bugün

tüm sorunların temelinde yatan güvensizlik duygusudur. bekaret konusunu ciddiye alan her erkeğin güvensizliği kendisine değil, muhatabı olduğu bekaretsiz kızın geçmişine. bilindiği gibi bakire olmayan bir kız istediği anda istediği kişiyle sevişebilme gücüne sahip. kadınların cinsel çekimi ile erkeklerinki mukayese edilemezken sadece bekaret bu muazzam farkı dengelemekteydi. işte bekaretini kaybetmiş bir kız bu haya duvarını da aşarak geçmişi hakkında büyük bir soru işareti bırakır.

(bkz: daha önce çilek yemediysen canın çilek çekmez)
bakire olan kadının da kaç kişiyle sürtünme yöntemiyle boşaldığını bilemeyeceğin için problem teşkil etmemesi gerekendir.

şimdi dağılabilirsin troll kardeş.
bekarete odaklı yaşayan erkeklerin mutlu bir ilişkiye sahip olamamasına neden olan konudur. eğer erkek birey daha önce kimseyle birlikte olmamışsa sevgilisinin de öyle olmasını arzu edebilir; ancak bulduğu ilk kadınla sevişmeye çalışan bir erkeğin benim sevgilim bakire değil diye şikayet etmesi pek de anlaşılabilir değildir. kadınların sizden önce de bir hayatları oluyor. belki zorlarsanız hatırlarsınız.
peki bunu düşünen erkek o kadına gelene kadar kaç kadınla olmuştur sorusunu akla getiren durumdur.
kız bile bilmiyor sen nasıl anlayacaksın.
Ama her orospuyu orospu yapan bir orospu çocuğu olduğunu bilmek.
tesadüfen bi sayfaya yönlendirilme sonucu bu konuyla ilgili bi çok yazıyla karşılaşmıştım. pek iç açıcı değildi ve bakış açım tamamen değişmişti.
şöyle ki; vazgeç kardeşim, vazgeç.
"başlığı açan arkadaşa damacana gönderelim" diye düşündürten başlık.
Bakire olan kızın kaç kişi ile oral anal yaptığını bilmemekle aynı durumdur bakire olmayan kız bunu size söyler ama bakire olup anal oral yapan kız "aşkııım ilk sensin" diyebilir bu daha tehlikeli ve kötü değil mi sizce
(bkz: argumentum ad hominem)
Sınırsızdır, neden mi? Olay bakire olmak yada olmamak, bir kere namussuz olduysa onun için sınır yoktur.
sevgiliniz kaç kişiyle yattı merak mı ediyorsunuz? içinizdeki kuşkulara son! bekaretölçer şimdi arayanlar için %40 indirimde ve fiyatı sadece 59 tl. yanlış duymadınız 59 tl.
Bilipte ne yapacan evlencenmi neyin kafası bu yazar kardeşim.
önemli bir konudur.