bugün

bazan bir bakıştır,
bazan bir dokunuş.
bazan bir arayıştır,
bazan bir buluş.
bazan yüzde tebessümdür,
bazan gözde yaş.
bazan sonsuz susuştur,
bazan sesli bir yokoluş.
itiraf gibi bir her zamandır, bazan.
kaçış gibi bir, hiçbir zamandır, bazan.
bazan, sadece bazandır;
öyle ürkek, öyle içten, öyle kırılgandır.
itiraf etmek, kusmaktır kimi için,
kimi için, kana kana içmektir.
aslında ya istemektir,
ya da tereddütsüz vermek.
hayat...
can...
aradan geçen kocaman bir sene. aşkımı itiraf etmiştim.ilkkez... (bkz: #4968981) bundan sonra ne oldu, ne bitti kısaca aşkını itiraf etmekten sonraki kısma değinmek istedim. uzun süre insanda şu duygu oluyor; bi daha ne onun yüzüne bakabilirim.ne de konuyu bilen arkadaşlarımın. ya o da arkadaşlarına anlatırsa. egosu için bunu kullanırsa. sonra dik durmayı öğredim. o konuşmayı yapan bendim. o halde sonrasındaki herşeyide kaldırabilirdim. kaldırdım.
Açıklamak yerine "itiraf" olarak tanımlanıyorsa, yapılmaması eftaldir. Diyelim yapıldı, ana cümle "seni seviyorum" olacaktır ki bu bir soru cümlesi olmadığı için cevap beklememek gerekir...

(bkz: itiraf)
arkadaşlarımın hergün 'yarın kesin konuşuyorum kanka' lı cümleler kurup, hiçbir zaman konuşmaması.
dünyanın en zor işi gibi gelir insana. kızın yanına gidilirken heyecan tavan yapar , ama sonunu düşünen kahraman olamaz hesabı kötü bir sonucu düşünmemek gerekir. alt tarafı hislerinizi açıklayacaksınız , yemez sizi.
yanlıştır. bir zamanlar baskı kurup iki kişinin birlikte olmasını sağlamıştım. kız seviyordu... nedense birden başlık onları hatırlattı.
her zaman ön ayak olacak birisi çıkmaz ve aşkı itiraf etmek her zaman karşıda ki insan karşısında bir adım daha fazla küçülmektir.
gizlemek acıdır ama söylemek kaybetmektir.
kalpde Allah askinin fazla olmasi durumunda itiraf edilmesi hos tabi.Allah sevgisi onde olmali besere Gore.
O kadar güzel bir şeydir ki. Bazen bunu yapabilmek için uzun sure şartlarin olgunlaşmasını beklemek gerekir. Sabrin sonu selamet vesselam.
çok zormuş lan.
herkesin yapamayacağı durum ama şunu da bilmek gerek aşkta cesaretli olan kazanır...!!!