bugün

olunca tam olsun anlayışını destekleyen şarkı.
büyük parçayı kapamamış kuşların son bir umutla peşinden koştuğu. oysa herkes bilir, kuşlar ya kediye yakalanır ya da bir avcının kurşunlarına.
klibi yanlış mekanda çekilmiş bir teoman şarkısı..

bir yoksunluğu anlatır şarkı..

klip çekildiğinde hava ne kadar soğuksa da bir yayla görünümü var,ağaçlar,çimen sıcak bi ortam izlenimi verir..

ben,ıssız,uzun,dalgaların kumsalı öptüğü bir sahilde çekilmeliydi bu klip dedim seyrederken..

teoman anlatıyor:

''klibi ben karda çektim..beğenmedim..yönetmen arkadaşım bunu çekti onun yerine...''

ben bi şey söyliyim mi..kar fikri de uygun olurmuş şarkıdaki vazgeçişi anlatmaya...
teomanın şarkısınında dediği gibi kırıntıyla yaşamaktansa aşksız kalmak en iyisidir.
teoman'ın yüreğimizi hüzne boğan ve gözlerimizi nemlendiren şarkılarındandır.
''al içine tekrar,derinine sakla kat kasırgana'' derken neyi kastediyo bu teo? * * *
bir teoman klasiği.
kırıntı diye küçümsenmeyecek kadar acı vericidir.
aşk duyguyla açıklanır duyguysa insanın kendi isteği doğrultusunda şekilendiremediği olgudur. her ne kadar aşkı kötüleyip bu yolda yürümeyeceğini idaa etse bile bir kişi -onunda duyguları olduğundan- aslında her an aşıkta olabilir. en aşka düşman kişininde içinde vardır aşk kırıntıları..
aşkın azaldığını artık yeterli gelmediğini çok farklı bir şekilde anlatmış olan şarkıdır. gerçekten her insan zaman zaman aşk kırıntısıyla doymaya çalşmıştır.
doymamış,doyulmamış aşkı anlatan, vakti zamanında iddaa da kazandırmış, teoman şarkısı.
inan çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için
neyim var ki senden başka
hadi son bir kez
ceplerini yokla aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz.

sözleri ile çaresizliği ve tutunacak bir dal arayışını çok güze anlatır.
nakaratın akorunu bir türlü tutturamadığım teoman şarkısı.
dinledikçe güzelleşen ve artık klasikleşen teoman şarkısı. kral tv' de klibini ilk izleyişimde gözlerim yaşla dolmuştu. o aksak ve ağdalı ritminden olsa gerek nedense bende hep ağlama hissi uyandırır. bir de bakmışım ki gözlerim yine yaşla dolmuş. ben değil şarkı çok duygulu arkadaşlar!
teoman hani müziği bıraktım falan diyor ya, bir tek bu şarkıyı yapmış olması bile zaten bi 10 yıl bana yeter, bıraksın ister. fenasın sen fena.
tam da çalarken sol frame'de görünce gülümseme sebep olan hüzünlü şarkı.
kafayı yedirtme şeysi, aparatı. teo derdin ne senin hacım?
yıllardır telefonumda ve bilgisayardımda "teoman & şebnem ferah - aşk kırıntıları" olarak kayıtlı olan şarkı. googledan aradığımda da bir çok yerde şebnem ferah yazmışlar ancak o kadın şebnem ferah değil sarah nile cameron diye biriymiş. * *
Teoman müziği bırakmış olsa bile bu şarkı ve bunun gibi şarkıları onu uzunca bir süre yaşatır.
Dökülünce yerden parçaları toplanmalıdır.çarpılırsınız zira.
yemek, sünnettir.
Teoman'ın müthiş eseri. Gerçi ben aşk kırıntılarıyla doyarım.
Teoman'ın en güzel şarkısı.
Tam da bugunki ruh halimi anlatan sarkidir. Ne guzel soylemis teoman.
aşkın bütünü ile değil de kırıntıları ile idare ederken masaya dökülenlerdir.
güncel Önemli Başlıklar