bugün

liseli kızların ego tatmini için başladığı ilişkiler esnasında göte tavanı göstermek amacıyla sordukları soru.
(bkz: tanım)
peşin: başlık başıma kalırsa vay bana vaylar bana.
-aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim?
+hayır, değilsin tabiki.
-işte seni bu yüzden seviyorum, çok açık sözlüsün.
+iyi, bi sittir git çay koy şimdi.
-tamam aşkım benim.
+aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim? not:bu cümleyi yazmaya üşendim de abhartach lynch'ın entrysinden copy paste yaptım.
-güzel olduğuna inanmak için başkalarının teyidine mi ihtiyacın var?
+efandim?
-akşam boş musun?
kendinden emin olmayan bir soru cümlesidir. bu soru cümlesi varsa muhabbette, okulun en güzel kızı zaten sen değilsindir, bundan sonra olsan boştur gerçi.
degilsin. en guzeli bana yuz vermedi, o yuzden sana eyvallah dedik, butun kaprislerini cektik.
kainatın bilmecesidir bu. başka hiç bir anda bu kadar bir insan evladı sıkılmaz. gerçeği söylemek olmaz ama yalan söylemekte insana yakışmaz. mevzu sınıfta ise aha hoca geldi deyu kızın yanında moonwalk yaparak uzaklaşılır.
"onu bilmem ama en alkolik olan sensin." şeklinde cevaplanacak olan sarhoş sevgili cümlesidir.
+ aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim?
- hayır. çünkü sen bir kız değilsin. sen bir meleksin.
"ben ikinci sorudan başlamak istiyorum." denilerek espri ile karışık kendine enler listesinde yer arayan insanla işim olmaz. git gelişmini tamamla denilebilir. ya da evet öylesin ama ben sınıfın en yakışıklı erkeği değilim. davul bile dengi dengine değil mi versiyonu kullanılabilir.
+aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim?
-yanında okulun en yakışıklı erkeği olduğuna göre?
+en yakışıklı erqei sen misin?
-niyazi sana yüz vermedi değil mi kaltak?
+asiye seni reddetti di mi öküz?
-seni seviyorum!
+bende.
-aşkım okulun en güzel kızı benim değil mi.
-evet aşkım. sus ve yalamaya devam et.
x:aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim?
y:dişindeki maydanoz mu senin?
x:aa evet!
y:hass..r!
kimine göre kendini beğenmişlikte son noktanın göstergesi olan kimine göre biraz da özgüven eksikliği kokan bir soru cümlesidir.
- aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim?
+ makbule, biz okuldan mezun olalı 40 sene oldu. hala mı bu muhabbet be kadın!?
- aşkım okulun en güzel kızı ben değil miyim?
- evcil hayvanlar eğitim okulun evet.
Çirkin olduğu veya güvensiz olduğu kesinleşmiş kızdır. gerçekten güzel olan birisi bunu sorma ihtiyacı zaten duymaz. Soranlarında zoraki aldıkları cevaplarla ne kadar tatmin olduklarınıda merak ediyorum ayrıyeten.
kız kişisinin en güzel olma çabasının birinden takdir görmesi isteğinin erkek kişisinden karşılanması için kız kişisinin sorduğu nacizane sorudur.
-tabiki değilsin
+ne? nasıl yani ?
-ya ne olacağıdı
-ühü ühü
değilsin diye cevaplanması gereken bir sorudur. **
- aşkıııımmm... okulun en güzel kızı ben değil miyim?
- sensin tabii aşkııımmm... bu okulun öğrencileri, süha özgermi'ye danışılarak seçildi zaten. ben de alemin en kral jüri üyesi sayıyorum kendimi. ama aşkım, bir de götüme kaş, göz çizerek deneyelim.
hanım kızımız mezun olana kadar bu masum soru geçiştirilip araya laf katılmalıdır.
he diycen böylelerine sensin.
evet aşkım sensin diyerek sevgilinin ego travması geçirmesi sağlanabilir. evet ego travması. *
bunu soran kızla işi olanın da cevabı hazırdır.*
(bkz: bence güzelsin) *
güncel Önemli Başlıklar