bugün

doğru insanı bulamamış erkektir. malum günümüzde aşk karın doyurmuyor kimilerine göre.
istemekle olmayacağını anlaması gereken erkektir. kendine zaman vermesi tavsiye edilir.
istemekle aşık olunamayacağını öğrenememiş erkektir. aşk mantıkla yada istekle olabilen bir şey değildir ne zaman nerde geleceği ve kime aşık aolcağınızı bilemezsiniz, bilinseydi şu anda aşk acısı diye bir şey kalmazdı.
henüz karşısına aşık olabileceği kız çıkmamış olan erkektir.
bir de karşısındaki kıza aşık olmadığı halde aşığım ayaklarına yatmıyorsa taktire şayandır.
bok mu var askta diye uyarilarak islak mese odunuyla dovulesi erkektir.
eğer çok istemezse başarır.
geçmişinden bir aşk yarası taşıyan erkektir.
(bkz: bir başarı göstergesi olarak aşık olmak)
ona hasiktr lan ordan diyebileceğiniz olan varlık.bakın şahıs demiyorum varlık.bunlar genelde ahh ben aşık olamıyorum ahh ben sevemiyorum kahretsin modunda yaşayan piçler.çok gördük bunları hadi naşş.
unutamadığı yaralarının olması muhtemel erkektir.
(bkz: gelir sözlüğe başlık açar)
(bkz: beyazıt öztürk)
dur sakın yapma harcama güzelim gençliğini diye önüne geçip iki tokat çakılması ve kendisine getirilmesi gereken insandır.
her kadına aşık olan erkektir.
aşık olmak başarı değil, cefadır yeğeeeenn!
kadınını bulduğunu sandığı anda, saçmaladığın farkına varan erkektir.
istese de aptal olamayan erkektir...
gereğinden fazla mantığıyla hareket eden erkektir. hayatında her zaman başarılı olur ama büyük bir tesadüf olmadığı müddetçe aşk meşk konularında başarısız olmaya mahkumdur. ya mantık evliliği yapar ya da yalnız kalır.
(bkz: erkek yurtlarında ki şap sonuçları)
maldır.
kaninda capkinlik vardir.
aşık olup kendini perişan etmektense böyle kalsa daha iyidir.
yanlış düşünen erkektir. aşık olmayı istemek tam anlamıyla var mıdır yok mudur bilinemiyor çünkü. yani çok basite indirgeniyor bu durum. karşı cinse bir şeyler hissederken gerçekten aşık olmaya değer biri mi, yoksa sizin onun her haline aşık olacağınız, olduğunuz biri mi olarak düşünme durumları ortaya çıkıyor. niye cümlemin başında yanlış düşünendir dedim. çünkü bir insan aşık olacağı kişiyi kendi içinde kodlamıştır bir nevi. ilk görüşte aşk'ın da bir çeşididir bu. aşık olmuştur ve bunu başarmıştır artık. ister onun haberi olsun ister olmasın. ister platonik olsun, ister çocukça. şu devirde bu şekilde aşık olmak daha değerli bence. elde edince veya elde edilince her şeyin tadını kaçıranlar var iken.