bugün

entry'ler (130)

ben bu yazıyı sana yazdım

yeri degli öküz herifim çılgınlarcasına aşk yaşadık seninle, yeri geldi iki ruh hastası gibi saldırdık birbirimize. küfürlerin içimizde uçuştuğu, yüzlerimizdeki maskelerin en seksisini takıp takıştırdığımız günlere gelince sıra elimiz ayağımız birbirine dolandı. sen öküz ben keçi iki hayvangil ne halt yemeye hala beraberiz anlamış değilim. hiç bu kadar nefret etmemiştim senden. iyi bok yiyoruz aferin bize.

try

pink'in tüm şarkıları arasından sıyrılıp tam zamanında gönlümde taht kuran enfes şarkısı. yeri gelir konu anlatırken mırıldanma etkisi yaratabilir. bünyeyi sarıp sarmalar, o derece.

sarma sigara

yeri geldiğinde bünyede ağır bir etki yaratandır. o değil de biri sarma sigara içer misin diye uzattığında otlakçı olmaya meylettiren yegane şeydir, candır.

sevgiliyi sevmemek

sevgili rolünün hakkını vermekten artık kaçar hale gelendir.

uzun uzadıya kaçışlar ile içe atılan ne varsa bir gece şak diye söylediğinde ya da söylemeye kendini hazır hissettiğinde o çekip gitse bile sen buna kendince hazırlık yapmışsındır. aslında istediğinin onun seni terk etmesidir. zaten niye devam ettiği belli bile olmayan bu gereksiz ilişki silsilesi boğmuştur, hasta bir kişilik haline getirmiştir!

sebebini sorana illa ki cevap mı vermek gerek, ben söylim hemen: uzaktı, konuşamıyoduk, anlarını başkaları ile geçirmesi sinirimi bozuyodu, kendimi gerektiği kadar ifade edememek canımı yakıyodu, ama alışmıştım.

yalnız kalmayı özlemiştim ve telefonumdan ayrı geçireceğim, gerçekten kendimi şımartacağım benden başka hiçkimsenin beni üzmeyeceği anları özlemiştim. yani özlemişim galiba. can sıkıntısını hiç bu kadar yakın hissetmemiştim.

itiraf ediyorum, artık seni sevmiyorum, gitmen iyi olucak, ama sen git. bu sefer ben değil. lütfen.

kadın sözlüğü

isminden dolayı haksız eleştiriler yapılan sözlüktür. iki üç başlık ekseninde don-am-ağda muhabbeti döndüğünü zanneden gerzeklerin girip bakması gereken ve hayatta boş amaçlar etrafında dönen bir avuç piç olmadıklarını uludağ sözlük ahalisinin görmelerini ve tükürdüklerini yalamasını temenni ederim.
hiç olmazsa orada farklı görüşlere açıklık, birbirini anlayacak olgunluğa sahip olma ve belli bir eğitim düzeyine erişmiş kimseler var.

okula mini etek giyerek gelmeye başlayan kız

bacakları güzel olduğu için ve kendisini bu şekilde daha rahat hissettiği için istediğini giyme özgürlüğünü seçmiş kızdır. tabi aklı sikinde, ten görse siki kalkan bi herifin bakış açısına göre verme hevesinde olanmış, hasiktir lan!

bekaretini yitirmiş kızın babası

akan kanı alnına sürmeyi iştahla gerdek gecesi kapıda bekleyen baba olma ihtimali yüksektir. bekarete bu kadar yüklenmeyin lan!

aşırı çirkin olduğu halde sevgilisi olan hatun

karşısındaki erkeğn, onun dış görünüşünden çok kendisini ispatlamasını, hayatta güzellikten çok daha farklı şeylere önem vermesini kendisine artı olarak eklediğinin farkında olan hatundur. yoksa çık sokağa bak bi kızların çoğu süslü, boyalı, ama içi boş! beynini maskeyle kapamayı untmuş, haspam!

bakireliğini yitirmiş metalci kızın babası

bekarete gereğinden fazla anlam yüklediği için gereksiz yere dert edinecek adamdır.
bırak o iki damla kanı akıtsın, hiç olmazsa amı dikik fakat beyni sikik karı olmasından bin kat iyidir babacık.

tayyip erdoğan kadar yakışıklı olmak

yakışıklılık kavramnın ayaklar altına alındığının kesin göstergesi olan kıyaslama içerikli cümle.

uludağ sözlük

başlık açma konusunda yarışa giren yazarlar sayesinde tonla kaliteli enrty'nin aralarda kaybolmasına ve bolca kaliteli yazarın sadece geyik yapıldığını sandığı bir platform olduğunu dülşünmesi ile koşarcasına uzaklaştığı sözlük.
yazıkanlara arada göz gezdirince ufak çocuk kıvamında, hafiften tam aksi şeyi iddia ettiğin takdirde sus ama ya tamam ağlarım yoksa modunda salya sümük bakan bir çift göz görme gerçeğini çarpan sözlüktür. entry yazıcam diye sıçanların şu an cirit attığı ve kalite bakımından sadece şekle önem veren bir yer haline gelen sözlüktür.

neyse arada bakınıp kaçıp gideriz sorun değil.

yahşi cazibe

sadece tv'ye bağlı hayat süren ve karşısından ayrıldığı an da öleceğini zannedenlerin, hipnotize edilmiş bir şekilde izlediği dizi.
çaresizliğ içinde debellenirken yapacak başka milyon tane şey içerisinden bu diziye bağlanıp kalanlara öneri sunmak bir zevktir tabii, ama yok izlicem diyenlerin espri yeteneğinden yeri geldikçe yararlanamakta fayda var değil mi sözlük?

ben bu yazıyı gidene yazdım

(bkz: eyvallah koç)

o değil de bi ugg vardı ne oldu ona

her sene bazı tikycanların moda adı altında ürünlere saldırıp daha sonra siktir etmeleri ile kenara atılmıuş şeydir.
çırpı gibi ince, kazulet gibi kalın bacaklarda görülen ve şehre inmiş ayıları hatırlatan bu ugg ların artık göze çok gözükmemesi sevindiricidir. aman ha o sikko akıllarına düşüp giymesinler yine? kabus gibi yeminle!

yahşi cazibe

zeka belirtisi göstermeyen espri adı altındaki kahkaha efektli seslerle, sadece kanalın birkaç saatini dolduran dizi.
oyuncular deseniz bi' halta yaramaz, azerice konuşucaz diye sıçıp batırmışlardır, izleyen var mı ki yahu?

soğuk havada rüzgarın karşıdan esmesi

esen rüzgarın bıçak etkisi yaratması ve yüzü kesercesine canı yakması durumuna sebep olur. dudaklar çatlar, gözler açılamaz rüzgara karşı.

erkekler de ugglar

hemcnslerimde görmekten zaten fazlasıyla rahatsızken bi de erkeklerin o kocaman ayaklarında ugg??? berbat ötesi bir görüntü olacağı kesin.

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

demet sağıroğlu - arnavut kaldırımları.

yağmur

cem adrian'dan dinlendiğinde iç burkan, gözlerden yaşları bir yağmur gibi akıtan, derin derin üzüntiye sokan ve de tepetaklak yapan şarkı.

kızla sevişirken duvardaki postere bakan erkek

sevgilisinin vücudunu beğenmeyip posterde ki kadını onu yerinde hayal ederek tatmin olmaya çalışan erkektir. dövülesidir, tükürük yağmuruna tutmak istediğimdir .*