bugün

Başlık yönlendirme: (bkz: evlenilecek kız)
o lafın alt anlamı paran olduğu anda sıçtındır *
"Kiminin pırlantası küçük kiminin ekmeği bayat" sözündeki ekemegi bayat olan kız.
Dişi martıdır o.
ve ertesi gün range roverı olan bir gavata verir.
Böyle olduk da ne oldu? 7 yıl çöp... Sırf incinmesin diye senin babanın parası o kendin para kazandığında yemeğe çıkarırsın diye yük olmamaya çalışırsın sonra kıymetin bilinmez. Nankör insanlar yakılsın kampanyası başlatıyorum sözlük...
bir de paran yoksa ben ısmarlıyım demez sonra eşitiz. kızlar her türlü yolma peşinde manipülasyon a bak. ha param yoksa bile kız güzelse k.kartından çeker lüks mekana götürürüm, orta güzelse simit + ayran , kız az güzelse sade simit ısmarlarım.

tutturmuşlar bir mütevazı, utangaç, hanımefendi iyi kız diye bir türkü napak öyle kızı ot gibi. işve bilmez, cilve bilmez peh.

şaka şaka hanım hanımcık kızlar bir tane paran yoksa simit yeriz diyen kıza hiç simit ısmarlanır mı ? karışık kebabı ellerimle yedirir kuş gibi beslerim üstüne tatlı, dondurma çay kahve ne isterse ayaklarına kırmızı halı serdiririm.
Oksitosin ve dopamin seviyeleri ortalama 2,5 yıl sonra normale dönünce üzülürsünüz. Azıcık da mantıklı düşünün, eğer arkasında duracaksanız söyleyin böyle şeyleri.

Mesela ben duramam, o yüzden söylemiyorum.

Not: erkeğim ben, lütfen elinizi cebinizden çıkarın beyler.
(bkz: hem fakir hem siki büyük)
Kaç, kaç, kaç. Arkana bakma kaç. Topukların götüne vura vura kaç.
simit sarayında olan ve içinde oncu buncu bulunan simitleri kastediyorsa boşvermemiş kızdır.
salaktır.
aşkım sen ne pasif adamsın bizi aç mı bırakacaksın.
götünü kaldır işe başla hadi demesi gereken kadındır.
erkek dediğin yaratık her daim motive edilip ittirilmesi gereken kişidir.
en alfa oğlu alfa erkek bile böyledir.
o yüzden yönergeler vermeniz gerekir.
Kızın parası var yani ?.
simit 8 lira. 7.5 liraya bir ekmek alınıp yenebilir.
salak karı simit fiyatından haberi yok.

bazı mekanlarda simit 15 lira çiya tohumlu.haşhaşlı.

karnım ağrıyor ben sevmiyorum.
alçakgönüllü, mis gibi kızdır. buna da saçma sapan anlamlar yüklemezsiniz yahu.. halden anlayan kısaca anlayışlı insan fazla yok. o yüzden şaşırmanız da normaldir.
baş tacı ederim baş tacı.
yarrağı olabilir dikkat edin.
Hemen nikah kiyilmasi gereken kızdır.
Çok üzülecek kızdır. Henüz erkeklerin para harcamadıkları kadına değer vermediklerini bilmiyordur.
Günümüzde kalmayan kız modeli.
Simit bile 10 12 lira. Zavallı aşkın.
yıl 1965...
Yıllarca öyle olun, tüm yokluk zamanlarında hatta elektrik su bile kesilse "amaan, boş ver, yeter ki sevgimiz olsun; gel, sevişelim." deyin. Sonuç? Yaptığınız bir özveri değil de sıradan, basit bir şey hatta görev kabul ediliyor. Ayrıca, gittikçe daha fazla kanaatkâr olmanızı falan bekliyor; uyanıp da itirazlara başlayınca da "siz kadınların gözü -üç kuruş kazanınca- hemen dışarı kayar zaten, ayrılıktan başka bir amacınız yok!" Gibi ayıca ithamlarla karşılaşıyorsunuz.
Karşı tarafa "paran yoksa simit yeriz" diyerek bilmem neyin yokluğunu yüzüne vuran insan modelidir. Önemli olan, bunu karşı tarafın yüzüne vurmadan yapabilmektir.
Nedensizce sinir bozucu geldi.
Erkek param yok demedikçe yarak kürek konuşmayın.

Ben param yoksa ya buluşmam ya buluşmadan önce bebeyim para yok eee haberin olsun derim.