bugün

Sinir krizi sonucu oluşan berbat durum.
Özet geç piç diyenler olacaktır eminim ama okumasanız da olur çünkü kimseye anlatamadığım bir olayı buraya döküyorum.

Bizim otelimiz vardı 2 tirilyona satıldı babamla amcam parayı bölüştü. Ama bu 1 tirilyon bizim elimize hiç ulaşmadı. Babam denen adi adam hepsini yemiş. Ama bize hala para var diyor. 2005de satıldı ama para hala bankada diyor. Neyse annemle boşandılar ettiler falan annemi sinir hastası etti ilaç kullanıyor annem. Babama sinir oluyorum zaten. Yaş oldu 19. Nafaka vermiyor bize bakmıyor ihtiyac alınmıyor. Şükür ki bir tane evimiz var. Geçenlerde para almaya gittik ona 20 lira para verdi annem yetmez dedi oda sizle mi uğraşçam hadi gidin gibisinden sözler söyledi bağırdı. Benim kafam attı indim arabadan bir sağdan yumruk bir soldan yumruk. Tekmeler havada uçuşuyordu. Galip ben oldum çünkü anneme çektirdiği acıların öfkesi bi anda patlamıştı. Hiç pişman değilim çünkü annemi çok ağlattı bizi üzdü. Okuduysanız teşekkür ederim.

Edit:Babam gerçekten âdi bir adam küfürle yalanla büyüdüm sinir hastası etti hastanelerde kaldık. Bizim hakkımızı başka kadınlarla yediğinden dolayı hakettiğini düşündüğüm için bu olay gerçekleşti. Yoksa babaya el kalkmıcağını bende biliyorum.
Benim yapmıyacağım fakat hak eden babalarında bulunduğu gerçeğini bildiğim durumdur .
ellini öp barış kardas. boyle olmaz çok yanlış
Benim için annem daha önemli. O yüzden böyle birşey yaptım. Eleştiriye açığım. Çünkü kimseye anlatamadığım için buraya yazdım.
Oğlunda sana yaparsa görürsün.
--spoiler--
bizim otelimiz vardı 2 tirilyona satıldı
--spoiler--

(bkz: peki)
Amk bizim evimiz vardı peder içki borcu yüzünden taksitle sattı. Ben napıyım ?
"iki tirilyon"dan sonrasını okumadım.
Trilyondur o dostum tirilyon değil. durumunda zormus. bence sen doğru olanı yapmışsın kıral.
(bkz: oedipus kompleksi)
Evladım o senin babam.
(bkz: bi siktir git)
Atıp tutmanın en kolay olduğu konulardan, yaşamayan bilemez, baba ana hakkıdır tamam ama baba ana nedir ne demektir.

Daha çok gençsin, inşallah iyi bir eğitim ve iyi bir iş sahibi olur, anacığını korur kollar mutlu mesut edersin. Yardım istemeye çekinme, devlet ihtiyacını düzgünce anlattığın vakit burstan, pazar parasına, gıda vs her türlü yardımı sağlıyor,.

Allah yardımcınız olsun.
kafada atsaydın kardeşim. nerde ulan bu 2 trilyon ! insan tribe bağlar.
(bkz: 15 yaşındakilerin sözlükte yazması)
iyi yapmışsın babamda trilyon olup ben rus yerine sikimi avuçluyor olaydım anti tank mayını koyardım götünün altına.
Baban diye kendine eziyet etmek zorunda değilsin bence. Karşında babanı değil kötü birini görüyorsan ona destek çıkmak zorunda değilsin, sana değer vermeyen birini görüyorsan ona değer vermek zorunda değilsin. Kaba kuvvete başvurmak yanlış harekettir tabi ama o senin baban olduğu halde bunları yapmamak için kendini tutamaman da normal.
(bkz: Entry nick)
herkesin götünün yemeyeceği eylem.
ben hiç dövmedim la.. küçükken bi kere kafa attıydım dudağını patlattıydım ama yaşım 5-6 idi. bi keresinde öyle niyetlendiydim zarf açacağını saplamaya ama olmadı abimi dövdü beni dövdü annemi dövdü annem bizi arka bahçeden dışarı attı kapıyı üstümüze kapattı. evin içinde bir kaç eşya kırıldı. sonra bağırtı sesleri 2 dk sonra kapı açıldı tam saplıcam zarf açacağını baktım annem yerde yatıyo kriz geçiriyo saplayamadım. ama ele güne muhtaç büyümedik evlatlarının rızkını başka şeylerle yemedi. şimdi beraber çalışıyoruz bu saat olmuş halen mesaideyiz. sigara molası verdik sigarası bitmiş geldi benden sigara istedi.
Geçen şakalaşırken yanlışlıkla yaptığım eylem.
Hafif bi ittim koltuktan tepetaklak yere düştü kafasını çarpıyodu az daha sonra özür diledim tabi.
baban bile olsa yanlış yoldaysa döveceksin bro heleki böyle bir olay vuku bulduysa arkadaş harbi harbi sinir patlaması geçirmiş.
candan erçetinden gelsin.
(bkz: umrumda değil)
anladık babanı 1 trilyona satmış, para için dövmüşsün. ananı kaç para için döversin onun piyasası ne aslan?
sinir krizi sonucu oluşan berbat durum.
özet geç piç diyenler olacaktır eminim ama okumasanız da olur çünkü kimseye anlatamadığım bir olayı buraya döküyorum.

bizim otelimiz vardı 2 tirilyona satıldı babamla amcam parayı bölüştü. ama bu 1 tirilyon bizim elimize hiç ulaşmadı. babam denen adi adam hepsini yemiş. ama bize hala para var diyor. 2005de satıldı ama para hala bankada diyor. neyse annemle boşandılar ettiler falan annemi sinir hastası etti ilaç kullanıyor annem. babama sinir oluyorum zaten. yaş oldu 19. nafaka vermiyor bize bakmıyor ihtiyac alınmıyor. şükür ki bir tane evimiz var. geçenlerde para almaya gittik ona 20 lira para verdi annem yetmez dedi oda sizle mi uğraşçam hadi gidin gibisinden sözler söyledi bağırdı. benim kafam attı indim arabadan bir sağdan yumruk bir soldan yumruk. tekmeler havada uçuşuyordu. galip ben oldum çünkü anneme çektirdiği acıların öfkesi bi anda patlamıştı. hiç pişman değilim çünkü annemi çok ağlattı bizi üzdü. okuduysanız teşekkür ederim.

edit:babam gerçekten âdi bir adam küfürle yalanla büyüdüm sinir hastası etti hastanelerde kaldık. bizim hakkımızı başka kadınlarla yediğinden dolayı hakettiğini düşündüğüm için bu olay gerçekleşti. yoksa babaya el kalkmıcağını bende biliyorum.