bugün

romantik insanların kurduğu bir cümledir. ama biraz düşünüldüğünde saçma bir yaklaşım olduğu anlaşılır. zira öldüğünüzde aşk falan yaşayamazsınız. yok be aşık olmak istemiyorum... aşık olacağıma ölürüm diyorsanız o zaman bir şey diyemem. eğer aşkı doya doya yaşamak istiyorsanız böyle bir cümle sarf etmemeniz gerekir. bunun yerine aşk için yaşarım demek daha doğru olur kanımca. aşkın bu buyuk hissiyatını ancak yaşayarak hissedebilirsiniz, ölerek değil.
(bkz: ask icin olmeli ask o zaman ask)
mantıksızlıktır. en önemlisi o an ki hisler doğrultusunda gerçekleştirilecek eylemdir işte bunun için mantıksızdır. kimse hormonlarına yenilmesin efendim. hayat her şeye rağmen güzeldir.

(bkz: biri gider biri gelir)
(bkz: aşk için ölmeli aşk o zaman aşk)
şu soruyu sordutur hep "onun için ölmeye değer mi". değmez.
ama onun için yaşamaya hiç değmez. * *
aşk için ölmeli aşk o zaman aşk.
en zoru yaşamak, bakalım aşk için ne kadar yaşayabileceğiz...
aptallıktır.
(bkz: aşk için ölmeli aşk o zaman aşk)
(bkz: mı acaba)
patolojik bir durumdur.
askin gercek tanimina uymayan kavramdir.
ask (boyle bilinmese de dusununce anlasilacak); sevilen kisinin karsilik vermesi arzusudur.bundandir zaten butun jestler hokkabazliklar. bu arzu ugruna ask icin oluyomus gibi yapilir (karsidakini etkilemek amacli) lakin olunmez. asikken " ask icin olebilinir aslinda" diye dusunmek ise askin kavramini gizleme durumundan ortaya cikar.
sadece laf olsun diye yapılacak bir eylemdir. lafta kalır bu yüzdende.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/ergen-338593/ *
kimse askindan olmez, olmez ama ask acisini tadanlar bilirler ki yakar ah yakar da yakar.
Ben aşktan ölenini gormedim. daha ziyade süründürüyor. aşktan surunmek olsa gerek o söz. ki o ölümden beter.
Aydın'da bir kişinin koluna "aşkını kaybeden adam" yazarak yaptığı eylemdir.

http://www.haberturk.com/...adam-yazarak-intihar-etti
Şu zamanda ölürsen ya enayi derler ya da boşa ölmüş olursun.sevgi tamam da aşk kaldı mı be.
(bkz: aşk kaybetmektir)
Aşk için ölmek saçmadır, Aşk için yaşamak varken..
aşk sadece güzel bir bahanedir. kimse aşk için kendini öldürmez.