetlik göstergesidir.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
Bakinca dusen download kizi diye okunan basliktir.
Alt+tab kombinasyonu ile hemen başka sayfaya baktırır.
bazen tam tersidir. yada utorrent in götlüğü olabilir. bittorrentte düşüyosa demek.
size fake atıyordur o.