bugün

dünyanın en şanslı insanı olduğunuzu kanıtlayan olaydır. haftalardır takip ediyosunuzdur o insanı. ve bir gün ona açılmaya karar verirsiniz. onu görürsünüz. tam ona doğru bir adım atıcakken onun size doğru koşa koşa geldiğini fark edersiniz. içiniz işte o an pır pır eder ve bir kuş misali kanatlanıp uçacağınızı hissedersiniz. sonra aşık olduğunuz kişi yanınıza gelince " bi saniye konuşabilir miyiz? sizden çok hoşlanıyorum. benimlen çıkar mısınız?" der. siz de o an sevinçten çığlık atarsınız.
duygularının karşılıksız olmadığına işarettir.
ne güzel hadi durmayın sevişin. hissiyatı uyandırır bende.
(bkz: bu devirde çıkma teklifi mi kaldı)
asık oldugun kişiden cıkma teklifi almak bütün askının bitmesi sebebidir..
kacan kovalanır...
delirtici mutluluk veren eylemdir.
o gece uyumak imkansızlaşır.
rüyada olması kuvvetle muhtemel hadisedir. Üstelik bir yerler de açıkta kalmıştır.
tadından yenmeyen durumdur. fakat aşkın karşılıklı olduğunu bilmek karşı tarafın rağbet görmesini aza indirger.
ohhşşş içim bir hoş oldu vallahi. * *
bir anda ayaklarının yerden kesilmesine, midende kelebeklerin uçuşmasına sebep olur. etrafınızdaki herkes farkeder bu mutluluğu. *
(bkz: cosmogirl okuyan ve keremcem hayranı teenage kız)
100 liralık benzin alıp çekilişte bmw marka bir araba kazanmak gibidir.
çok düşük bir ihtimaldir.
aşık olunan kişi birde imkansız olarak görünen kişiyse tadından yenmez efendim.
mutlu eder.
şükretmesi gerekirken utanmadan düşünmem lazım diyorsa kişi, uçan tekme atılmalıdır teklif akabinde. *
başlığı okurken bile insanın içini gıdıklamıştır. tanıştığınız andan beri peşinden koştuğun biri ise hayali bile tahmin edilemeyecek bir haz veren bir durum.
aşık olan kişi pas atmasa aşık olunandan gol gelmez.
ardında saçma sapan eylemlere gebedir. ani sarılmalar, aptalca şarkılar, abartılı sevgi gösterileri vb. yahut (bkz: götü kalkmak)
benim gibi hoşlandığı kıza durumunu bile anlatamayan birisi için duyduğumda şu tepkileri vermeme neden olacaktır:

k: exclurel, galiba ben senden hoşlanıyorum.
ex: aslın...* aaaaaa nneeneene *
k: duydun işte hoşlanıyorum senden.
ex: annlaaamm... nass... *
k: yoksa sen bana karşı boşmusun?
ex: ooolluu... *
k: kusura bakma exclurel, ben yanlış duygulara kapıldım galiba. görüşürüz.
ex: yooo..ddururu...* ( kız gider ) allah belamı versin, ağzımı sikeyim !!

olacağı budur yani.
Bana yapıldığında aniden öbür dünyaya göçüp gitme olasılığım olan hadise. *