bugün

dudaklarına kağıt mendil yapıştırmıştır.
cimri sevgilidir. bir selpak alıcak kadar parası yok mu canım. bende baya odunmuşum ehe
göz yaşının tadının tuzlu ama güzel olduğunu bilen sevgilidir.
öyle biri varsa bizede getirin. Daha önce hiç rastlamadığım erkek türü.
kıymeti bilinmeyen sevgilidir.
(bkz: yenirki bu)
arayıpta bulunamayandır.*
(bkz: o nasıl fantazi)
(bkz: her eve lağzım)
ağlarken bile sizi gülümsetebilen sevgilidir. bir de o sırada soğuk bir havada dışardaysanız, sevgiliniz çok üşüdüğü halde sırf siz üşümeyin diye "montumu al istersen ben fazla üşümüyorum" der. öylece bakarsınız.. sizi mutlu etmek, biraz güldürmek için çabalar. gözyaşlarınızı siler size sımsıkı sarılır, siz ağladınız diye içi titrer. kendi ağlatmasa bile bu hep böyledir.
sevgilinin ağlarken şakaklarından öpüp süzülen gözyaşlarını gözyaşlarını yutmak. sanki o huzur duyuyormuş gibi sende huzur duyarsın.
kollarında bi ömür aradığınız şefkati ve huzuru bulacağınız sevgilidir.
Nirda la o kız ? *
(bkz: aranan sevgili)
(bkz: bi siktirsin)*
yoktur ya filmlerde bile görmedim.
(bkz: nasııııl)
*
en asil duyguların sevgilisidir.
(bkz: kıyamam)
susamıştır.
sakso çekmesinin daha makbüle geçeceğini bilmeyen sevgilidir.
insanın en çaresiz, en masum, en güçsüz olduğu andır ağladığı an.
ve bir sevgili böyle bir anda gözyaşınızı öperek siliyorsa, o gerçekten sevgilidir.
tuzlu tuzlu iğrenç olacağını düşünüyorum. öpenlere de sapık gözüyle bakıyorum. öpecek yer mi bulamamışlar ki göz yaşiı öpülüyor?
geçen sene kar yagmurunun altinda hararetli tartişmanin akabinde yaptigim eylem.aglatmamak en güzeli,göz yaşlarini öptükten sonra yutkunuyorsun daha etkili oluyor.
kalptir o, ömürdür, nefestir.
gıcık ve gereksizdir. ağlarken yalnız bırakılmak isteyen sevgilisini bir de öperek sıkıp durandır. iğreennçççç.........