bugün

ex kocasına nafakayı 60 kat arttırarak 175 bin liraya yükseltilmesi için geçen günlerde dava açmış.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
kimmiŞ o yA.
tüm mücevherlerinin ve parasının çalındığını ileri sürmüş kaybının bir milyon lira olduğunu söyleyerek savcılığa koşmuş.

https://www.mynet.com/oyu...ark-etti-378851-mymagazin
taş kadın. evet.
görsel
görsel
görsel
görsel
Ayrılsak da beraberiz ve seksenler dizilerinde oynadığı rolün hakkını veren hatun.
Eskiden oyuncuydu, şimdi aroma terapi gibi sikimsonik işlerle uğraşan tanınmış bir kadındır.
Eskiden severdim, şimdilerde işi tüccarlığa döktüğü için bana rahatsızlık veriyor.

Sabah bal tanıtıyor, öğlen lansmanda, aksam başka bir şey tanıtıyor. Muhtemelen musluk akıyorken dolduruyor ve bana asla samimi gelmiyor.
Gençliğinde ki güzelliğinden şuanda bile bir şey kaybetmemiş dizi film oyuncusu. Ama şu kişisel gelişim mevzuları harbiden boş olmuş bence ayşe tolga iyi yasam diye saçma sapan triplere girmis.
oyunculuğun yanında kişisel gelişimciliğe soyunmuş bir aktris. ayrıca yorum yapanları azarladığına da şahit oldum. yaşlılık sendromu mu acaba?
severdim ben bu kadını ya. yazık, rezil etti kendini. aşı karşıtı kampanya başlatmış 3 kuruşluk bilgisiyle. bir de doktorları gömüyor, 'aşı kartellerinin satılık elemanları' diyor utanmadan! yahu kadın, senin 'aşı gerekliliği' hakkında yorum yapabilmen için lise eğitiminden sonra; önce 6 sene tıp fakültesi okuma, üzerine Tıpta uzmanlık sınavı denilen babalar gibi bir sınavı geçmen, çocuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalında 4 sene uzmanlık eğitimi alman, üzerine uzmanlık sınavını başarıyla vermen gerekir. ha bütün bunlar bile seni 'aşı otörü' yapmaz. azcık oku, araştır, bilimsel makaleleri incele. çiçek denilen bela hastalığın aşı sayesinde ortadan kaldırıldığını öğren. çocuk felci aşı sayesinde kaç milyar çocuğun felç olmaktan kurtulduğunu öğren. ondan sonra çık açıklama yap.
44 yaşında olan oyuncu.
Ayse kucuroğlu ile karıştırdigim kadın. Ayşe kucuroglu nu bu nazlı tolgayi ayse kucuroglu sanırdım.
zamanında güzel karıydı bacakları özellikle. şimdi sarkmış, büzüşmüş, pöskümüş bir şeyler olmuş buna.
yetenek fakiri antipatik oyuncu ablamız.
yaşı ilerlemesine rağmen 20'lik kızlara taş çıkartacak güzellerden olan oyuncu. çifte bela beşik kertmesi gibi dizilerden biliriz kendisini.
duru bir güzellik .Allah nazardan saklasın
tuhaf bir çekiciliği olan kadın.

ben beğeniyorum.
eski eşinin yahudi olmasından ve kızına verdikleri ismin de can yael olmasından ötürü kendisinin de yahudi olduğunu düşündüğüm oyuncu kişi.

bir de sözlük yazarlarından bazılarının kişiliğini( ne ara tanıştılarsa diziler vs dışında) eleştirdiğini gülümseyerek okudum. harbiden nerden biliyonuz lan kaprisli olduğunu ukala olduğunu?
kepçe kulakları nedeniyle sürekli kulaklarını kapatan saç modelleri tercih eden hanım kız.
kepçe kulakları ayrı bir sevimlilik katıyordu. bu nedenle seçtiği saç modelleri hatalıdır diyebiliriz.
fazla göze batmaktan hoşlanmadığını düşündüğüm yetenekli, üsturuplu oyuncu. çifte bela gibi bir diziyi bile izleme sebeplerinden biriydi.
Sevemediğim, aşırı bilmiş halleriyle itici gelen kadındır.
takvimde, günün kız ve erkek isimleri.
şehnaz tango da oynarken hoş olan ve bi çok erkeğin aşık olduğu kadındı, ama artık onun da Ford'u geçti, yüzü çopur çopur bi garip olmuş.
makyaj güzeli olan hatun.