bugün

geberir gider.
hemen gidip söylemelidir, içinde tutmamalıdır, zira kaybedecek bi şeyi yoktur.
kendini altın tepside sunmak istemeyen kızdır.
vajinusmusu vardır.
çeşitli ihtimaller söz konusudur.

- sütten ağzı yanmış yoğurdu üflüyor olabilir.
- utangaçtır işi gurura vuruyordur.
- sırf erkekler mi reddedilmekten korkar, korkuyordur. *
aşık olduğu kişi itiraf edilmeyecek biri olması mümkündür. buna b.ka bulaşmaya ne gerek var durumu deriz kısaca. *
şöyle ki;
yasak denen aşka tutulmuş olabilir. ne gerek var itiraf edip iyice b.ka bulaşmaya, kendi içinde dindirmeye çalışıp unutması en mantıklısı.
aşık olduğu kişi beş para etmeyen biri olabilir. evet olabilir neden olmasın, aşk bu, en olmaması gereken, huyu suyu kötü birine de olabilirsiniz, ee itiraf edip b.ka bulaşmaya ne gerek var.
aşık olduğu kişinin kendisine bakmama ihtimali yüksekse, reddedilme diyelim ya da, e itiraf edip reddedilip iyice b.ka bulaşmaya ne gerek var, içimde yaşayayım, sanki olucakmış hayalleriyle der.
söylesem ah söyleyebilsem derdimi
mehtap bir gecede açabilsem sana kalbimi
göreceksin seninle dolu
desem, diyebilsem ki seviyorum seni
çılgınca aşığım sana
ama demem, diyemem
çünkü aramızda dağlar, denizler
ve benim o kahrolası gururum var
bu böyle sürüp gidecek
sen, seni sevdiğimi bilmeyecek, öğrenmeyeceksin
ben her gece yıldızlara seni sevdiğimi söyleyeceğim
sana asla...
çünkü aramızda dağlar denizler
ve benim o kahrolası gururum var
o benim peşimden koşun düşüncesine bağlı olan kızdır.
malsın sen mal!!!
rahmetli belgin doruk filmlerinin çoğunda film icabı öyle yapardı.
artık, kartal tibet mi, göksel arsoy mu, ayhan ışık mı bir şekilde filmin sonuna doğru
anlar ve mutlu son, perdeee.
şöyleki gururlu kızdır.Kız teklif etmez söylemez ben erkek olsam bana söyleyen kızdan şüphe duyarım yani bu ne rahatlık diye ama belli ederim onunda gönlü varsa zaten o gelir söyler içten bir gülümsemeyle ona açık kapı bırakılabilir.
fazla naz aşık usandırır sözüne canlı örnek oluşturan kızdır.
itiraf etmiyorsa ölsündür.
Iyi yapan kizdir. Dogrusu bu.
Gururlu kızdır. Gururunu skiim ben onun. Bu yüzden hayatının fırsatını kaçırırsa günlerce ağlayabilir.
gururda kazanıp aşkta kaybedecektir, ne gerek vardır.
aptal olan kızdır. ki zaten böyle bir kız yoktur. kızlar herşeyi her durumda söylerler. (bkz: kişi kendinden bilir işi)
Bunun asik oldugu kisiden gelen teklifi kabul etmeyine var o anasini sikmistir gururun iste.
O kız kesin liselidir.
Egosunun büyük olması muhtemeldir.
içinde patlayan kızdır. Yazık.
bırakınız acı içinde gebersin kızıdır. bari karşısındakine belli etsindir. yoksa hakikaten acı içinde geberecektir.
Kezban demek istemiyorum ama kezbanlık yani hadi tamam soyleyemıyosun soğuk davranma bari. Sonra gidince neden gitti oluyor.
sözlük yazarlarının itirafları adlı köşemizde gönül rahatlığıyla bunu itiraf edebilecek kızdır.

biz dert dinlemeyi de çok iyi biliriz.
gururu götüne sokulması gereken kızdır. neyi bekliyorsun bre aptal, neyden korkuyorsun da kendine eziyet ediyorsun. hayır adamada yazık yani.