bugün

idob tarafından sahneye konulan west side story adlı müzikalde anita rolüyle harikalar yaratan sanatçı..oynuyor,dans ediyor,şarkı söylüyor ve bunların hepsini çok iyi yapıyor..üstelik güzel,üstelik sahneye çok yakışıyor..
gümüş dizisinde pınar rolüyle izlediğimiz güzeller güzeli oyuncu.
görsel
görsel
görsel
diğer bütün ayçalar gibi güzel olan oyuncu.
Sesini çok beğendim Nardis'de bana unutulmaz anlar yaşatan sanatçı bir ailenin sanatcı kızı..
çeşitli müzikallerde görev almış, başarılı oyunculardandır. arnavutköy eylül barda sahne almaktadır.
limon ağacı adlı dizide huysuz bir satın alma müdiresini canlandıran güzel insan.
kurtlar vadisi adlı dizide bir uyuşturucu tedavisi uzmanını canlandıran güzel insan.
http://www.youtube.com/watch?v=91VrA7BuzDY
oynadığı dizi ortadoğu ülkelerinde yayınlanmaya başladıktan sonra facebook'taki fan page'ini 10000 küsür kişinin eklediği güzel insan. öncesinde herhangi bir grup bile yoktu. ekleyenlerin hemen hemen hepsi türk olmayan kişiler.
hisseli harikalar kumpanyasında ki esas kız.

esas oğlan için; (bkz: erol evgin)
çok soğuk ve itici bulduğum sonbahar adlı dizide alık sabiha karakterini canlandıran kişi...
sonunda albüm çıkartacağını açıklayan güzel insan.
tiyatrokare'nin leyla nın evi adlı oyununda oynadığı roxy karekteriyle oyunculuğuna ve yorumculuğuna şapka çıkarttırmış oyuncu. müthiş bir jazz, blues ve soul gırtlağı var, aman biri keşvedip güzel bir albüm yapsın şu kızcağıza.. sertap erener ve ışın karaca arası bir sesi olmakla sertap çizgisine daha yakın diyebilirim. ayrıca kendi gibi çok güzel sesi olan neslihan demirtaş ile birlikte türk müzik piyasasını sallasınlar. bu yaz demet akalın ya da ismail yk değil bu iki başarılı hanfendiyi dnilesek ne olurdu?

ha pardon murat boz'u unutmuşum. o da gönül razı mı yarım ekmek arasına diyerek ortalıkta dolaşıyor.
ben üç çeyrek alıyım murat'çım *
sesi de çok güzel olan müthiş güzel insan. seviyorum seni!
sesi de güzel, oyunculuğu da, kendisi de...
kız arkadaşım uyandı az bağırsaydın keşke.
görsel
oldukça güzel bir kadındır. geniş aile dizisinde cevahir şu kızı bırakıp şükufe'ye döndü ya... daha da birşeycikler demem.
bir arap dergisi haya ya pozlar vermiş kişilik.
leyla'nın evi adlı oyunda roxy rolünü üstlenen kadındır.
aşık olunası sanatçı. hani öl dese ölürsün ya o kadar masum. oyunculuğuna da diyecek birşey yok. behzat ç dizisinde severek takipteyiz.
aşık olunası insan, hele birde günlük hayattaki mütevazı ve içten tavırlarıyla delirten; çok güzel bayan..

ayrıca twitter'ı da varmış . http://twitter.com/aycavarlier
(bkz: çirkin)
behzat ç gibi süper bir diziden ayrılandır.çok çirkin kızkardeşi olandır.
gözlerinin beyazı çok fazla.
mehmet günsür'den çok çok çok iyi şarkı söylüyordur.