bugün

entry'ler (327)

annesine bana kız ayarla diyen erkek

Erkegimiz Cok kizla cikmistir ve kizlarin ne oldugunu anlamistir.annesi aile buyuklerini tanidigindan hanim bir gelin adayi bulma girisimlerine baslar.

dost başa düşman ayağa bakar

Ayak fetisisti olan kardeslerimizi dusman gostermeye cabalayan atasozudur derhal kaldirilmalidir.

sevgilim olsa denilen ünlüler

Sasha greydir. 2 gun benimle gecirir diger 5 gun film cekimi icin set arkadaslarinin yanina gider. Sigara icerken cikardigi dumandan aski hissedersiniz.

ayakları güzel olan kadın

Yaz aylarini iple ceker oluruz.

abi kardeş diyalogları

-abi mesaj geldi telefonuma bakar misin
+tamam canim Kubram abin evde degilse haber versene sabahlayalim beraber, seni seviyorum askim.
Bu mesajdan sonrasini hatirlamiyom ama kardesim kediye dondu artik.

ismail kartalın bundan sonraki mesleği

Lakabindan anlasilacagi uzere arap sabunu ticaretine gircektir.

samsung galaxy note 2

Performans guncellemesi sonrasinda google hesabinda senkronizasyon sorunu yasadim ve play store giremedim. Uygulamalar kendiliginden kapanmaya basladi.

başlıklar içinde ctrl f ile meme kelimesi aramak

Meme basligina geldim. Nerde meme acaba sayin yazar?

beyaz gömleğin içine siyah sütyen giymek

Diger sutyenleri kirlidir yikaniyordur belki. Niye vuruyonuz bu kadar.

eski sevgiliyle tekrar ayrılmak

2 kere ayrildigim kiz 3.ye yazdi dun gece ama bu sefer seytana uymak yok tabi. Gorurum ama cevap yazmam.

tıp okuyanların egoist olması

Sadece tip degil saglik okuyan insanlarin %80ini katabiliriz. Hastanede beyaz onluk giydin mi herkes seni daktir sanir ve uzerinden onlugu cikartmak zorunda kalirsin. Tecrubeyle sabittir.

ünlü biriyle karşılaşınca verilen tepki

Yuzune bakarim unluyse kafami cevirip yoluma devam ederim.

twitter

4 saat icinde 20kisi takip etti. Normalde takipci sayim 200kusurdur anlam veremedim bu ise. Bilen varsa yesillendirsin beni.

8 haziran kemal kılıçdaroğlu nun istifası

Deniz baykal gibi kaset olayi olmadan gitmez, gonderilmez.

mutlu ol yeter

Yan karakterlerin itici oldugu dizi. Ali atay ertan saban asli enver uclusune birakin diziyi alsin gotursun.

hoşlanılan kızın ağzının kokması

Agzinda curuk varsa dis doktoruna goturulmeli eger curuk yoksa misvak alinmali ve gunde 3 ögün agza sokulmali.

pedofili kızların erkek çocuğunu videoya alması

Beyinleri anormaldir. Yaptiklari onlara gore dogrudur, bundan vazgeciremezsiniz.

yakışıklı erkek çirkin kadın evliliği

Erkek zengin olsa ayni entry girilcek miydi? Ask zaten bir guzel bir cirkinin evlenmesidir.

eski sevgili ile arkadaş kalmak

Tekrar konusmaya baslamak, insanligini gostermek karsi cins tarafindan :ayy beni seviyor tekrar barisalim dusuncelerine iter kisiyi. O yuzden arkadas kalmayin mumkunse selam dahi vermeyin.

instagram direct ten yazan erkek

Avina yavasca yaklasan hayvandir. Eger hoslanti varsa cikarsin karsisina delikanli gibi soylersin. Teknoloji cikti asklar sanallasti.