bugün

hadise'ye göre aşk 1 beden giyiyormuş.
Benimki 36 giyiyor.
hadise'nin popüler şarkısında sorduğu soru.
onun aşkı bana xl demiş ünlü bir düşünürümüz.
90 b

Pardon sütyen numarası vermişim.
soru açık beyler..
90b.

Aşağısı kurtarmaz...
cevap bekleyen sorudur.
36.

Tam fit.
klibi tv'de yayınlandığı esnada asker ocaklarında bir hayli rağbet gören Hadise şarkısı.

Şimdi gelelim mevzuya; ilk tanımdan da anlaşılacağı üzere olay gerçekleştiği esnada askeri görevimi yapmakta idim. Bu arada da gitmeyen varsa askerlik çok eğlenceli, çok güzel mutlaka gidin! *

Akşam yemeği yenmiş ve yemekhaneler temizlenmekte. o gün temizlik yapacak ekipte ben de varım, elemanların bir kısmı tabak - çanak toplarken ben de oturma alanlarını düzelten; masaları - yerleri silen tayfanın içindeyim. Yemekhanelerden bir tanesi de aslında gazino olan televizyon izlenebilen kısım. masaları düzelttik, topladık derken; yemeğini yemiş sigarasını gömmüş olan rehavet içerisindeki eratlar gazinoya geri toplanmış, oturuyorlardı. televizyon açık; ancak ses kapalı. bir kaç dakika evvel yaptıkları bağırış çağırıştan dolayı azar yenildi, tv sesi emirle kısıldı. gidip görenler bilir oradaki bütün sandalyeler televizyona odaklı şekilde durmaktadır genelde. gün bitimini gazinoda televizyon izleyerek kutlamaya meyletmiş bu güzide gençlerimiz de ister istemez sessiz de olsa televizyona odaklanmış bir şekilde oturmaktalar. benim bu kısımdaki dezavantajım tv'nin asılı durduğu duvarın önünü temizlemeye çabalıyor olmam. acemiliğin ilk zamanları. nasıl cebelleşiyorum denyo gibi oraları temizlemek için anlatamam... utanmasam kırmızı bulaşık eldivenlerini takıp diş fırçasıyla yerleri cifleyecem. öylesi bir görev aşkı!

neyse efendim; ben tv'nin önünde, ekranda ne olduğunu görmeden iki büklüm vaziyette yerleri süpürmeye çabalarken bir anda bir şey oldu... mumya filmindeki kum fırtınası sahnesi desem bilir misiniz? hani böyle insanları duvardan duvara vuran bir fırtına bir rüzgar gibi adeta. saçlarım 1.5 numara olmasa eminim o rüzgarla geriye yatardı. öylesine bir hava akımı altında kaldım. bu hava akımı esnasında da ziyadesiyle güçlü bir gürültü koptu tabi haliyle...

--spoiler--
- Rrrrrrröööööööaaaaaaaahh!!!
--spoiler--

Meğer sevgili dostlar olayın özü şuymuş; tv kumandasına sahip olan arkadaş sessiz televizyonda kanal değişimi yapmış ve müzik kanallarından birini açmış. bu süre zarfında ekranda olan seksi hadise arkadaşların rehavet ve libido seviyelerini bir anda alt üst ederek böylesine bir tepki vermelerine sebep olmuştur.

işin acı tarafı benim bir süre bunu anlamamış olmam... ulan takribi 100- 150 tane adam 5 saniye süren bir böğürmenin ardından hazır yerleri süpürmek üzere eğilmiş olan bana doğru salyalar akıtarak bakıyorlar. hayır bakmaları bir şey değil arkadaki piç kurusu nerdeyse palaskayı çıkaracak hale gelmiş, gözlerinden ateş saçıyor yavşak. insan böyle durumlarda ne yapacağını gerçekten bilemiyor sevgili dostlar. gözüne far yemiş tavşan gibi kalakaldım bir süre. neyse ki bir iki kademe ses açılınca bakışların benim üzerimde değil de başımın 3-5 cm üzerinde duran tv'ye odaklandığını fark ettim ve küçük küçük uzadım ekranın önünden. ne olur ne olmaz!
Kısaca Battal Boy diye tanımlanası soru.
Hadise ne saçmalıyon sen?
facebook'da bir sayfanın paylaşmış olduğu videosunun altında "bence 31 beden giyer aga :d" yorumunu görüp damarlarımdaki kanın çekildiğini hissettiğim hadise şarkısıdır.
aşk özel tasarımmış.
mağazada çalışan kadından aldığım bilgiye göre bedenleri standartmış ama lyrcalıymış, baya esneyebiliyormuş. tek kötü yanı, kalıplarının biraz dar olması.
34 beden diye düşündüm ben.
45 beden aşk biraz şişmanda.
Likralı amk.

Esnaf ağzı adeta "sana ne lazım?"
Çok yada 1.
32-33 giyebilir kanka ya.
Arkadan gözüken zenci abimiz çok karizmatiktir.
hadise'nin siyah elbisesiyle pozdan poza girdiği klibin şarkısı.

http://www.youtube.com/wa...mp;v=J7VSVBS_DHY&NR=1
sırf birşeyler yaptı demek için yapılmış gereksiz şarkı sözleri öbeği.
-aşk kaç beden giyer?
+getirseydiniz ölçüsünü alırdık.
-ya yok hediye olacak. siz large verin olmazsa değiştiririm ben gelip.
+değişim yapmıyoruz abla.
-ya ama yaaaa!
"Dam ustunde un eler dam ustunde un eler tombul tombul memeler" dizesinden bile daha mantiksizdir.
bedenden kastı vücut olan şarkıdır. aşka kaç bedeni kaç kişi sığdırılabilir şeklinde bir açıklama yapmıştı hadise onun yalancısıyım. yani 36 bedenlerle 38 bedenlerle alakası yoktur.