bugün

bak hatunum giysen şöyle güzel topukluları mis gibi ,hem göze hitap etsen hem gönle ya da git ne biliyim herhangi bir spor ayakkabı giy ama bunu bana yapma giyme şu babeti.
spor ayakkabı desen değil,klasik desen hiç değil*diye sorulası iğrenç ötesi ayakkabıcıktır.kızlarımız tayt+uzun tişört+babet kombinasyonuyla arz ı endam ederken herkesin *diye tepkiler verdiğini düşünerek yanılmaktadırlar ayrıca.kötüdür,giymeyiniz,giydirmeyiniz
hanım hatunlara hiç yakıştıramadığım, götten bacaklılara da ekstra yakıştıramadığım ayakkabı türüdür. hele parmak uçları değilde kök kısımları görünüyorsa... irite oluyorum, elimde değil.
kızlarda asla seksi durmayan ayakkabı.
ne o öyle parmaklar falan firar ediyor..
özellikle çıtı pıtı hatunları çok daha seksi gösteren ayakkabı. şişmanlara pek gitmiyor tabii.
giyip çıkarması en kolay pabuç türüdür. yazın vazgeçilmezidir.
sevgilinin ısrarı üzerine giyilen ayakkabı türüdür. aşırı rahatsızlık verir ama çok hoş durduğu söylendiği için giyilmeye devam edilir.. ucu açık olanlar gerçekten iyi duruyor.
ayak parmaklarının başlagıç çizgileri gösterip mide bulandırmasının yanı sıra topuk üstünde oluşan kırmızı-mor izlerin başlıca sorumlusudur. bu modayı oluşturanın götüne babet girsindir.
minyon olup da giydiği halde yakışmadığını görmediğim kız bulunmayan ayakkabı türü.

(bkz: ne dedim lan ben şimdi)*
Balerin ayakkbısı olsada hatunların ayaklarını pek bir taraklı gösteren ayakkabı.
beğenmediğim ayakkabı türüdür.beğenmediğim halde 4 adet alıp bir kere giyip kenara kaldırılmıştır. estetikten yoksun ayakkabıdır.
serçe parmağı ayrımının görünmesine sebebiyet vererek ısınan havalardan beni direkt soğutmuş giyecektir.
Yerle bir ayakkabıdır. patik gibi bişi. sevimli mi sevimli. kız ayakkabısı olduğu topuklu ayakkabıdan sonra en belli olan ayakkabıdır.
bir kıyafetı topuklu ayakkabı ne kadar çekici yapıyorsa babet de o kadar sevimli yapar.
ayak ve bilek yapısı narinse yakışacak ayakkabı türüdür.
kalitesiz ve dümdüz ise ayak, bacak ağrılarına sebep olur; ayak kemiğine zarar verir.
şirin ayaklara yakışır olandır efenim.
38 ve üstü ayaklarda palet gibi durmaktadır.
1 80 boyunda güzel alımlı ve ayağı kokan kızın, ayak kokusunun nedenidir.
söylenenin aksine hiç rahat değildir, kanaatimce hiç şık durmamaktadır. tek artısı vardır araba kullanırken rahat edilir.
düz olması nedeniyle çok sağlıksızdır, fena ayak ağrısı yapar.
ama topuklu ayakkabının yerini tutmasada klasik giyimde topuklu ayakkabıya bir alternatiftir. şık durur, her kıyafete uyması nedeniyle kurtarıcıdır.

kırmızı olanları en güzelleridir.
ayak anatomisine hiç de uygun olmayan bir ayakkabı modelidir, ortopedistler tarafından kesinlikle önerilmez. ayrıca hiç de albenisi yok, topuklu ayakkabının, popoya ve bacaklara, vücut postürüne verdiği havanın yanında hele.
yavaş yavaş saklandıkları yerden başlarını uzatmaya başlayanlar.
taşıyamayanda berbat duran ayakkabı türü, gerçi taşıyamayanda her şey berbat durur fakat bu kişiden soğumaya bile sebebiyet verebilir. sandalyede otururken parmak uçlarına basarak havada kalan topukları babetten çıkarıp hızlı hızlı sallayanlar vardır ki evlerden ırak.
topuksuz,rahat, yerle bir yürünüyormuş hissi veren, bol kurdaleli,şirin fiyonklu sanırım en süslü ayakkabı çeşidi.
çirkin bir ayakkabı çeşitidir. kimseye de yakışmaz.