bugün

rüyanın son evresi de bitip uyanıldığında en uygun küfürlerin tüketilebileceği durum. ****
arkasindan suratta acaip bi gülümsemeyle uyanilmistir.
aptal bir gülümsemeyle uyanma sebebidir. ve bu gülümseme gün boyunca sürer.
bilinç altı diyoruz böyle şeylere.
keşke hiç bitmese denilen, zihnimizin bize küçük bir oyunu.
uyandığımda yine mi rüyaydı dediğim, şu sıralar nedense (?) sık yaşadığım ama tadına doyamadığım olay.
eğer aşık olunan kişiyle uzun süredir görüşülemiyorsa insanı mutluluktan uçarabilecek, keşke hiç bitmese, hiç uyanmasam dedirticek durumdur.
uyandığında hala o rüyayı yaşamaya sebep olan rüya çeşidi. başka bir ülkede olan artık bir daha görmeyeceğin insan yanında ve sen '' sen gittikten sonra çok ağladım diyorsun oda artık ağlama ben geldim'' diyor. bu rüya hiç bitmesin uleeenn diye haykırmana sebep oluyor.
psikanalizlere göre gün içerisinde beyninizden en çok geçenlerin, rüyada da sizi bırakmayacağı düşüncesi geçerli!!
ben de katılıyorum buna
düşün düşün sonu yoksa bu işin bırak gitsin! diyebilinen durum.
uyanınca büyük bir hayal kırıklığına uğranılan durum. *
yakın tarihte, aylar boyu devam eden umutsuz sürecin ardından, iradenin ölüm-kalım savaşı verdiği bir konuşmayla, the beloved * ile tüm ilişki kesilmiştir. gece yatmadan önce eternal sunshine of the spotless mind izlenir. rüyaya siyah olan saçlarını sarıya boyatmış olarak gelir. asla olmayacağı şekilde yanındadır ve o zarif çehreye bir daha hiç görülmeyecek olan mistik gülümseme yerleşmiştir. sabah olacaklardan habersiz aptalca, mutlak bir mutluluk hakimdir.
tum gunu etkileyen durumdur.
uzun zamandir gorulmemisse , yuzde salak bi' gulumseme birakir...tum gun o dusunulur, ne kadar tatli oldugu hatirlanir.
masumdur ruyada, bi sucu yoktur...
sizi sarip sarmalamak icin canını verir.
uyanirsiniz, cok sevdiginizi hatirlarsiniz...
aradan onlarca kız gecmesine ragmen, belki 1 aydir adını bile duymamis olmaniza ragmen "niye o'nu gordum ki ben" sorusunu sordurtup, galiba hic vazgecemem ben dedirten olaydir.
uzun yillar unutulmaz o ruya, alir goturur.

nacizane tavsiyem, yazın o ruyayi...yillar sonra cok cok tatli anilariniz oluyor.

hem belki bi gun;

neyse....
uyumadan once sevdiceği düşünmenin kacınılmaz sonudur genellikle..
uyandığında yanında bulunan kişinin aşık olduğun kişi olmama durumunda kötü sonuçlarla karşılaşılabilecek bi durum..
platonikse mutlu eder, karşılıksızsa öldürür, karşılıklıysa aşk değildir o zaten. ama yine de mutlu olursun.
değişik versiyonu için ;

(bkz: aşık olunacak kişiyi rüyada görmek) *
olası hadisedir. bütün gün onu düşündügünden artık rüyalarını da istila etmiştir, o rüyanın etkisinde kalırsın bir kaç gün, ya da her gece benzer rüyalar görürsün. aşıksındır sonucta.
başka biriyle görüynce insanı çok huzursuz eder, kişi kendi kendini yer. rüya diyip geçilmez. dayanamayıp" şöyle böyle bi kız tanıyo musun?" diye sorulur. sonra bu soru için açıklama ister karşı taraf; yaparsınız mecburen. olay karşıdan çok saçma görüleceğinden küçük bi gerginlik yaşanır. zaten rüyada da elalemin aşiftesiyle görmüşsünüzdür kişiyi. zehreder tüm günü.
bitmiş bir ilişki ise ve artık rüyanıza değil de kabuslarınıza giriyorsa keşke değil de iyikileri daha çok kullanacağınıza delalettir.
(bkz: bütün rüyaların aşık olunan kişi ile olması)
eğer platonikseniz;
sabah uyandığınızda yüzünüzde anlamsız bir sırıtma olur, bir kaç dakika rüyalar gerçek olsa modunda yatakta döner durursunuz. aradan 5 dakika geçtikten sonra artık kendinize gelmişsinizdir, gerçeklerle yüzleşmişsinizdir. aradan bir dakika daha geçtikten sonra kendi kendinize "sen ancak rüyanda görürsün" demeniz muhtemeldir. *
ustunuzu iyi kapatmadiginiza ve de muhtemelen bi tarafinizin acikta kaldigina delalettir.
sabah tatlı bir gülümseme ile uyanmanızı sağlar.
(bkz: orgazm)
ilk başta mutlu hissetmenize neden olsa da sonradan ağızda acı bir tat bırakabilir. (bkz: platonik)