bugün

hadise aşkın bedenini sorgulamak yerine kendi bedenini sorgulasaymış böyle besili inek gibi dolaşmicak, göz zevkimizi bozmicakmış yani. tanım: türkü haline bayıldığım şarkıdır.
kesin izleyin şarkının başka bi versiyonu http://www.youtube.com/watch?v=WJCmtQNJAMQ
beyaz showda Türk halk müziği versiyonu yapılmış hadise şarkısı.
hadisenin bedenini giymediği kesin. her ne kadar klipte bedenini gözümüze sokmaya çalışmış olsa da.
aşkın gerçekten bir beden giyip giymediğini giyiyorsa kaç beden giydiğini merak ettiren bi hadise şarkısıdır.
hadise'nin kaliteli pop sarkisi yaptiginin göstergesi. beni cok sasirtmis sarki. cunku cok begendim.
sabahtan aksama kadar nakarati sölüyorum.
ergenlerin sesini kısarak izledikleri klibin şarkısı.

bir diğer sesi kısılarak gülünen klip:http://www.youtube.com/wa...v=-k9FwaBseoY&ob=av3e
aranjesi yabancı bir aranjörden çıktığı bağıran şarkıydı. nitekim de öyleymiş.
anadolu'nun örfüne, adetine aykırı giden şarkı...

daha çok ünzile kaç koyun ediyor makamından yaşanıyor anadolu'da kız çocuklarının hayatları...

(bkz: hepten aykırı gidersin be yaaa)
genellikle ilkokul öğrencilerinin severek dinlediği hadise şarkısı. bir diğeri için;

(bkz: tuttu fırlattı kalbimi)
(bkz: standard beden)
hadise şarkısıdır.

0 beden giyer efenim.
sözde solist hadisenin saçma sapan şarkısıdır. bu kadın ne cürretle sezen aksunun şarkı söylediği bir ülkede şarkı söyleyebiliyor, şaşıyorum..
hadise'nin maruz kaldığım saçma şarkısıdır.
gidilen mekanda çalınmasının ardından mekan sahibine "ya abicim adam gibi müzik açın da dinleyelim" demediğim ender pop şarkılarından.
hem soru hem de bir şarkıdır. "x giyer", "giymez", "çıplaktır" minvalindeki tanımlara karşın "soru başlığa cevap entry" denilebilir.
aşk kaç beden giyer, bilmiyoruz ama hadise'nin boyuna göre 42 beden olduğu kesin.
nakarat kısmına bir türlü ısınamadığım şarkıdır. tekerleme gibi geliyor bana.
hadise'nin 2011'de çıkardığı ritmik şarkıdır.
hadise böyle bir hata yaptı, çıkardı şarkıyı. anlarım para kazanma güdüsü..
dinleyicilerde böyle bir güdü yok, amaçları nedir? henüz çözemedim.. araştırma içerisindeyim, bir gelişme olursa buradan bilgilendireceğim sizleri..
hadisenin bu yıl aldığı kiloları saklamak ve ilgiyi üzerinden dağıtmak için albüme koyduğu şarkıdır bunun başka açıklaması olamaz yani şarkı çok iğrenç.
felsefesi çözülemeyecek şarkı.
kaç beden giyer bilinmez de göte göre değişir cevabının verilmesi olası sorudur.
bol giyer, e seneye de giysin fena mı?
aşk donsuz gezer.