bugün

kadınların son zamanlarda çok rağbet ettiği bir ayakkabı türü.
balerinlerin ayakkabılarını andırır.
özellikle guessin ürettiği modelleri çok güzel olan ayakkabı türü.
ayağı vurmakta birinci bayan ayakkabısı türü.
yeniden moda olmus kadin ayakkabisi turu. seksenlerde modaydi garip aksesuarlarla butunlesirdi. rahatlik konusunda converse ile asla boy olcusemiyecek olan ayakkabi.
kesinlikle en rahatsiz ve en kullanissiz ayakkabi cesidi.
giyimi rahat olan ayakkabı türü...
tiril tiril, uçarı, dizin hizasında bir etek, ince askılı bir bluz ve renklerle uyumlu bir saç bandı ile birlikte giyildiği vakit beni gözleri yuvalarından fırlamış bir tazmanya canavarı haline büründüren ayakkabı çeşididir.
camper'in modelleri bakılası,istenesi ve bir öğrenci tarafından alınamayasıdır.
bu aralar altın renklileri moda ayakkabı çeşidi.giyeni hanım hanımcık yapma potansiyeline sahiptir.
zeminin tüm girinti ve çıkıntısını hissetmeye sebep olan ayakkabı türü.
yazın sıkça giyilen,etek altında çok daha güzel duran,isminin nerden geldiğini anlayamadığım,boyu kısa olan bayanların pek sevmedikleri bir ayakkabı cinsidir.
terlik gibi duran ayakkabı çeşidi.
topuksuz , düz taban şipşirin bir ayakkabı çeşidi. *
en erkeksi görünen kızda bile bi şirinlik, bi sevimlilik havası veren ayakkabı türü.. ayrıca bu ayakkabıların bazıları altları ince olması sebebiyle çok rahatsızlık verir ama geneli ayağınızda yokmuş gibi hissettirdiğinden oldukça rahattır..
yazın vazgeçilmezidir.. her çeşidini alası gelir insanın.. topuklu ayakkabıdan tiksinen bi bayanın kurtarıcısıdır aynı zamanda..
ince tabanlı düz topuksuz yuvarlak uçlu ayakkabılara verilen isim.
küçük ayakta daha bi hoş duran, yılın modası olan ayakkabı çeşidi.
bildigin bale patiginin janjanlisi.
ayak düşmanı ayakkabı.
ucu yuvarlak olanları ilkokul veletlerinin giydiği ayakkabıdır. ucu sivri duran guess tarzı babetler son derece seksidir.
kız arkadaşımdan adını bugün duyduğum ayakkabı değişik ve sevimli.

http://img177.imageshack....img177/3956/babet5lk4.jpg
hayatım boyunca görüp görebileceğim en kadını kadınlıktan uzaklaştıran, en şekilsiz, en gudik ayakkabı tipi.

büyük konuşmayayım ama direkt boşanma sebebidir benim için.
hayatım boyunca görüp görebileceğim en keyifli, en eğlenceli, en şabalak ayakkabı tipi.

büyük konuşmayayım ama 42'sini bulsam direkt boşanma sebebidir karım için.
kısa boylular ve topuktan vazgeçemeyenler için topuklu babet adında iğrenç versiyonları bulunan ayakkabı türü.
meslek grubu olarak, en çok uçak hostesleri kullanırlar...