bugün

biraz kurcalandığında altından özgüven eksikliği, sevgisizlik ve psikolojik sorunlar çıkar.
sosyopatların büyük bir kısmının sahip oldukları, her işi becerebilecek inanca sahip, beceremeyince hayata küsen insanların sahip olduğu hede.
(bkz: mc yakışıklı)
(bkz: çok yakışıklıyım kanka)
bülent uygun'un sahip olduğu şeydir mesela. Ukaladır aşırı özgüven sahibi insanların çoğu.
ukala yapar.
özgüvenin aşırısı kibirdir ve kibirli insanlar kibirleriyle yapayalnız yaşarlar.

ben merkezli bir hayat ise psikolojik sorunları kendiyle beraber getirir. müslüman bir kimsede ise kibir olması aşırı anormaldir. zira müslüman en büyük merciin kim olduğunun bilincinde olmalıdır.
Su an evimin onunde top oynayan cocuklardan biri top ayagina gelince kendini ayni anda speaker yapip kendine "cristiano messi" diyor. Iste o cocugun sahip oldugu seydir asiri ozguven. Hayran kaldim.
on cümlenin sekizine ben diye başlattırır, seni sezmelerine izin vermezsin sen kendini anlatırsın daima. bunlar sakıncalı yönleridir.
örselenmiş çocukluğun bir yansımasıdır.
kendini ne zannediyo lan bu mal derler adama.
Söyledikleri lafta kalan insanlarda olma ihtimali yüksek.
Göte kaçar.
iticiliği beraberinde getirir.
kibirdir.
Yere çakılmayı beraberinde getirir.
zararı yoktur. bence iyi bir şey.
yalakalardan kaynaklanır.
bir dr. house değilsen seni rezil etmekten başka bir şeye yaramayan özellik.
Mallıktır. Ota boka karışır durur bu tipler. Herkes ile sanki 20 yıl yaşamış gibi arkadaş takılır. Sorsan sikinde bile değillerdir.
Saçım şekil önümden çekil dedirtir.
sahiplerini çok itici bulduğum fakat maalesef toplum tarafından kabul görülen hatta değer verilen özellik.
cehaletin getirisidir.
saça fazlaca sürülen jöle gibidir.

sikko bir görüntü verir.
eğer üst kademelerde iş yapmak isteyen bir insansa illa sahip olması gereken özelliktir. alçakgönüllülükle oralara varılmaz.
her aşırı şey gibi sinir bozar. insana plaza gibi prezentabl ortamlarda kürek aratır. zira böyle tipleri kürekle dövmek vaciptir.