bugün

(bkz: kelin ilaci olsa basina surer)
(bkz: yanlış yerde soyunuyorsunuz hanımlar)
topluma yararlı olmak isteyen çirkin kızlarımızdır. aşktan uzak kalmamak adına bu işlere soyunsada hep dinler, kanka olur , avutur , morel verir onları çok severiz.
(bkz: doktor civanım)
içinde çok güzelleri; güzel olduğundan daha akıllı olup bunu kullanmayı bilmeleri ve ilişki aşamalarını koşar adım geçmelerinden ötürü bahsi geçen konuyu çok iyi yapmaları da yadsınamaz gerçeklerdendir. ille de çirkin olmak da ilişki bilmezlik anlamı taşımaz efenim. ilişki katilliği mevzunun iyi anlatılamamasından yada bunun bir tercih olmasından kaynaklanır. tabi bu arada ilişkinin başkasına anlatılacak hale gelmesi de ayrı bir başlık konusu olmalıdır kanımca. * *
(bkz: hem akıllı hem güzel)
(bkz: çirkin ama çekici)
(bkz: cilve)
bildiğin komikler, üstelik kıskançlarda. uzak durulması gerekenlerden.
"-kızım bitmiş aşkınız sizin, söliyim ben sana.
+ne diyosun ya, ama o beni seviyo.
-böyle mi seviyo? yarım saattir telefonun çalmıyo kızım ya, nasıl sevmek bu.
+ne yani sevmiyo mu?
-sevmiyo tabi ya, hemen ayrıl bence."
alkollü olunabilecek durumlarda kaza kurşununa gidebilme ihtimali yüksek olan kızlardır.
hastalığı olmayana doktor gelmez, gelen doktor dahi olmasa, doktora değil hastalığa bakmak lazım.
iri götlü, şişko türk kızından bile daha çirkin olan kızlardır. her boku biliyormuş gibi konuşurlar ama sik görseler ağaç dalı sanar bunlar. bi bok bilmezler.
birçoğu mehmet coşkundeniz in öğrencileridir.
çiftlerin yanında dolaşan, araya parazit yapan, ilişkiden sorumlu olduğunu zanneden kızlardır. son derece gereksizdir. boşluktan kendine böyle bir misyon seçmiştir. *
güzin abla nın gönüllü askerleri.
(bkz: aşk doktoruna soyunan kızlar)
çok acı çekecek kızlardır.
(bkz: kacın haydar dümen geliyor)
insanın içine fenalık getiren çok bilmiş salak kızlardır. madem ki millete laf anlatacak kadar iyisin git kendine bir sevgili bul onunla ilgilen denmelidir bu insanlara. ve acilen kovalanmalıdır.
(bkz: beraber gezen iki kizdan sisman ve cirkin olani)
Genelde çirkin olmalarının verdiği içsel eziklikle kendilerinden güzel olması muhtemel kız arkadaşlarına:" Sakın onu arama, hayatının hatasını yaparsın. " gibi ilişkiye dair önerilerde bulunan kız tipidir. ilişki katilidirler.