bugün

bir dakika rahat vermeyen kişidir. online olduğunuza pişman etmeden bırakmaz sizi. o varken biriyle sohbet etmek adeta imkansızdır. hani mahalle maçı değil ki topunu al git diyesin.
(bkz: engel denen bir şey var)
SanaL beyinLi olmaktır. Ayrıca ReaL hayatta gölgesiyle bile kavga edebilme yeteneğine sahip çok hücreli canlıdır.
msn'yi açtığına açacağına pişman eden tiptir. sanır ki sadece kendisi vardır orada ve sen sadece hem de saatlerce onunla konuşmalısın mutlaka sanki. lafı hiç bitmez kişinin. yav kardeşim ben gazete okuycam, sonra sözlüğe bakıcam, güzel bişey yakalarsam entry giricem falan yani. ışığı gördükçe gelmek zorundamısın lan? hadi geldin, çen çen konuşmak zorundamısın? 5 dk konuşulur, hal hatır sorulur tamam falan yani. listeme eklediğime pişman etmeyeceksin yavrum ya. herşeyin bir kültürü vardır hayatta insan bu kadar da esir alınmaz ki. kırmak zorunda bırakmayın insanı ama. olmaz ki, böyle de yapılmazki.
cevap vermek zorunda hisseden insanları rahatsız eden tiptir.
-naber
-oradamısın
-niye cevap vermiyorsun
- çikilop 12 li size bir titreşim gönderdi .
-aloooo
-siktir lan.
bu kadar basit esc tuşunu kullanarak okumama şansınızda vardır.
Bir süre sonra engellenmeye müsait kişidir.
- cezmi, fehmi msnini açtı

+ benim için açmıştır

- paramı ne zaman vericen lan ipne diyor.
kafasında sürekli başkaları ve onların kendisiyle ilgili düşüncelerine dair kurmacalar vardır. oturumu açan sırf onunla konuşmak için açmıştır ve onun oturum açmasını bekliyordur hele bir de ondan sonra açanlar kesinlikle o açtı diye açmıştır. bir de sürekli açıp kapayanlar vardır ki işte onlar hep onun peşindedir, hattan düşmek falan bahanedir sadece onun dikkatini çekmek için öle yaparlar.
msn 1: valla gittim söyledim hacı seni çok seviyorum diye ama kulağında kulaklık vardı, hakan taşıyan dinliyordu duymadı beni..

(ayol kesin bana açıldı da şimdi anlatıyor arkadaşına)

msn 2:yok hacı ne kadar sabrinin barcelonaya, effenbergin galatasaraya göz kırptığı gibi göz kırptıysam da ona açıldığımı anlamadı..

(ayol ne kadar çok hayranım var)
yapay zeka modülünün kobayı olabilir.
(bkz: ben bir gizli hazine idim bilinmek istedim)
lanet olsun yine yakalandım dedirten insan tipidir.
hayal aleminde yaşayan bir tip olabilitesi yüksek şahsiyettir.
(bkz: merhaba ben teksaslı kıraç)
(bkz: her ak sakallıyı dedesi sanan tip).
(bkz: narsist)
(bkz: paranoyak)
(bkz: egoist)
dünyanın kendisi etrafında döndüğünü sanır bu insancıklar...
güncel Önemli Başlıklar